GARBAGE GARAGE

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
angelika38

GARBAGE GARAGE

HozzászólásSzerző: angelika38 » 2014.02.17. 04:51

sziasztok :)segítséget szeretnék kérni tegnap óta nem tudok bemenni a garázsomba nem fogadja el vagy a jelszót vagy a kódot de viszont nem tudom milyen e-mail címmel regisztráltam kérlek segítsetek ,nem tudom mennyire befolyásol valamit hogy bent zsozsóért meg változtattam a nevem nicefrown [size=150]

Gabesz

Re: GARBAGE GARAGE

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.17. 09:01

Ismerős az eset a támogatási rendszerből, a portálnevet írod be rosszul, a helyes névvel sikerülni fog a belépés.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Anee2

HozzászólásSzerző: Anee2 » 2014.03.30. 14:01

Szia szeretnék feltenni egy kérdést remélem tudsz rá válaszolni

Az lenne a kérdésem,hogy a mai napon a saját oldalamra beléptem és ott volt nekem egy segítőm meg egy tagom a csoportomban de azt vettem észre,hogy valaki az egyiket kitiltotta és a másik meg kilépet ez miért van vagy csak rendszer hiba történt!?

Köszi szépen a válaszodat és a segítségedet további szép napot!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.31. 09:40

Anee2 írta:Szia szeretnék feltenni egy kérdést remélem tudsz rá válaszolni

Az lenne a kérdésem,hogy a mai napon a saját oldalamra beléptem és ott volt nekem egy segítőm meg egy tagom a csoportomban de azt vettem észre,hogy valaki az egyiket kitiltotta és a másik meg kilépet ez miért van vagy csak rendszer hiba történt!?

Köszi szépen a válaszodat és a segítségedet további szép napot!

Szia

Nem értem a kérdésed. Írd le egy kicsit részletesebben és add meg a játékazonosító számod.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Anee2

HozzászólásSzerző: Anee2 » 2014.04.11. 17:41

Szia :!:

Csak annyi lenne röviden,hogy eltűntek a tagjaim korábban a csoportomból és ennek mi oka volt :?:
:?

A játék azonosítót meg nem találom abban kellene egy kis segítség :!: :?: :idea:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.11. 17:53

Anee2 írta:Szia :!:

Csak annyi lenne röviden,hogy eltűntek a tagjaim korábban a csoportomból és ennek mi oka volt :?:
:?

A játék azonosítót meg nem találom abban kellene egy kis segítség :!: :?: :idea:

Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kattints.)

Az azonosítódat pedig a profilban találod meg.

Kép

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”