hiba a rámpán (autónál)

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
pici33

hiba a rámpán (autónál)

HozzászólásSzerző: pici33 » 2013.06.11. 12:15

Van egy pick-up a rámpámon, amire ha rákattintok, hogy szedje szét, akkor kiírja hogy : "Aszinkron játék fut. Kérjük frissítsd az oldalt!" Ha rákattintok az OK-ra akkor frissít magától, és ugyanott van, minden kezdődik előről. :(

csipkebogyo

Re: hiba a rámpán (autónál)

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.12. 05:32

Ne az OK-ra kattints rá, hanem a frissítés gombra, illetve nézd meg másik böngészővel is, és ha nincs változás, keresd fel a Támogatást!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

FreiZozo

hiba a rámpán (autónál)

HozzászólásSzerző: FreiZozo » 2013.09.28. 09:27

Sziasztok!

Nekem is egy kék Pick-up-al van problémám. Az alkatrészeket le tudtam szedni, de a kaszni ráragadt a rámpára. Ha rákattintok akkor azt írja ki hogy még nincs minden alkatrész leszedve. Hát persze hogy nincs, hisz azért kattintok oda. Ez a jelenség már több mint egy hete nem változik! Kérlek benneteket segítsetek.

Köszönettel: FreiZozo

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.28. 11:08

FreiZozo írta:Sziasztok!

Nekem is egy kék Pick-up-al van problémám. Az alkatrészeket le tudtam szedni, de a kaszni ráragadt a rámpára. Ha rákattintok akkor azt írja ki hogy még nincs minden alkatrész leszedve. Hát persze hogy nincs, hisz azért kattintok oda. Ez a jelenség már több mint egy hete nem változik! Kérlek benneteket segítsetek.

Köszönettel: FreiZozo

Írja a Támogatásnak.
( A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

astonov

HozzászólásSzerző: astonov » 2013.10.02. 09:38

Programozási hiba, velem is előferdült de csak a pickupnál, érdekes módon egy cache ürités meg egy úrainditás orvosolta. Javasolnám neked is.
Ars prima regni est, posse invidiam pati.

Vissza: “Hibabejelentések”