Alkatrészek egyik telepről a másikra

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
DavidRS4

Alkatrészek egyik telepről a másikra

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.05.06. 18:24

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy azokat az alkatrészeket, amiket megvettünk a saját roncstelepünkön a műhelyben lévő autóhoz, azt bele lehetne rakni a klubverdába is. Például nekem most van egy felesleges fegyverem, amit szívesen felhasználnék a klubverdához, mert ott még csak hasonlót se találtam a bazárban... Persze ha ez így megvalósítható lenne, akkor fordítva is működhetne.
Tudom ez nem egy korszakalkotó ötlet, de szerintem nagy segítség lenne...
Kép

Mazlee

Re: Alkatrészek egyik telepről a másikra

HozzászólásSzerző: Mazlee » 2013.05.09. 13:26

Ezzel az a gond, hogy közvetve tudnál ajándékozni más klubtársadnak felszerelést ami egyben pénz is. Ajándékozni pedig nem lehet.

Azt viszont hogy egy irányba, azaz be a klubba lehessen tenni a cuccokat mindenképp jó ötlet.

DavidRS4

Re: Alkatrészek egyik telepről a másikra

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.05.09. 19:51

Mazlee írta:Ezzel az a gond, hogy közvetve tudnál ajándékozni más klubtársadnak felszerelést ami egyben pénz is. Ajándékozni pedig nem lehet.

Jogos, erre nem gondoltam... Akkor marad csak simán az, hogy a klubverdához lehessen hozzáadni saját telepről.
Kép

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”