Ez még is micsoda?

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
dave26994

Ez még is micsoda?

HozzászólásSzerző: dave26994 » 2013.05.13. 12:09

Üdv. !

Arra szeretnék választ kapni hogy ezt mi jogon dobja ki nekem?
Ez előtt egy másik ablakot adott be hogy már 8órája vagyok bejelentkezve & hogy pihenjek..
De könyörgöm.. talán összesen nem voltam 8órát bejelentkezve.. :"d
Nehogy már a játék szabályozza be hogy mikor játszhatok..
Kész vicc az egész.. nem értem hogy ennyi buggal teli játékot miért kell publikálni?
Kép

Gabesz

Re: Ez még is micsoda?

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.05.13. 14:19

Dave, ez az üzenet, amit látsz, arra utal, hogy karbantartáson esik át a játék.
Néha megesik az ilyen. Igyekszünk az ilyesmit előre be is jelenteni, de ez sajnos a dolog jellege miatt nem lehetséges mindig, tehát előfordulhat, hogy egyszer minden előzetes jelzés nélkül a játék pár percre vagy max. 1-2 órára elérhetetlenné válik.

Természetesen te szabod meg, hogy mennyit játszol. Létezik biztonsági kiléptetés a játékainkban, általában 2 óra, de ez a te biztonságodat szolgálja, hogy nehogy véletlen egyszer baj legyen abból, ha mondjuk nyilvános helyen játszottál és véletlen megnyitva hagytad ott a fiókodat.

A játékokban mindig lehetnek hibák, ezt regisztrációkor minden játékos elfogadja az ÁSZF értelmében. Mindazonáltal nagyon jól mondod, hibáktól nyüzsgő játékot nem illik kiadni, nem is csinálunk ilyet, természetesen kellően megbízhatóra csinálunk minden játékot, mielőtt kiadjuk. Tehát nem hemzseghet a sok hiba a játékban.

Ha mégis hibát tapasztalnál, a játék főoldalán a támogatás-linken mindig jelezheted azt felénk, és megvizsgáljuk szívesen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.05.13. 14:21

Olyan hibaüzenetről, hogy "kedves játékosunk, most már pihenj egy cseppet", nem tudunk. Nem tudom, mit láthattál, de nem tudom elképzelni, hogy annak bármely játékunkhoz köze lehetett.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

dave26994

HozzászólásSzerző: dave26994 » 2013.05.13. 16:47

hát nem tudom.. nekem még is kiadta hogy "Most már 8 órája folyamatosan játszol,fordíts időt a pihenésre is a saját biztonságod érdekében kiléptetünk" ( vagy valami ehhez hasonló,nem emlékszem rá pontosan,mert amint elolvastam kiléptetett. )

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.05.13. 18:10

dave26994 írta:hát nem tudom.. nekem még is kiadta hogy "Most már 8 órája folyamatosan játszol,fordíts időt a pihenésre is a saját biztonságod érdekében kiléptetünk" ( vagy valami ehhez hasonló,nem emlékszem rá pontosan,mert amint elolvastam kiléptetett. )

Ez a 8 órás dolog mindenkinél előfordul. De nem több, mint pár másodperc, mert utána be tudsz lépni és megint 8 órán át be lehetsz jelentkezve. Nekem ez mindennapos dolog, engem nem zavar.

petieee

HozzászólásSzerző: petieee » 2013.07.04. 20:02

Sziasztok! Ezt nem értem hogy egy 445-ös harci értékü játékost hogy rakhat össze egy 1141-es harci értéküvel?? Ez nem fair egyáltalán...Kép

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.04. 20:12

petieee írta:Sziasztok! Ezt nem értem hogy egy 445-ös harci értékü játékost hogy rakhat össze egy 1141-es harci értéküvel?? Ez nem fair egyáltalán...
Kép

Nem a játék rakott össze titeket, hanem az ellenfél választott téged.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”