Hálózati hiba!

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Hálózati hiba!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.14. 11:21

akos512k írta:Köszönöm szépen :) Akkor már csak az az egy kérdésem van hogy ez a "Hibabejelentések" topic miért és jött létre?

Ez fórum. A modik nem tudják elhárítani a hibát, nem látnak bele a játékodba, csak tanácsot tudnak adni ha ismert hibáról van szó. Pl. van, hogy egy egyszerű böngészőváltás, böngészőtisztítás, programfrissítés megoldja a gondot. Ha a probléma komolyabb, akkor ajánlják a Támogatást.

Hibák a játékban
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.07.14. 12:39

Írtam a támogatáson keresztül, hátha kapunk valami választ. (a hiba amúgy még mindig fennáll, óránként minimum 1x)
Kép

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.07.14. 21:52

Ergo ha jól értem.... Van egy topic ahol az emberek bejelenthetik a hibát de úgyse olvassa el őket senki mert máshova kell bejelenteni :)
Amúgy nálam is fent áll a probélma még mindig

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.07.28. 12:12

A múltkor kaptam egy sablon szöveget a támogatástól (kb. mintha kimásolták volna a téma elején említett linket), viszont 1 hétig nem voltam, így nem tudtam hogy pontosan mikor is javult meg a dolog.... működött rendesen egészen mostanáig. Most ismét elkezdett hálózati hibával kidobálni.
Kép

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.07.28. 17:24

Megkérdezhetem hogy mi volt az a sablon szöveg? már csak a kíváncsiság miatt is :)

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.07.28. 18:45

akos512k írta:Megkérdezhetem hogy mi volt az a sablon szöveg? már csak a kíváncsiság miatt is :)

Egész pontosan ezt kaptam (talán túlzó rá a sablon szöveg, de én kb. erre a válaszra számítottam, ezért használtam ezt a kifejezést)
"Szia,

Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, vagy sokszor újratöltést, netán új belépést kér, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő (de bármilyen más kapcsolattal is előfordulhat). A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mo bilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.

További jó szórakozást!

Üdvözlettel:
upjers Támogató Csapat "
Kép

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.07.28. 18:50

Ez fenomenális >< :D
Google Chrome-m van. A beépített Flashplayer (Pepper) folyamatosan szaggatott és ugyanígy hálózati hibával kidobott.
Most átraktam rá az Adobe-t egyenlőre tartja magát de, olykor bizony nagyon beszaggat.
Bár most még nem dobált ki de ami késik nem múlik :D

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.07.29. 18:44

Úgy tűnik most nem sokáig volt ez a hiba. Tegnap este óta hibátlanul működik minden.
Nekem a Chrome-ban alapból az adobe flash player van, eddig semmi problémám nem volt vele. Ezért is furcsálltam a dolgot.... Úgy tűnik vagy tettek valamit az ügy érdekében, vagy csak egyszerűen magától megjavult :)
Kép

marcesz001

HozzászólásSzerző: marcesz001 » 2013.08.06. 14:36

Sziasztok!

Én is a Google Chrome-ot használom és több játék is meg van nyitva, de csak a Garbage Garage-nál van állandóan hálózati hiba.
Kérdezni szeretném, hogy nem lehetne valahogy végre megszüntetni.
Válaszotokat előre is köszi.
Üdv M

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.08.06. 16:34

marcesz001 írta:Sziasztok!

Én is a Google Chrome-ot használom és több játék is meg van nyitva, de csak a Garbage Garage-nál van állandóan hálózati hiba.
Kérdezni szeretném, hogy nem lehetne valahogy végre megszüntetni.
Válaszotokat előre is köszi.
Üdv M

Szerintem ez azért van merta játék szervere, a kiszolgáló nem válaszol. Ilyenkor szokott hálózati hibával kidobni. Ezellen igazándiból nem tudsz semmit se csinálni.

Vissza: “Hibabejelentések”