Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
SirMoon
Kapcsolat:

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Hozzászólás Szerző: SirMoon » 2013.04.11. 12:29

Jól sejtem hogy az érkező autókból a 2-3 alkatrész hiányosokat nem szabad megvenni ?
Az élet hozza a citromot és a sót, te adod hozzá a Tequilát by SirMoon
Kép

wixako

Hozzászólás Szerző: wixako » 2013.04.11. 12:45

Köszönöm a részletes tájékoztatást! :)

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 13:58

SirMoon írta:Jól sejtem hogy az érkező autókból a 2-3 alkatrész hiányosokat nem szabad megvenni ?
Nincs olyan jármű, amiből ne hiányozna 2-3 alkatrész. A jármű szétbontása és eladása szempontjából nem jelent semmit az alkatrészek hiánya, mivel a garázsba kellő főbb alkatrészek mindig megvannak. Mindig csak kisebb alkatrészek hiányoznak, amik a raktárba kerülnének, ahonnan vagy eladhatják őket a barátaid, vagy beadhatod a 4. szinttől feladatokhoz.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

eemese

Hozzászólás Szerző: eemese » 2013.04.11. 15:52

csipkebogyo írta:
eemese írta:a bemutató elakadt ott, hogy hogy kell szétkapni egy autót. a sárga információs ablak alá kerül egy másik, fehér, és nem tudom arrébb húzni sem, nem látom mi van a hátsón, és nem teszi az autót a rámpára. nem tudom kihagyni a bemutatót, nem tudok semmit tovább lépni. sem a bemutatón, sem játszani. Nem igazán sikerült a bemutatkozás.
Nálam megy a bemutató rendesen. Próbáld meg másik böngészővel, esetleg az ilyenkor szokásos dolgokkal megoldani a gondot. Ha nem megy, akkor írj a Támogatásnak, ők majd kiszedik a fehér ablakot a sárga alól.

Nem a böngészővel van gond, mert ha .com-on nézem, végig megy a bemutató,csak angolul, a .hu-n nem. Akartam irni a Támogatásnak, azt a választ kaptam, tegyem közzé a fórumon a problémám.

Róka fogta csuka, tehát úgy érzem, van épp elég más játék, evvel nincs időm szórakozni....... iconcry

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 16:58

Én a .hu-n játszok, illetve ott van fiókom, és végigment a bemutató. A Támogatás pedig egészen biztosan nem ír neked olyat, hogy tedd közzé a problémádat a Fórumon. Egyrészt, mert elég csak egy helyen közzétenni, és ha nekik írsz, akkor itt már nem kell, másrészt ők a vis major, vagyis a "nagyobb erő", azt kell készpénznek venni, amit ők mondanak.

Esetleg nem jól tettél nekik bejelentést, mivel a Támogatás Segítségkérő űrlapjának második oldalán nem kell egyik fórumra sem kattintani, csak a Következő feliratra, és akkor továbblépsz a bejelentőlaphoz.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

nana72

Hozzászólás Szerző: nana72 » 2013.04.11. 17:32

Én azt szeretném megtudni hogy hány "barát" lehet?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 18:06

nana72 írta:Én azt szeretném megtudni hogy hány "barát" lehet?
17 barátod lehet maximum.
Jó játékot mindenkinek!

AngelGarage

Hozzászólás Szerző: AngelGarage » 2013.04.11. 19:29

Hello !

A kérdésem : a baráti raktárból ,hogyan tudom eladni az alkatrészeket ? Megvehetem -e én is a feladatokhoz ?
Ha "aktiválva van az alkatrész akkor tudják eladni a barátok ?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 19:56

AngelGarage írta:Hello !

A kérdésem : a baráti raktárból ,hogyan tudom eladni az alkatrészeket ? Megvehetem -e én is a feladatokhoz ?
Ha meghívtál egy játékost barátnak, akkor a visszaigazolás után 24 órának el kell telnie ahhoz, hogy bemehess a raktárába alkatrészeket eladni. Menj át a barát roncstelepére, nyisd meg a raktárát, és azt az alkatrészt, amelyik alatt sárga a gomb, eladhatod.Eladáshoz természetesen rá kell kattintani a gombra.
Az alkatrészeket te nem veheted meg, azokat ugyanúgy csak a rendszernek lehet eladni, mint a garázsból a szétkapott autókat.
Jó játékot mindenkinek!

szucslajos

Hozzászólás Szerző: szucslajos » 2013.04.11. 20:39

Menj át a barát roncstelepére, nyisd meg a raktárát, és azt az alkatrészt, amelyik alatt sárga a gomb, eladhatod.Eladáshoz természetesen rá kell kattintani a gombra.
De ha nekem az 1. feladathoz kell a gumi akkor "inaktívvá" teszem?
Máshoz bemenve mindent eladhatok ami sárga, vagy van valami javaslat hogy hogyan érdemes csinálni?
Mert nálam is jártak de csak 1- 1 dolgot adtak el. Miért nem mindent?
Köszi élőrre is a választ.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”