nem enged be

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
szinimackó

nem enged be

HozzászólásSzerző: szinimackó » 2013.04.11. 16:32

Sziasztok... nem enged be regisztrálás után a játékba.... /játszottam vele 2 órát , ki kellett lépnem most meg nem enged vissza / benéztem a freemailhez és nem is kell visszaigazolni az emailt..... Ilyenkor mi van ???????? sakk- matt ????? vagy regizek fel újra ???? a nevem a játékban Tactical....

matti35

Re: nem enged be

HozzászólásSzerző: matti35 » 2013.04.11. 16:48

szia,olvasd el a GYIK-ba a regisztrációrol irtakat,hátha segit valamit.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 17:03

szinimackó írta:Sziasztok... nem enged be regisztrálás után a játékba.... /játszottam vele 2 órát , ki kellett lépnem most meg nem enged vissza / benéztem a freemailhez és nem is kell visszaigazolni az emailt..... Ilyenkor mi van ???????? sakk- matt ????? vagy regizek fel újra ???? a nevem a játékban Tactical....

Ezt a témát légyszíves elolvasni: viewtopic.php?f=333&t=19647
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Meli78

HozzászólásSzerző: Meli78 » 2013.04.11. 19:31

Sziasztok!Én se tudok újra belépni :(...Elolvastam mindent,de nem megy.Játszom my free zoo-val is,oda be tudok lépni

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 20:02

Meli78 írta:Sziasztok!Én se tudok újra belépni :(...Elolvastam mindent,de nem megy.Játszom my free zoo-val is,oda be tudok lépni

A GG-n ugyanazokkal az adatokkal játszol, mint MFZ-n? Portálfiókkal játszol, és mindkét játékod ugyanahhoz a portálfiókhoz tartozik? Hol akartál belépni, a játék oldalán, vagy a portálon keresztül? Nem kértél esetleg új jelszót menet közben a GG fiókodhoz?
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Meli78

HozzászólásSzerző: Meli78 » 2013.04.11. 20:33

csipkebogyo írta:
Meli78 írta:Sziasztok!Én se tudok újra belépni :(...Elolvastam mindent,de nem megy.Játszom my free zoo-val is,oda be tudok lépni

A GG-n ugyanazokkal az adatokkal játszol, mint MFZ-n? Portálfiókkal játszol, és mindkét játékod ugyanahhoz a portálfiókhoz tartozik? Hol akartál belépni, a játék oldalán, vagy a portálon keresztül? Nem kértél esetleg új jelszót menet közben a GG fiókodhoz?

Ugyanazok az adatok és jelszót sem változtattam.A játék oldalán keresztül léptem be.Az Upjers oldalán azt írja,hogy tartozik fiók az email címemhez.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.12. 09:38

Meli78 írta:
csipkebogyo írta:Az Upjers oldalán azt írja,hogy tartozik fiók az email címemhez.

Ezt a mondatot nem nagyon tudom mire vélni; úgy hangzik, mintha nem belépni, hanem regisztrálni akartál volna a portáloldalra. És valamit meg kellett változtatnod, különben beengedne. De ebben már csak a Támogatás tud neked segíteni, nekik kell írnod.
Jó játékot mindenkinek!

angyalka83

HozzászólásSzerző: angyalka83 » 2013.04.13. 10:37

sziasztok mar masodik napja nem enged be a jatekba...semmit nem ir ki csak frissit egyet az oldal es ujbol a bejelentkezesi nevet es jelszot keri...a tobbi jatekba siman be tudok lépni

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.13. 11:21

Ne a játék bejelentkezési oldalán próbálkozz, hanem itt: http://hu.upjers.com

Írd be azokat az adatokat (név és jelszó), amivel a játékba regisztráltál, és onnan menj tovább a játékba, sikerülnie kell. Mindjárt utánanézek, hogyan jelenik meg a játék belépési oldala.

Szerk.: az oldallal semmi gond, engem rendesen beengedett a portáladataim beírása után.
Jó játékot mindenkinek!

angyalka83

HozzászólásSzerző: angyalka83 » 2013.04.13. 12:06

most ilyen komplikaltan fog beengedni? siman a jatek oldalan nem is fog menni? ja es ujra kellett regiznem!!!!!!!!!!!!!!!! masik neven! igy enged be az upjers oldalan keresztul!! nekem a regi kell!!!LEGYSZIVES TOROLJETEK VALAHOGY A FIOKOMAT...BMARTA83..KOSZI.. NEM FOGOK JATSZANNI IGY...

Vissza: “Hibabejelentések”