segítség

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
TUNGI007

segítség

HozzászólásSzerző: TUNGI007 » 2013.04.12. 12:06

A legelején lefagyott a játék. Az autót kéne szétszedni de kint maradt az előzőből egy alkatrész amit nem tudok begyűjteni. Mozilla firefox böngészőm van. Az előzmények törlése nem segít.
Mit tegyek?

csipkebogyo

Re: segítség

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.12. 15:53

Érdekes probléma, mivel az ismertető addig nem lép tovább, míg az eleve szétszedett autó minden alkatrészét be nem gyűjtötted. Ezután a raktárra kell kattintani, ott körülnézni, majd bezárni a raktárat, és csak azután kell az újabb autót a parkolóból a rámpára tenni.
Nézd meg másik böngészővel is, hátha csak valami beragadt. Ha nem segít, akkor marad a Támogatás.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Dokker

HozzászólásSzerző: Dokker » 2013.04.12. 23:41

Sziasztok.
Nekem már az első szinten gondom akadt. Van egy nagy sárga ablak az előtérben : "Megmutatom, hogyan kell szétszedni egy járművet.Kattints az autóra, így helyezheted a rámpára." . Rákattintok az autóra az utasítás szerint, de felugrik egy másik ablak, de a sárga mögé, és nem látom mit ír ki. Már próbáltam a ki-bejelentkezést, a gyorsítótártörlést, valamint másik böngészőből is beléptem (mozillából és google chromeból), de a helyzet változatlan. Mit csináljak, hogy végre használható legyen??
Előre is köszönöm a választ. Szép estét! Üdv.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.13. 01:43

A rámpára helyezéskor már többen jelentettek leállást. Szerintem jelentsd a Támogatásnak, egyelőre jobbat nem tudok mondani, és megpróbálunk ennek alaposabban utánajárni. A bejelentéseitek okán már vagy tízszer végigjátszottam a bevezetőt, de nem bukkantam rá a hiba okára, mert nálam egyszerűen a bevezető nem engedi, hogy elrontsam. Addig nem lép tovább, míg mindent rendesen, az általa diktált sorrendben meg nem csinálok. Ezért nem tudok én itt segíteni nektek...
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

obito92

HozzászólásSzerző: obito92 » 2013.04.22. 05:04

nekem kiírta h találtam valamit a RÖPDE össze szereléséhez egy dolgot de nem írta hozzá
ugyan annyi volt mint az előtt ez h lehet?
én halucináltam? vagy már egy meglévő tárgyat találtam meg? vagy egy kis bug ?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.22. 08:53

Ha meglévő tárgyat találtál meg újra, akkor a hobbitermet megnyitva a röpde alatt nem változnak a számok, mert ott csak azt számolja, hogy a 8 nagy részből mennyit szereztél meg eddig. Ha azt akarod megnézni, hogy a részletekből mennyi darabod van külön-külön, akkor rá kell kattintani a röpde alatt a feliratra, akkor megjelennek a részek, és ott látod, ha valamiből több is van.
Jó játékot mindenkinek!

obito92

HozzászólásSzerző: obito92 » 2013.04.22. 12:23

okés köszönöm most már megvan és látom h többöl is kettő van :D
köszi a gyors választ :D

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.04.28. 15:32

Most azt vettem észre, hogy az egyik barátomtól ha kapok levelet, megjelenik az 1-es szám a postaládában, eddig nincs gond, de ha meg akarom nyitni a postaládát, nincs ott semmi és a korábbi levelei is köddé váltak. Ez miért lehet?

... közben kiderült, hogy azért tűntek el, mert a feladó törölte a leveleket és így nálam is mind eltűnt. Ezen lehetne változtatni? Vagy a postaláda végtelen méretű, ezért felesleges törölgetni belőle leveleket?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.28. 17:05

Nem tudom, hogy a postaláda mekkora méretű, mert én leginkább csak arénaharcos rendszerüziket kaptam, de ezt a "ha kitörli, nálam is kitörlődik" dolgot jelezni fogom a fejlesztőknek, mert szerintem ennek nem így kellene működnie.
Jó játékot mindenkinek!

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.04.28. 17:18

csipkebogyo írta:Nem tudom, hogy a postaláda mekkora méretű, mert én leginkább csak arénaharcos rendszerüziket kaptam, de ezt a "ha kitörli, nálam is kitörlődik" dolgot jelezni fogom a fejlesztőknek, mert szerintem ennek nem így kellene működnie.

Köszönöm a segítséget.

Vissza: “Hibabejelentések”