Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Gumikacsaxy

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: Gumikacsaxy » 2015.04.19. 07:00

Sziasztok !
Érdekes probléma lehet . Van egy kisbusz a garázsomban , amit nem tudok eladni .
Azt írja "Néhány leszerelt alkatrész még a rámpán van.
A látásommal nincs baj , mégse létok egy alkatrészt se az egyik rámpa közelében se .
Kiléptem , beléptem ,semmi változás , nem tudom eladni , alkatrész sehol .
A leghatékonyabb védekezés , ha nem tudnak megtámadni .Talán túl sokat játszom . Túl sokszor kell 8 óra után újra bejelentkezni . :)A biztonság csak kifogás ! Lehetne egy kijelző ami mutatná , mennyi van még a 8 órából .

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.19. 07:42

Szia

Töröld a gyorsístótárat, sütiket. Ha nem segít, próbálj ki másfajta böngészőt is. Az is lehet, hogy a jelenlegi valamiért nem jeleníti meg a hiányzó alkatrészt.
Amennyiben a mindent kipróbáltál, de nem oldódott meg a probléma, írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu Ott tudnak segíteni. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gumikacsaxy

HozzászólásSzerző: Gumikacsaxy » 2015.04.19. 14:52

Köszönöm !
Sikerült .
A leghatékonyabb védekezés , ha nem tudnak megtámadni .Talán túl sokat játszom . Túl sokszor kell 8 óra után újra bejelentkezni . :)A biztonság csak kifogás ! Lehetne egy kijelző ami mutatná , mennyi van még a 8 órából .

pergerz

HozzászólásSzerző: pergerz » 2015.06.28. 08:02

Szervusztok!
Egy röpke kérdés,az "energia maximum"megáll 2300-nál??
angry

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.06.28. 08:40

pergerz írta:Szervusztok!
angry

Szia

Igen megáll. 2.300 a maximum.

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.07.18. 19:07

Sziasztok!

Bocsi, ez nagyon régóta érdekel és nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy egy repülőgép miért ugyanakkora nagyságú, mint egy autó? :lol:
Helyspórolás, humor vagy csak elrontott grafika az oka? :)

Előre is köszi a választ!
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

:cry: Nyugodj békében Jules Bianchi! :cry:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.20. 00:31

Vinjuice írta:Sziasztok!

Bocsi, ez nagyon régóta érdekel és nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy egy repülőgép miért ugyanakkora nagyságú, mint egy autó? :lol:
Helyspórolás, humor vagy csak elrontott grafika az oka? :)

Előre is köszi a választ!

Szia

Valószínűleg technikai okai vannak. Úgy vélem ha lehetséges lett volna, biztos arányosabbra alkották volna meg a repülőgép grafikáját. :)

Gumikacsaxy

HozzászólásSzerző: Gumikacsaxy » 2015.08.10. 16:41

pergerz írta:Szervusztok!
angry

45-ös szinten eléri a 2300-at , és ha tovább emelkedne akkor vajon mi lenne ? 70-es szinten mennyi energiát lehetne venni 3 zsozsóért ? RENGETEGET ! De ez nem jó üzlet a CÉGNEK !

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.08.10. 18:09

Gumikacsaxy írta:45-ös szinten eléri a 2300-at , és ha tovább emelkedne akkor vajon mi lenne ? 70-es szinten mennyi energiát lehetne venni 3 zsozsóért ? RENGETEGET ! De ez nem jó üzlet a CÉGNEK !

Szia!

Először is köszi az infót! Próbáltam utánajárni, hogy pontosan hányadik szinten éri el a max energia szintet a játék, de nem találtam sehol.

A másik: Én azon a véleményen vagyok, hogy ezt mérlegelni kell. 70. szint felett már dupla annyi hírnevet kér a játék, mint 45. körül. Ezzel együtt ennyivel lassul is a fejlődés. - Viszont! Ha nem állt volna meg 2300-nál az energia, akkor az előző szinteket figyelembe véve ugyanúgy lassult volna a fejlődés, csak nem ekkora mértékben. (Értsd ezt úgy, hogy pl.: Az 5. szint teljesítéséhez elég 1-2 nap, míg a 15.-hez már talán kell egy hét is, mégis közben tovább növekedett az energia) - Tehát a felhasználónak nem lenne nagy segítség, de legalább garantált lenne a gyorsabb ütemű fejlődés. :)

Üdv: Vinjuice
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vinjuice 2015.08.11. 02:06-kor.
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

:cry: Nyugodj békében Jules Bianchi! :cry:

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2015.08.12. 18:13

Gumikacsaxy írta:45-ös szinten eléri a 2300-at , és ha tovább emelkedne akkor vajon mi lenne ? 70-es szinten mennyi energiát lehetne venni 3 zsozsóért ? RENGETEGET ! De ez nem jó üzlet a CÉGNEK !

Gumikacsa:
Nagyobb szinteken sajnos ez van :(
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”