Hálózati hiba!

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
marcesz001

Re: Hálózati hiba!

HozzászólásSzerző: marcesz001 » 2013.08.06. 17:34

Köszi a választ, de akkor ettől nem lesz jobb.

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.08.06. 19:44

De nem ám. Most jelen pillanatban is bosszankodok mert állandóan kidob. Látszik hogy stabil szerveren van a cucc :D

darkgosth3

HozzászólásSzerző: darkgosth3 » 2013.08.07. 12:51

Nálam is folyamatosan jelentkezik a Hálózati hiba ki írás folyamatosan.De mindig csak ennél a játéknál a többivel semmi gond

marcesz001

HozzászólásSzerző: marcesz001 » 2013.08.07. 13:26

Sziasztok!
Kellene már végre valami megoldást találni a hálózati hibára. Semmilyen játékkal nincs probléma, csak ezzel. Google Chromeot használom, a legújabb flash player van letöltve, cookiek, gyorsitótár, stb. törölve. Miért csak ennél a játéknál van ez a hálózati hiba, de most már percenként?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.08. 09:27

Kapcsolódási problémát több dolog okozhat.
Pl.
- Nem megfelelő idö/dátum a számítógépeden
- Instabil vezeték nélküli kapcsolat használata
- Rossz minőségű vagy sérült kábelek
- Nem elegendő memóriával futó számítógép
- Hibás RAM
- Instabil routerek...
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Tadurr

HozzászólásSzerző: Tadurr » 2013.08.08. 11:49

Vagy pl. Napfolttevékenység, Földönkívüli civilizációk inkompatibilis kommunikációs jelei, észak-kóreai hackerek stb...

Hanga nem akarlak megsérteni, mert úgy látom (vagyis gondolom) puszta kedvességből végzel közönségkapcsolatos feladatokat, és segítesz ha tudsz a játékostársaknak, amit a szőrén-szálán eltűnt adminoknak kellene végeznie legalább párnaponta, de a technikai részhez kérlek ne, itt elsősorban valami upjerses embertől várnánk valami választ... mert, igen sok minden lehet az ok, de abból, hogy tömeges a jelenség, egyértelmű, hogy a játék üzemeltetőjénél kellene keresni a bugot, és akármennyire ingyenesen is játszható ez a fizetős játék, nagyon gyakran a minimumot nem nyújtja: vagyis a problémák nélküli stabil futást ;-) És erről hiába érdeklődünk itt, és a Támogatásnál sajnos érdemi választ nem kapunk.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.08. 12:46

Tadurr írta:Vagy pl. Napfolttevékenység, Földönkívüli civilizációk inkompatibilis kommunikációs jelei, észak-kóreai hackerek stb...

Erről valahogy nem olvastam mikor órákon át kerestem mi oka lehet a hibának... Még egy ekkora marhát, mint én vagyok nem hordott a hátán a föld, hogy azok után, hogy legutóbbis a rövidet húztam, még megpróbáltam segíteni. Hátha nem kapok bántó megjegyzést.

... Hanga nem akarlak megsérteni, mert úgy látom (vagyis gondolom) puszta kedvességből végzel közönségkapcsolatos feladatokat, és segítesz ha tudsz a játékostársaknak,...

Akit nem akarnak megbántani annak nem írnak ilyet...

... amit a szőrén-szálán eltűnt adminoknak kellene végeznie legalább párnaponta, de a technikai részhez kérlek ne, itt elsősorban valami upjerses embertől várnánk valami választ... mert, igen sok minden lehet az ok, de abból, hogy tömeges a jelenség, egyértelmű, hogy a játék üzemeltetőjénél kellene keresni a bugot, és akármennyire ingyenesen is játszható ez a fizetős játék, nagyon gyakran a minimumot nem nyújtja: vagyis a problémák nélküli stabil futást ;-) És erről hiába érdeklődünk itt, és a Támogatásnál sajnos érdemi választ nem kapunk.

Nekem nem tűnt tömegesnek. Másrészt a moderátorok és az admin is csak tovább tudja adni a hibajelentést a Támogatásnak. Utána nézni csak ők tudnak.

De én itt abba is hagyom. Csináljatok azt amit akartok.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.08.08. 22:22

Hanga írta:De én itt abba is hagyom. Csináljatok azt amit akartok.

1 vagy 2 ember miatt tényleg általánosítani kell (többes szám miatt); na mindegy, nem kezdek ebbe bele...

Hanga te eddig is próbáltál segíteni (amiért köszönet), de ez nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt nem a géppel/kapcsolattal lesz probléma...
Nálam már az furcsa volt, hogy csak ez a játék csinálja ezt. Még így is betudtam volna a saját "sz@r" gépemnek, ha csak nálam lett volna ilyen probléma. De mivel elég sok embernél előfordult azonos időben, innentől kezdve én csak arra tudok gondolni, hogy itt más lesz a gond. Az meg hogy ide hányan írnak, nem mérvadó... Sokan azt se tudják, hogy egyáltalán van fórum a játékhoz.
De hogy válaszoljak a felsorolt hibáidra:
- ha nem megfelelő a gépen a dátum/idő beállítás, akkor nem csak ez a játék nem jönne be, hanem sok más oldal se (kb. semmi)
- instabil vezeték nélküli hálózat -> vezetékes van, szóval kilőve
- rossz minőségű vagy sérült kábel -> minden mással is gond lenne ebben az esetben, de még mindig csak a GG dobál ki
- nem elegendő memória -> mielőtt RAM-ot vettem vettem a gépbe, akkor még elhittem volna, de így már kicsit sem gondolkoztam el a dolgon (jah és igen, akkor más játékkal is akadnának gondok)
- hibás RAM -> fél éves kb. a RAM-om, ettől persze lehet hibás, de akkor megint csak mással is gondom kéne hogy legyen
- instabil routerek -> ez szintén máshol is jelentkezne, nem csak itt (letöltéseknél pl.)

Én azt is megértem hogy ez egy ingyenes játék, előfordulhatnak hibák. Nem is azért nyitottam a témát, hogy panaszkodjak, hanem egyszerűen érdekelt hogy ez csak nálam van-e. És ha nem csak nálam van, akkor esetleg felhívjam az adminok (nagyrészt valószínűleg csak ők nézik, fejlesztőkről nem tudok) figyelmét erre a hibára. Ha ez így marad, hát így marad... Én ettől függetlenül ugyanúgy játszom, ameddig tudok (amíg nem állandósul ez a dolog), nem fogok emiatt hisztit csapni. Tudom nagyon jól, hogy egy tökéletes játékot (főleg amelyik ingyenes) már-már lehetetlen összehozni. Hibákat mindig lehet találni, de ha nincs, valaki akkor is keresni fog egyet.... Ez sajnos ilyen, talán lesz majd jobb is.

Ha csak heti 1-2 órára jön elő ez a hiba, ám legyen, én beletörődöm. Nem múlik semmi azon a pár órán. Ez úgyis csak egy játék, nem kell a megszállottjának lenni. Kibírom, ha épp nem tudok lebontani pár járművet. :)

ui.: támogatásnak is csak azért írtam, hátha előbb eljut a fejlesztőkhöz a hír, hogy előfordulnak ilyen hibák.
Kép

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.08.08. 22:22

"De én itt abba is hagyom. Csináljatok azt amit akartok."

Gratulálok, ennél sértődékenyebb moderátort, vagy admint (elnézést, nem tudom, hogy milyen pozícióban vagy) én még egy játék fórumán se láttam.
De ne aggódj kedves Hanga, egyre kevesebben fognak "segítséget kérni", mert beletörődünk, hogy:
1. nem kapunk segítséget
2. hülyének néznek minket, hogy a "hiba a mi készülékünkben van".

Én nem értem, csipkebogyó hova lett? Régen még ő is írt azért a fórumra.

További szép estét mindenkinek és szerencsés, hibamentes játékot. :)

marcesz001

HozzászólásSzerző: marcesz001 » 2013.08.08. 23:13

Nekem eddig naponta kb. kétpercenként volt a hálózati hiba, de a weboldalt már megint nem tölti be egyik böngésző sem. Én már harmadszor irok, de semmi változást nem tapasztalok.

Vissza: “Hibabejelentések”