Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.16. 14:22

Sziasztok!

Kérünk minden Kedves Játékost, hogy a kérdéseit ebbe a témába tegye fel (játékkal kapcsolatos kérdéseket, hibabejelentéseket lehetőleg ne ide), így nem kell sok-sok témát átlapozni se nekünk, se nektek; tisztább, átláthatóbb lesz a fórum. Köszönjük!

Moderátori csapat
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

eemese

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: eemese » 2013.04.11. 03:57

a bemutató elakadt ott, hogy hogy kell szétkapni egy autót. a sárga információs ablak alá kerül egy másik, fehér, és nem tudom arrébb húzni sem, nem látom mi van a hátsón, és nem teszi az autót a rámpára. nem tudom kihagyni a bemutatót, nem tudok semmit tovább lépni. sem a bemutatón, sem játszani. Nem igazán sikerült a bemutatkozás.

MamokaHajdu

HozzászólásSzerző: MamokaHajdu » 2013.04.11. 05:26

Energia italt lehet venni, ha igen hol, vagy csak szintlépéskor kapunk?

Bembere

HozzászólásSzerző: Bembere » 2013.04.11. 06:31

Túl hamar elfogy az energia, nem tudok minden autót szétszedni, mert nagyon lassan töltődik fel. mit lehet kezdeni ilyenkor?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 07:05

eemese írta:a bemutató elakadt ott, hogy hogy kell szétkapni egy autót. a sárga információs ablak alá kerül egy másik, fehér, és nem tudom arrébb húzni sem, nem látom mi van a hátsón, és nem teszi az autót a rámpára. nem tudom kihagyni a bemutatót, nem tudok semmit tovább lépni. sem a bemutatón, sem játszani. Nem igazán sikerült a bemutatkozás.

Nálam megy a bemutató rendesen. Próbáld meg másik böngészővel, esetleg az ilyenkor szokásos dolgokkal megoldani a gondot. Ha nem megy, akkor írj a Támogatásnak, ők majd kiszedik a fehér ablakot a sárga alól.
MamokaHajdu írta:Energia italt lehet venni, ha igen hol, vagy csak szintlépéskor kapunk?

Szintlépéskor nem energiaitalt kapsz, hanem simán a szintlépés hatására felugrik az energiád 100%-ra. Az energiakijelződ melletti energiaitalos palackok száma végtelen, annyit használsz, amennyit akarsz, ha megfizeted érte a zsozsót.
Bembere írta:Túl hamar elfogy az energia, nem tudok minden autót szétszedni, mert nagyon lassan töltődik fel. mit lehet kezdeni ilyenkor?

Nem is fogsz tudni minden járművet szétszedni, amelyik a roncstelepedhez érkezik. Most azért nem, mert gyorsan fogy az energia, később meg azért nem, mert háromnegyed órába fog kerülni, mire szétkapsz egy űrhajót, a vontató meg ötpercenként fog akkor is jönni.
Az energiádat egyszerre visszatölteni egy energiaital elfogyasztásával tudod, ami zsozsóba kerül, de alacsonyabb szinteken jobb megvárni, míg magától visszatöltődik, nehogy szintlépés előtt 3 ponttal igyál egyet, és a következő kattintásra a szintlépéssel magától is visszatöltődjön.
Amíg vársz az energiára, add el a garázsban lévő autóidat, legalább lesz időd kivárni a legmagasabb árat :)
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

gizula

HozzászólásSzerző: gizula » 2013.04.11. 09:37

én regisztráltam eljutottam 3. szintre aztán elfogyott az energiám és kiléptem. később beléptem megint, de megint a játék ismertető jelent meg és kezdhettem előlről a játékot és mindenem eltűnt. a játéknevem is megváltozott számok kerültek a nevem mögé. nem értem ezt.valaki segítsen légyszi hozzá teszem a vissza igazoló cucc se működik, hiába írom be az email címemet azt írja h sikertelen ...

wixako

HozzászólásSzerző: wixako » 2013.04.11. 09:41

Üdv. Az érdekelne hogy van e leírás hogy hanyas szinten mit kapok ?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 10:30

Ez a "mit kapok" mit takar? Mire vagy konkrétan kíváncsi?

-- arra, hogy mit kapsz az egyes szintlépésekért,
-- arra, hogy milyen új fejlesztéseket és dekorációkat tudsz venni a Roncsbutikban a szintlépéssel,
-- arra, hogy milyen új járművek válnak elérhetővé a szintlépéssel,
-- vagy arra, hogy milyen új funkciók, épületek lesznek elérhetőek/megépíthetőek az új szinteken?

Kicsit részletesebben kérdezzetek, köszönöm!
Jó játékot mindenkinek!

wixako

HozzászólásSzerző: wixako » 2013.04.11. 10:37

-- arra, hogy mit kapsz az egyes szintlépésekért,
-- arra, hogy milyen új járművek válnak elérhetővé a szintlépéssel,
-- vagy arra, hogy milyen új funkciók, épületek lesznek elérhetőek/megépíthetőek az új szinteken?
Ezekre lennék kíváncsi :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 11:41

:D :D :D

Minden szintlépéskor kapsz 1 zsozsót, és az energiád visszaáll 100%-ra. Ezenkívül a Profillapod második oldalán a Sikerek között találsz olyanokat, melyek egy bizonyos szint elérését követelik meg. Ezen szintek és sikerek eléréséért külön jutalmat kapsz. Hogy mit, azt a játékban nézheted meg, ha a siekr fölé húzod az egeret.

Hogy milyen új járművek fognak érkezni az egyes szinteken, azt ebben a témában tudod megnézni: viewtopic.php?f=333&t=18573
Ez a téma hasznos segítséget nyújt az eladásban is ;) :)

Az épületek és fejlesztések listáját ebben a témában találod meg: viewtopic.php?f=333&t=18575

A funkciók pedig a következők:
Barátok meghívása: kezdettől fogva lehetnek barátaid, de a hozzájuk kapcsolódó bónuszokat (roncstelep kitakarítása, alkatrész eladása a barát raktárából, hobbiterem használata) csak 24 órával a barátság visszaigazolása után fogod tudni használni.
Feladatok teljesítése: a Bazár melletti Főépületben tudsz feladatokat teljesíteni a raktáradban található alkatrészek beadásával. 4. szinttől elérhető a funkció
Feketepiac: 5. szinttől elérhető, olcsóbban juthatsz járművekhez (ha mákod van) :D
Műhely, Bazár, Aréna: 10. szinttől elérhetőek. A Bazár és az Aréna használatának feltétele a Műhely megépítése!
Klub: 12. szinttől kezdve alapíthatsz klubot, vagy léphetsz be egy már létező klubba.
Új járműfajták: 15. szinttől kezdve lehet az autókon kívül másféle járműveket is szétkapni, ha megvannak a hozzá szükséges feltételek.
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”