Ötletek

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
BritishTank

Ötletek

HozzászólásSzerző: BritishTank » 2013.11.21. 19:43

Energia:

Nagyon sok játékos abba hagyja az elején mert nincs energiája. :( Ezért azt találtam ki hogy az energiát lehetne növelni: például: alap 3 energia / 3 perc
1 Zsozsóért lehetne növelni: 4 e / 3 perc
5 zsozsóért: 5 e / 3 perc
10 zsozsóért: 6 e / 3 perc stb.
Ez a játékosoknak is jobb lehetne és a játéknak fejlesztőknek is.

Feladatok:

Legtöbb játékos feleslegesnek tartja a feladatokat (én is) ezért lehetne hogy jobb jutalom és válaszhatósági lehetőség.

I Autó I Hajó I és így tovább ez lehetne a választhatósági lehetőség hogy kiválaszthatod hogy melyik feladat típust választod.

Jutalom:

1 szint: 5-10 hírnév 10-25 G-dollár
2 szint: 10-15 hírnév 25-50 G-dollár
3 szint: 15-20 hírnév 50-75 G-dollár stb.

Aréna:

Aki vett már aréna autót már megélte azt hogy egy nagyobb megtámadja.Ezért mondjuk lehetne hogy 500 aréna pontnyi távolságban lehet megtámadni.
pl. nekem van 1203 pontom akkor a legmagasabb 1703 pontos támadhatna meg.

Roncstelep:

Lehetne több roncstelepünk is amit persze nagy pénzért lehetne megvenni.
1. roncstelep: ingyenes
2. roncsterep: 500.000 G-dollár
3. roncstelep: 1.000.000 G-dollár
4. roncstelep: 2.000.000 G-dollár
5. roncstelep: 50 Zsozsó
Ugyan úgy kedded a megvet roncstelepet mint az elején. A szint ugyan olyan a hírnév is egyre meg de az energia roncstelepenként van.
Pl. 1 roncstelepen az energia max 350
akor a 2 roncstelepen is a max 350

Akár milyen véleményt elfogadok :D

Manocska23

Re: Ötletek

HozzászólásSzerző: Manocska23 » 2013.11.27. 09:49

sziasztok! lenne egy ötletem...
csipkebocsó emlitete valamelyik témában hogy ez egy szimulátor játék ami igaz részben! azért nem 100%osan mert nincs elég választási lehetőség! az ötletem a következő ami orvosolná ezt a problémát és újitana a játékon és talán nem hagynák abba ennyien mint pl rrakoczi...:

már több játékban nem csak ilyen energia játékokban hanem például karakter fejlesztős illetve stratégia játékokban is találkoztam piacal!
ebben a játékban van piac na de milyen csak az arénához... mivel ez egy SZIMULÁTOR! jó ötletnek tartanám ha lehetne egy piacon venni dolláért m.falat,ülést,légzsákot és minden féle alkatrészt! ez azért lenne jó mert gyorsabb lenne a fejlődés ahogy az energia topikban is írták már hogy nem jó így... továbbá a klubok feladat leadása is megnőne... és emelné a szimulátor valósághűségét!
továbbá ha már ez egy szimulátor ami részben így van... be lehetne építeni egy olyan dolgot ami mindenkinek jól jönne... ez a raktárban való kereskedés... például: nekem van 100 m.falam ami 7500 dollár.. ha lene olyan gomb felül hogy árak beálitása mondjuk tudnám 10%olcsóban vagy 10%al drágba állattani a dolgokat ez azért lenne lényeges mert így jobb lenne a hangulat az egész játék során! mert ügye ez egy szimulátor méghozzá egy autóbontó kereskedő ha jól tudom... és hát ki ne szeretne Üzletelni egy ilyen játékban...
mert a mostani körülmények nem teljesen engedik meg ezt sőt elég korlátozott a lehetőség....

a másik a klub a klubon is lehetne autót bontani nagyon szuper lenne... persze más körülmények között mondjuk nem lenne energia automatikus töltés... hanem lehetne venni energiát a klubkaszában összegyült dollárból és egy autó vagy más jármü lebontásáért nem dollárt lehetne kapnihanem sok klubpontot a klubpontal az baj illetve a klub szintel az a bajom hogy soha senki nem fogja kivini a játékot... mármint így klubtelep szempontjából mert ki az aki eléri a 55. szintet??? a német szerveren is 37 szint pedig már szerintem 2 éve játszanak... vagy több... én nem gondolom ezt a játékot hosszú életünek legalábis maximum 5-6 éves mert mindenki belefog unni ... ha a vezetőség nem tesz valamit... ezekel a korlátozot körülményekel! említettm rrakoczit 56 szinten több mint 9000 harciértékel ő volt a top1 arénába és szintben is ... volt 2 kéménye és ügye nem árulok el nagy titkot de egy kémény 5.000 FT tehát valoszinüleg több mint 10.000 FT költött a játékra és mégis törölte magát ! én már lassan több mint 7 honapja játszok vele költtem is rá egy keveset (3-4000FT) és én nem unom de csak azért mert nem egy szerveren vagyok hanem a horváton a norvégon és még 1-2 telepem +... ráadásul klubfőnök vagyok a HOonda Heart Clubnak úgyhogy van mit csinálnom naponta 10-12 órát ülök a gépnél de ha csak 1 telepem lenne és nem lenék klubfönők akkor szerintem már abba hagytam volna a játékot ...

csipkebogyó kérlek ha helyénvaló volt a mondani valom akkor javísd ki a helyesirási hibákat és ezért elnézést kérek! ha nem akkor meg töröld a hozzá szolásom elöre is köszönöm és további jó játékot mindenkinek! (én is köszönöm csipkebogyó a GYIK témáit sokat tanultam belöle!)

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.12.07. 18:21

BritishTank ötletét támogatnám. Az energia növelés valamint a roncstelep vásárlása jól hangzik.

Vergaus

HozzászólásSzerző: Vergaus » 2014.02.11. 08:45

Kedves Olvasó!

Rövid pályafutásom alatt észleltem néhány -hibának is felfogható- dolgot.

Első dolog ami fejlesztést érdemelne az a Ranglista. Nagyon nem felhasználó barát, hogy csak a "szögre" beírt neveket tudom megtalálni. Nem gondolnám bonyolultnak egy modernebb "keresőmotort" beépíteni... Mondani se kell, hogy a speciális karakter, (bill.-ből egy gombbal nem előhívható karakterrel) fűszerezem a nevem soha vagy csak jelentős kutatás után találhatnak meg.. (Pl:keresd meg attila a hun játékost, klubtársam ajánlotta. Jó móka!)

Másik dolog amit egy kicsit feleslegesnek érzek az pedig az arénapont...
Egyszerűen megszüntetném!A harci értéket tenném a helyébe, így egy -200as lépcsővel ki lehetne elégíteni azokat is akiket bánt, hogy leverik a nagyon nagyok -jelen állás szerint- mert kicsit felszökött az arénapontja.

Harmadik dolog, ha a ranglista fejlesztés nem kivitelezhető a jelentések..
Egy komolyabb jelentés létrehozás, nem lenne rossz legalább annyi, hogy rendesen ki lehessen copy-zni a nevet.. persze a saját támadásokról is jó lenne jelentés.. és ha ezeket a jelentéseket még linkelni is lehetne a barátok ill klubtagok számára maga lenne a mennyország. :)

Az jól látszik, hogy a tömegjátékgyártás folyománya, hogy itt-ott nincs átgondolva rendesen. Eddig még nem játszottam UPjers fejlesztéssel. Remélni merem csak, hogy nem egy a sorból akik megvettek egy csomagot és sorsára hagyja.

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2014.02.16. 16:42

Vergaus írta:Kedves Olvasó!

Rövid pályafutásom alatt észleltem néhány -hibának is felfogható- dolgot.

Első dolog ami fejlesztést érdemelne az a Ranglista. Nagyon nem felhasználó barát, hogy csak a "szögre" beírt neveket tudom megtalálni. Nem gondolnám bonyolultnak egy modernebb "keresőmotort" beépíteni... Mondani se kell, hogy a speciális karakter, (bill.-ből egy gombbal nem előhívható karakterrel) fűszerezem a nevem soha vagy csak jelentős kutatás után találhatnak meg.. (Pl:keresd meg attila a hun játékost, klubtársam ajánlotta. Jó móka!)

Másik dolog amit egy kicsit feleslegesnek érzek az pedig az arénapont...
Egyszerűen megszüntetném!A harci értéket tenném a helyébe, így egy -200as lépcsővel ki lehetne elégíteni azokat is akiket bánt, hogy leverik a nagyon nagyok -jelen állás szerint- mert kicsit felszökött az arénapontja.

Harmadik dolog, ha a ranglista fejlesztés nem kivitelezhető a jelentések..
Egy komolyabb jelentés létrehozás, nem lenne rossz legalább annyi, hogy rendesen ki lehessen copy-zni a nevet.. persze a saját támadásokról is jó lenne jelentés.. és ha ezeket a jelentéseket még linkelni is lehetne a barátok ill klubtagok számára maga lenne a mennyország. :)

Az jól látszik, hogy a tömegjátékgyártás folyománya, hogy itt-ott nincs átgondolva rendesen. Eddig még nem játszottam UPjers fejlesztéssel. Remélni merem csak, hogy nem egy a sorból akik megvettek egy csomagot és sorsára hagyja.

Helló Vergaus,

"Az jól látszik, hogy a tömegjátékgyártás folyománya, hogy itt-ott nincs átgondolva rendesen. Eddig még nem játszottam UPjers fejlesztéssel. Remélni merem csak, hogy nem egy a sorból akik megvettek egy csomagot és sorsára hagyja."

Pedig sajnos jól látod a dolgot...

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”