JÁTÉKOS KERES SZERVEZETET 1

Aleexa

Re: JÁTÉKOS KERES SZERVEZETET 1

Hozzászólás Szerző: Aleexa » 2013.02.09. 16:42

_Doniz_ írta:Sziasztok!
1. szerveren _Doniz_ néven 32-es szinten lévő aktív játékos keres egy jól működő aktív szervezetet lehetőleg teljesíthető beadásokkal. :)
szia irtam pü-t :)
Kép
Szervezet: ~.Wonderland.~ , katt a képre és nézd meg a kertemet!

gyorgyi80

Hozzászólás Szerző: gyorgyi80 » 2013.03.02. 21:05

Most léptem ki egy szervezetből.
Olyan nekem való szervezetet keresek:
-sokan vannak a csere miatt
-minél nagyobb bónuszt indítson ,minél többször :D
-ha lehet ne legyen belépési díj
-a szintem 39-es
-legmagasabb látogatói szám 239fő
-4-es állatkert
-55 állatfajta +nyúl,zebra a raktárban
Ha más kérdés lenne a játékban gyorgyi80 néven üzibe.

Várom a leges-legjobb szervezetet. :)

Már be is léptem egy szervezetbe :D

Leia

Szervezetet keresek

Hozzászólás Szerző: Leia » 2013.03.11. 15:11

Sziasztok. Én egy olyan szervezetet keresek, ami azért van, hogy a tagok fejlődjenek. Vagyis nem azzal szórakozik, hogy minél több állatot helyezzen el a süllyesztőben, hanem e helyett inkább feladatokat indít. Én úgy gondolom, hogy semmi értelme nincs annak, ha a saját kertünket gyengítjük azzal, hogy beadjuk az állatokat egy olyan valamibe, amiben még csak meg sem tudjuk nézni őket. És nem látom annak értelmét sem, hogy pl. ne a 150. helyen álljunk, hanem a 15.-en, mert úgysem változik semmi attól, hogy hányadik helyen állunk. Szóval olyan szervezet tagja szeretnék lenni, akiknek fontos az, hogy a + tp segítségével hamarabb szintet lépjenek és nem azt nézik, hogy hány állatot tudnak bedobni a semmibe. Ha van ilyen szervezet, akkor annyit kérnék, hogy mielőtt meghívót küldtök írjatok egy levelet, Leia névre, hogy előtte felvegyük a kapcsolatot és tisztázzunk egy-két kérdést.
Ha pedig még nincs ilyen szervezet, de vannak hozzám hasonló gondolkodású játékosok, akkor írjatok levelet, vegyük fel a kapcsolatot és alapítsuk meg a saját szervezetünket. Én nyitott vagyok ilyen dolgokra is, mert nem vagyok hajlandó még egy olyan szervezetben benne lenni, akiknek csak az a fontos, hogy az állataikat kidobálják. Én nem azért játszom ezt a játékot, hogy a nehezen megszerzett állataimat betegyem egy olyan helyre, ahol még csak meg sem tudom nézni. Akkor már inkább eladom, ha fölösleges. :)
Bízom benne, hogy nem csak én gondolkodok így és várom a leveleket! :)

Leia

Szervezetet keresek

Hozzászólás Szerző: Leia » 2013.03.11. 19:09

Sziasztok. Én egy olyan szervezetet keresek, ami azért van, hogy a tagok fejlődjenek. Vagyis nem azzal szórakozik, hogy minél több állatot helyezzen el a süllyesztőben, hanem e helyett inkább feladatokat indít. Én úgy gondolom, hogy semmi értelme nincs annak, ha a saját kertünket gyengítjük azzal, hogy beadjuk az állatokat egy olyan valamibe, amiben még csak meg sem tudjuk nézni őket. És nem látom annak értelmét sem, hogy pl. ne a 150. helyen álljunk, hanem a 15.-en, mert úgysem változik semmi attól, hogy hányadik helyen állunk. Szóval olyan szervezet tagja szeretnék lenni, akiknek fontos az, hogy a + tp segítségével hamarabb szintet lépjenek és nem azt nézik, hogy hány állatot tudnak bedobni a semmibe. Ha van ilyen szervezet, akkor annyit kérnék, hogy mielőtt meghívót küldtök írjatok egy levelet, Leia névre, hogy előtte felvegyük a kapcsolatot és tisztázzunk egy-két kérdést.
Ha pedig még nincs ilyen szervezet, de vannak hozzám hasonló gondolkodású játékosok, akkor írjatok levelet, vegyük fel a kapcsolatot és alapítsuk meg a saját szervezetünket. Én nyitott vagyok ilyen dolgokra is, mert nem vagyok hajlandó még egy olyan szervezetben benne lenni, akiknek csak az a fontos, hogy az állataikat kidobálják. Én nem azért játszom ezt a játékot, hogy a nehezen megszerzett állataimat betegyem egy olyan helyre, ahol még csak meg sem tudom nézni. Akkor már inkább eladom, ha fölösleges.
Bízom benne, hogy nem csak én gondolkodok így és várom a leveleket!

edina1470

Hozzászólás Szerző: edina1470 » 2013.03.13. 16:41

sziasztok egy jó működő szervezetet keresek ha többet akarsz meg tudni írjál.

Plenni

Hozzászólás Szerző: Plenni » 2013.03.24. 15:38

Sziasztok!

Szervezethez szeretnék csatlakozni.
Rólam: 37-es szint (7,3M. pont), 4-es méretű állatkert, 52 féle állat, látogatói rekord 213.

Olyan szervezetet keresek, ahol a cél az, hogy a TP bónuszokat a tagok megkaphassák, tehát minél gyorsabban tudjunk fejlődni. Ehhez természetesen rendszeres befizetést én is vállalnék.
Olyan szervezetbe lépnék be szívesen, ahol a szintemmel nagyjából azonos (vagy kicsit jobb:)) játékosok vannak.

Ha van érdeklődés irántam, kérlek írjatok üzenetet.

Plenni

paradicsom79

Hozzászólás Szerző: paradicsom79 » 2013.06.07. 21:05

sziasztok! kolibri rt. tagokat keres 40% -os bonushoz.

nikibaby21

Hozzászólás Szerző: nikibaby21 » 2013.06.26. 07:43

SZIASZTOK

OLYAN TAGOK JELENKTEZÉSÉT VÁROM AKIK BARÁTSÁGOSAK JO CSAPAT JÁTÉKOSAK ÉS VAN BENNÜK VERSENYSZELLEM:-) NAPI BEADÁSA 4000ZD!
ITT NEM NYOMUNK EL SENKIT KÖZÖS DÖNTÉS VAN MINDENRÖL, Aktívan cserélünk kártyákat is! Ha felkelltetük az érdeklődésedet akkor nikibaby21-nek irj!

DELFIN USZIK A TOBA GYERE BÁTRAN A DELFIN ZOO-BA

Norci2005

Hozzászólás Szerző: Norci2005 » 2013.07.07. 09:06

én 27-es szintű vagyok avar a nevem olyan szervezetet keresek ahol helyettes alapítótárs vagy lapító lehetek

Norci2005

Hozzászólás Szerző: Norci2005 » 2013.07.07. 09:07

alapító én vagyok avar

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”