Hatékonyság, fejlődés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Iseus

Re: Hatékonyság, fejlődés

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.04.28. 17:30

csipkebogyo írta:
Hiányosabb autóknál:
164 energiáért bontasz 4 piros autót 60 hírnév pontért
168 energiáért bontasz 3 sárga autót 69 hírnév pontért

Ha a két számítást egyszerre nézzük, akkor hiányos piros autóról tökéletes sárgára váltás során 7 energiáért 9 hírnévvel kapsz többet.
Lévén 1-2 pontos eltérésekről van szó, ezért is írtam fentebb, hogy szinte teljesen elhanyagolható, hogy mit bontasz, ha a hírnév / energia felhasználás a szempont.

és ebből úgy éreztem, hogy a minél gyorsabb és gazdaságosabb hírnévszerzésre összpontosul a téma, pedig már 10. szinten is egy elég komoly összeget ki kell adni a műhelyre.

Annak indult. De azon a ponton már szerintem kezd mindenkinek világossá válni, hogy teljesen lényegtelen, mit csinál, ha az a cél.

Egyébként a profitot azért nincs értelme ott külön megjelölni, mert közel azonos.

Van a garázsomban 3 limuzin, mind a 3 lehetséges variáció:
1 alkatrész hiányzik, vételi ár: 564 G-dollár, energia: 47, hírnév: 23, szerelési idő: 182 mp.
2 alkatrész hiányzik, vételi ár: 558 G-dollár, energia: 46, hírnév: 23, szerelési idő: 182 mp.
3 alkatrész hiányzik, vételi ár: 552 G-dollár, energia: 46, hírnév: 23, szerelési idő: 182 mp.

Nos ebből kiindulva nincs profit különbség: az a 6-12 G-dollár semmit sem jelent, arányaiban nagyjából 1-2% eltérés, tehát feljebbi szinten is pár 10 G-dollár tétel nem jelent sokat. Főleg, hogy ott a pénzügyi igényeid is lényegesen magasabbak lesznek.

Ettől függetlenül fenntartom azt a véleményem, hogy a legoptimálisabb fejlődéshez érdemes mindig koncentrálni az elérhető legmagasabb szintű és legépebb járművek beszerzésére és bontására, ha az nem érhető el (magasabb szinten sokkal ritkább), akkor haladni visszafele a fontossági sorrenden.
Iseus

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.04.28. 17:31

Hzoli1983 írta:
csipkebogyo írta:A feketepiacos rész stimmel, azt érdemes mindig megpróbálni.

Itt viszont jelentősen nagyobb árrés hozható ki, viszont ahogy észrevettem, minden járműnek 3 kis alkatrésze hiányzik. Persze ez nem baj, ott a hatalmas profit.

Én azt tapasztaltam, hogy van, amikor csak 1 alkatrész hiányzik a feketepiacos kocsiknál... szerintem ez totál véletlen lehet.

El kell beszélgessek alaposan a díleremmel... Majd kap egy kis fa testápolót ha engedetlen. :P
Iseus

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.28. 17:42

Iseus írta:El kell beszélgessek alaposan a díleremmel... Majd kap egy kis fa testápolót ha engedetlen. :P

Kemény :lol: :lol: :lol: Szegény, nem ő tehet róla, hogy a feketepiacos kocsikat nem lehet előre megnézni, neki is hozott anyagból kell dolgozni :D
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.04.28. 18:14

csipkebogyo írta:
Iseus írta:El kell beszélgessek alaposan a díleremmel... Majd kap egy kis fa testápolót ha engedetlen. :P

Kemény :lol: :lol: :lol: Szegény, nem ő tehet róla, hogy a feketepiacos kocsikat nem lehet előre megnézni, neki is hozott anyagból kell dolgozni :D

OFF: úgy látom, kezd éledezni a fórum. :D

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.07.06. 09:09

Sziasztok.

Részben ide is tartozik, meg részben a Klubokhoz is, hogy a barátok maximális számát nem lehetne megemelni 17-ről valamivel nagyobbra? Pl. ha egy klubban már 17-nél több tag van, akkor egymásnak nem lehetnek a barátlistáján, mert nincs annyi hely. Egy klubnak meg az az egyik lehetősége, hogy a tagok egymás közt kereskedjenek.
De ezen kívül még fejlődés is gyorsabb lenne, mert akkor nem csak 17 embernél lehetne "takarítani", hanem többnél, így több hírnevet is kapnánk és hamarabb megközelítenénk a szintlépést.

Deynes98

Hatékonyság, fejlődés

HozzászólásSzerző: Deynes98 » 2013.07.10. 12:39

Nekem lenne egy olyan elképzelésem, hogy minden szintlépéskor kapjunk valami extrát, valami pluszt. Ez lehet G-dollár, zsozsó, vagy akár mindkettő, fegyver, dekorációs tárgy, stb. Inkább a dollár-zsozsó mellett voksolnék. Ezek persze arányosan lennének elosztva a szintek magasságai szerint.

ősrobanás

HozzászólásSzerző: ősrobanás » 2013.07.29. 11:49

Deynes98 írta:Nekem lenne egy olyan elképzelésem, hogy minden szintlépéskor kapjunk valami extrát, valami pluszt. Ez lehet G-dollár, zsozsó, vagy akár mindkettő, fegyver, dekorációs tárgy, stb. Inkább a dollár-zsozsó mellett voksolnék. Ezek persze arányosan lennének elosztva a szintek magasságai szerint.

szintenként kap 1-1 zsózsót és energia feltöltést fegyvert megkaphatsz (ha mázlid van) a járművek szétszedésekor és dekorációs tárgyakat megvehetsz "roncs butik"ban ha elérted a bizonyos szintet ;) ;)

Üdv Ősrobanás

shimmy

HozzászólásSzerző: shimmy » 2013.10.08. 10:24

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, valami olyasféle dolog nem lehet beiktatni a játékba,mint például barátok megsegítése? Felteszem én pénzbeli segítség, ha éppen meg van szorulva vagy valami.
Annó sokat travianoztam, ahol ez a módszer elég jól működött. Pl : Egy a szintednél magasabb barát segít neked meghatározott mennyiségű dologgal, aminek az elszámolása az alábbi módon történne :
meghatározott mennyiségű (legyen pénz) küldése után kijelzi,hogy mennyit tudsz még ebből küldeni. Ha elérted a limitet, addig nem lehet tovább küldeni, amíg a másik nem törleszti a tartozását, ami után ismét nyitott lenne az út. Ez például hasznos lenne pl arénaharcokban, ahol napi szinten cserélődnek a jobbnál jobb alkatrészek, és egy jobb fegyver csak hetek-hónapok múlva kerül ismét a repertoárba. Ezzel a kis fejlesztéssel pedig meg tudnád vásárolni a a szükséges alkatrészt(felteszem ha 1 tárgyhoz 9.000GP kell,de már nem tudod kitermelni az adott idő lejárta alatt)
Valamint támogatom a mellékállásos dolgot is, hiszen nem csak autóbontásból tudnál pénzt szerezni, ami mondjuk x energialevonással járna szintenként.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”