Klubb

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
satuka

Klubb

HozzászólásSzerző: satuka » 2013.05.06. 21:30

Tiszteletem!
Alapítottam 1 klubbot.
Fel is fejlesztettem, hogy 3 ember legyen benne.
A péntz (9000) le is vonta érte, most viszont elűnt a klubb, ha rá megyek, akkor nem mutatja, hanem azt hozza, lépjek be 1 klubba! :(
A klubb neve satu-klubb!
Kérdésem, ez valami haba, és esetleg holnap már látom a klubbot, (mint ma mikor alapítottam) vagy felejtős, és újra fizessek az új klubbért???
Várom válaszukat!
Köszönettel: satuka

Badgirl

Re: Klubb

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.05.07. 05:08

Ha nem jön helyre a klub, akkor jelezd a problémát a Támogatásnak. A hozzájuk vezető linket az aláírásomban találod.

MavericK80
Kapcsolat:

Problema

HozzászólásSzerző: MavericK80 » 2013.05.09. 09:53

Gondom a kovetkezo!

Van egy sajat klub, nevezetesen a KonzervnyitóK ami 4-es szinten van jelen pillanatban es az klub auton van egy 8-18-as sebzesu fegyver. Na most az arena harcban, a klubot 3-as szintunek tuneti fel a rendszer es a fegyvert sebzesi erteket pedig csak 2-9-esnek, ami az elozo fegyver volt az auton. Mit lehet tenni ilyenkor, mert ugy latom nem az aktualis adatokkal kerulok be az arenaba, es termeszetesen nem is a megfelelo eroviszonyokkal.

Valaszotokat elore is koszonom!

Mave

Utolagos bejegyzes: pontositok, ha en tamadok akkor jok az ertekek, ha engem tamadnak, akkor van ez a jelenseg, amit a fentiekben leirtam.

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.05.11. 13:38

Sziasztok!

Nekem az lenne az észrevételem, hogy a Klubbokban a csatákat utólag, alig egy kis idő eltelte után már nem lehet visszanézni, mert eltűnnek a "Csaták" menüpont alól. Így azok a klubtagok, akik csak később lépnek be, nem is tudnak semmit, hogy mi történt aznap a klubb életében a harcok terén főleg.
A beszélgetéseket azt hiszem kb. 50 bejegyzésig lehet visszakövetni, ez se valami sok, főleg ha vannak beszédes emberkék a klubban.

Szóval a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ezt nem lehetne megoldani, hogy egy kicsit hosszabb ideig visszanézhetők legyenek a harcok és a beszélgetések is? Ne maradjon le senki semmi fontos eseményről, információról.

Köszönöm.

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.05.12. 12:24

Sziasztok!

Egy hibára hívnám fel a figyelmet. Egy klubtagunk újrakezdte a játékot, vagyis törölte magát. De a klubból nem került automatikus kizárásra a törölt karaktere, hanem a tagok közt maradt, annyi különbséggel, hogy "del" megjegyzést kapott.

Ezt nem lehetne kijavítani, hogy a törölt játékosok, ha klubtagok is voltak, akkor a klubból automatikusan is automatikusan törlődjenek? Így felszabadulhatna 1-2 üres hely.

csipkebogyo

Re: Problema

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.14. 19:16

MavericK80 írta:Gondom a kovetkezo!

Van egy sajat klub, nevezetesen a KonzervnyitóK ami 4-es szinten van jelen pillanatban es az klub auton van egy 8-18-as sebzesu fegyver. Na most az arena harcban, a klubot 3-as szintunek tuneti fel a rendszer es a fegyvert sebzesi erteket pedig csak 2-9-esnek, ami az elozo fegyver volt az auton. Mit lehet tenni ilyenkor, mert ugy latom nem az aktualis adatokkal kerulok be az arenaba, es termeszetesen nem is a megfelelo eroviszonyokkal.

Valaszotokat elore is koszonom!

Mave

Utolagos bejegyzes: pontositok, ha en tamadok akkor jok az ertekek, ha engem tamadnak, akkor van ez a jelenseg, amit a fentiekben leirtam.

Ha a kocsi a magasabb értékekkel harcol, akkor ez csak megjelenítési hiba. Picit kellemetlen lehet, de a harc kimenetelét nem befolyásolja.
Hzoli1983 írta:Sziasztok!

Nekem az lenne az észrevételem, hogy a Klubbokban a csatákat utólag, alig egy kis idő eltelte után már nem lehet visszanézni, mert eltűnnek a "Csaták" menüpont alól. Így azok a klubtagok, akik csak később lépnek be, nem is tudnak semmit, hogy mi történt aznap a klubb életében a harcok terén főleg.
A beszélgetéseket azt hiszem kb. 50 bejegyzésig lehet visszakövetni, ez se valami sok, főleg ha vannak beszédes emberkék a klubban.

Szóval a kérdésem/kérésem az lenne, hogy ezt nem lehetne megoldani, hogy egy kicsit hosszabb ideig visszanézhetők legyenek a harcok és a beszélgetések is? Ne maradjon le senki semmi fontos eseményről, információról.

Köszönöm.

Sok mindenen dolgoznak még a programozók ezzel a játékkal kapcsolatban, lehet, hogy épp ezen is.
Hzoli1983 írta:Sziasztok!

Köszönöm.

Nem, ez sok játékban így működik, neked kell kirúgni a klubból a törölt játékost. Mielőtt törli magát valaki, jobb, ha kilép a klubból.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.05.25. 12:52

Sziasztok!

Még mindig semmi változást nem tapasztaltunk azzal kapcsolatban, hogy a Csaták üzenetei eltűnnek és nem lehet visszanézni őket. Ez elég nagy kellemetlenség, mert a klubtagok se tudják visszanézni, hogy mit alkottak a főnökök a harcok során a klubautóval. Erre jó lenne hamar megoldást találni.

A másik dolog is kb. ehhez kapcsolódna, csak ez egyéni játéknál... hogy nem tudjuk ott se követni, hogy hány harcunk van még 1 nap "ingyen". Nem lehetne ezt is betenni a játékba, hogy mutassa, mennyit harcoltunk ma, mennyit támadhatunk még, valamint minket hányszor támadtak meg?

Szóval elég sok információ csak úgy eltűnik a játékból, pedig ezek fontosak is lehetnek a számunkra.

Köszönöm.

Vissza: “Hibabejelentések”