El tünik az autó

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Dante

El tünik az autó

HozzászólásSzerző: Dante » 2013.04.25. 05:22

Már kétszer megtörtént velem hogy volt a rámpám még egy alkatrész rá kattintottam és nem szedte le rögtön (olyan mint ha lefagyna és 3-4mp mulva szedi le) és az autót elhelyezem a rámpám akkor 3-4 mp múlva nem csak a motort de a frissen rárakott bontatlan autó is eltünik vele együtt.
remélem nem fogalmaztam valami bonyulultan...:)
Kicsit idegesítő tud lenni... :D

csipkebogyo

Re: El tünik az autó

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.25. 13:15

Ha ilyen előfordul, akkor túl gyorsan kattintgathattál, és összezavarhattad a játékot. Nem ír ki egy hibaüzenetet, hogy asszinkronitás miatt frissítsd az oldalt? Ha kiírja, és utána frissül az oldal, akkor az "eltűnt" autónak vissza kell kerülnie a régi helyére a parkolóba.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

csanika2

HozzászólásSzerző: csanika2 » 2013.05.01. 19:23

hat eleg gzakran men mar rendszeresen kezd nekem kilepni es akkor mikor jon az auto persze mikor vissza lepek mar nincs auto es eleg idegesito
mivel hogy nem a netemmel van baj nagyon boszanto jo lenne tenni valamit hogy percenkent ne lipjen ki csak ugy

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.01. 19:51

A számítógéped órája rendesen be van állítva? Pontosnak kell lennie, és általában ilyet akkor csinál egy játék, ha nem az.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.05.01. 21:47

csanika2 írta:hat eleg gzakran men mar rendszeresen kezd nekem kilepni es akkor mikor jon az auto persze mikor vissza lepek mar nincs auto es eleg idegesito
mivel hogy nem a netemmel van baj nagyon boszanto jo lenne tenni valamit hogy percenkent ne lipjen ki csak ugy

A szállító eltűnik amikor újratölt a játék. Sajnos meg kell szokni.
Iseus

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.05.01. 21:51

csipkebogyo írta:A számítógéped órája rendesen be van állítva? Pontosnak kell lennie, és általában ilyet akkor csinál egy játék, ha nem az.

csipkebogyo, elvileg nem kéne köze legyen a kettőnek, még igazán akkor sem, ha gyorsabban/lassabban jár mint a szerver órája. Ez picit design issue ha mégis így van, de ebben a játékban ez nem nagyon okozhat problémát. Szóval ha előreállítod az órád 5 percenként 4.5 percet, akkor fél percenként jön a szállító? Kétlem.

A rámpáról eltűnő autós problémára csak azt tudom ajánlani, hogy mindig meg kell várni egy kattintás után az eseményt is. Nekem az a hiba sose jött elő, és reprodukálni sem tudnám, mert szinte azonnal reagál a játék mindenre.
Iseus

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.02. 08:54

Iseus írta:
csipkebogyo írta:A számítógéped órája rendesen be van állítva? Pontosnak kell lennie, és általában ilyet akkor csinál egy játék, ha nem az.

csipkebogyo, elvileg nem kéne köze legyen a kettőnek, még igazán akkor sem, ha gyorsabban/lassabban jár mint a szerver órája. Ez picit design issue ha mégis így van, de ebben a játékban ez nem nagyon okozhat problémát. Szóval ha előreállítod az órád 5 percenként 4.5 percet, akkor fél percenként jön a szállító? Kétlem.

Nem tudod az előzményeket, miért írtam ezt. :) Persze, hogy nem fog hamarabb jönni a szállító, de mivel valós idejű a játék, a szerveridőnek és a rendszeridőnek klappolnia kell.
Kertbirodalom és ÉKT játékon fordult elő, hogy a játékosok nem tudtak bemenni valamelyik kertjükbe, vagy a klubba, mert mindig visszadobta őket a játék az alap kertjükbe, tanyájukra. És a technikusoktól azt a megoldást kaptuk erre, hogy be kell állítani a rendszeridőt pontosra a gépen. Szerintem most itt is ez a helyzet, azért dobja ki állandóan, mert aszinkronitás van a játékában.
Csak az az érdekes, hogy német szerveren a játék kiírja, hogy "aszinkronitás lépett fel, kérjük, töltsd újra az oldalt", itt meg nem? Sőt, ott a legkisebb hibás kattintásodra is reagál a játék hibaüzenettel...
Jó játékot mindenkinek!

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.05.02. 14:47

Nem feltétlenül ugyanaz a verzió fut minden országban gondolom én...
Iseus

Vissza: “Hibabejelentések”