Érdekességek / különleges észrevételek

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Julu

Érdekességek / különleges észrevételek

HozzászólásSzerző: Julu » 2013.07.25. 12:01

Sziasztok!
A mai bazár áttekintésekor ez fogadott :
Kép

Ez számomra érdekes, vagy én nem értek valamit vagy valóban a gyengébb fegyver sokkal drágább. Eddig sem láttam túl sok összefüggést ebben a témában, most meg már szinte semmit.

Hzoli1983

Re: Érdekességek / különleges észrevételek

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.07.25. 17:06

1750 Gdollár? Ez szerintem eladáskor lehetséges... én legalábbis ilyennel még nem találkoztam, ha venni akartam fegyvert.

Julu

HozzászólásSzerző: Julu » 2013.07.25. 22:05

Ez a vételi ára volt, ha eladási ár lenne, akkor fölé lenne írva, hogy " Eladom ennyiért:" .
Amúgy én is meglepődtem, azért is osztottam itt meg érdekesség gyanánt.

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.12.24. 10:21

Kíváncsi voltam, hogy a játék milyen akciót, ajándékot ad karácsony idején... sajnos azzal kellett szembesülnünk, hogy SEMMIT SE ad a "mezei játékosoknak", csak azoknak, akik fizetnek is. Ez kimondottan gusztustalan! Épp elég lehangoló, hogy SEMMI fejlesztés nem történik, de még ünnepekre se adnak némi "alamizsnát", vagy bármit... ez szégyen!
Komolyan elgondolkodtató, hogy egy ilyen játékkal minek játszik az ember hosszú távon, amelybe a fejlesztők egy minimális fejlesztést se hajlandók befektetni, csak a pénzt eltenni. Elgondolkodhatnának ezen! (De úgy vélem, hogy nem fognak.)

Boldog karácsonyt minden játékosnak!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.24. 12:06

Ilyen hozzászólást pont tőled nem vártam volna...
Máshol is elmondtam már, de akkor itt is leírom még egyszer: vannak olyan játékok, melyek népszerűbbek a többinél, ráadásul ez a játék elég magas szintig meg van csinálva, mert ugye a legutolsó fajta járművek majd 80-as szint felett fognak érkezni. Egy autós-harci játéknak sokkal behatároltabbak a lehetőségei az akciókra, itt esetleg valami karácsonyi dekorációt kaphattál volna, amit egyszer megveszel, kiteszed a roncstelepedre, megkapod érte a pontokat, utána csak a helyet foglalja. Az építgetős játékokban (zoo, vidámpark, farm), meg ahol van vitrin, és ajándékküldési lehetőség, sokkal nagyobb a lehetőség ilyen meglepetésekre, és népszerűbbek is ezek a játékok, pont ezért.
Az a véleményed pedig, hogy nem olvassuk el, miket írnak a játékosaink, és nem gondolkodunk el rajta, nem csak sértő, de elszomorító is :( A játékokat sok országban, sok szerveren játsszák, kinek ilyen a véleménye, kinek olyan, ki ezt szeretné a játékokban látni, ki meg amazt. Mikor döntés születik valamivel kapcsolatban, nem csak egy ország x számú játékosának a véleménye számít, hanem globálisan kell gondolkodni. Ez pedig nem mindig könnyű, mivel már csak Magyarországon 13-14 Upjers játék van. De hogy soha semmi nem fog egy játékon változni, azt felejtsd el, mert pl. mikor én kezdtem játszani ezzel a játékkal, még nem voltak rakéták, űrsiklók, és nem voltak klubok sem. De ahogy más régi játékba, pl. Kertbirodalom, Én Kicsi Tanyám, Kapi Hospital érkeztek újítások, úgy érkezhetnek a többibe is, és lehetnek még akciók is, ha mondjuk olyan globális esemény ünnepe lesz, ami közlekedési eszközökhöz kapcsolódik, teszem azt, Gagarin űrutazásának évfordulója, vagy ilyesmi.

Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.12.24. 12:23

csipkebogyo írta:Ilyen hozzászólást pont tőled nem vártam volna...
Máshol is elmondtam már, de akkor itt is leírom még egyszer: vannak olyan játékok, melyek népszerűbbek a többinél, ráadásul ez a játék elég magas szintig meg van csinálva, mert ugye a legutolsó fajta járművek majd 80-as szint felett fognak érkezni. Egy autós-harci játéknak sokkal behatároltabbak a lehetőségei az akciókra, itt esetleg valami karácsonyi dekorációt kaphattál volna, amit egyszer megveszel, kiteszed a roncstelepedre, megkapod érte a pontokat, utána csak a helyet foglalja. Az építgetős játékokban (zoo, vidámpark, farm), meg ahol van vitrin, és ajándékküldési lehetőség, sokkal nagyobb a lehetőség ilyen meglepetésekre, és népszerűbbek is ezek a játékok, pont ezért.
Az a véleményed pedig, hogy nem olvassuk el, miket írnak a játékosaink, és nem gondolkodunk el rajta, nem csak sértő, de elszomorító is :( A játékokat sok országban, sok szerveren játsszák, kinek ilyen a véleménye, kinek olyan, ki ezt szeretné a játékokban látni, ki meg amazt. Mikor döntés születik valamivel kapcsolatban, nem csak egy ország x számú játékosának a véleménye számít, hanem globálisan kell gondolkodni. Ez pedig nem mindig könnyű, mivel már csak Magyarországon 13-14 Upjers játék van. De hogy soha semmi nem fog egy játékon változni, azt felejtsd el, mert pl. mikor én kezdtem játszani ezzel a játékkal, még nem voltak rakéták, űrsiklók, és nem voltak klubok sem. De ahogy más régi játékba, pl. Kertbirodalom, Én Kicsi Tanyám, Kapi Hospital érkeztek újítások, úgy érkezhetnek a többibe is, és lehetnek még akciók is, ha mondjuk olyan globális esemény ünnepe lesz, ami közlekedési eszközökhöz kapcsolódik, teszem azt, Gagarin űrutazásának évfordulója, vagy ilyesmi.

Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Nincs igazad. Volt EGY alkalom, amikor a bontás után kaptunk 50%-al több hírnév pontot. Ezt most miért nem lehetett volna újra betenni? Vagy a napi belépés után 1 hétig (jan. 1-ig) adhatna a játék +1 zsozsót naponta.
Én pl. csupán ennyire gondoltam volna. Ezt nem mondhatja senki, hogy olyan nagy tett lenne... Szóval ha már egyszer volt ilyen bónusz, akkor máskor miért nem lehet?
Ismerek olyan játékot, ahol hetente adnak bónuszokat mindenkinek. Direkt nem írom le a játék nevét, mert nem akarok reklámozni. De egyértelmű, hogy valahol komolyabban gondolják a játék marketingjét és a játékosok megtartását, mint itt. Nekem ez a meglátásom. Emiatt nem kell megsértődni, inkább a fejlesztők felé kell jelezni, hogy kicsit próbáljanak meg tenni valamit, hogy az emberek ne unják meg, tegyenek néha be bónuszt mindenkinek, mert itt is az lenne a cél szerintem, hogy a játékosokat lekössék, hogy éreztessék, fontosak nekik a játékosok és így talán többen fognak majd venni pénzért zsozsót.

A karácsony, vagy az új év ünnepe nem elég globális esemény? :mrgreen:

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.12.25. 11:41

Tisztelt csipkebogyo!
Nem azért mondom de kicsit engem is csalódásként ért, hogy se ajándék se bónusz... Bár ha jól belegondolok igazatok van. Miért is sír a felhasználó szája, elvégre az ajándék osztás nem kötelező csak egy extra. Miért is vegyék figyelembe a felhasználók véleményét, hiszen ez nem az ő játékuk, hanem a fejlesztőké. Ez a felfogás engem egy politikai rendszerre emlékeztet leginkább. Már várom hogy megszüntessék a fórumot is, nehogy véletlenül negatív kritika érje a játékot. Akkor már csak egy kérdésem maradt... Ha tényleg ennyire nem érdekel senkit a felhasználók véleménye (mint például Hzoli1983-é az ajándékosztással kapcsolatban) akkor valójában kinek is készült ez a játék és mi célból?

Ezúton is szeretnék nektek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni !

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.25. 13:29

Én nem fejlesztő vagyok, csak moderátor, és a németek döntik el, mikor, melyik játékban, milyen akciókat indítanak. Náluk sokkal több játék működik, mint nálunk, és nálunk sem a Garage volt az egyetlen játék, ahová karácsony kapcsán a nagy bónuszakción kívül nem érkezett más meglepetés.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

kasa72

HozzászólásSzerző: kasa72 » 2013.12.27. 12:08

Kedves "fórumlakók" és MOD-ok!

Észrevettétek ezt a nagyfokú érdektelenséget a játékostársak részéről? Én, nap -mint nap szembesülök vele (sajnos). Egy játék akkor jó, ha játsszák és nem a mod alakítja a játékot, hanem Mi akik aktívak vagyunk....

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.12.28. 09:29

kasa72 írta:Kedves "fórumlakók" és MOD-ok!

Észrevettétek ezt a nagyfokú érdektelenséget a játékostársak részéről? Én, nap -mint nap szembesülök vele (sajnos). Egy játék akkor jó, ha játsszák és nem a mod alakítja a játékot, hanem Mi akik aktívak vagyunk....

Helló.

Igazad van, de ha megnézed, a játék elég monoton, így tulajdonképpen nincs nagyon miről beszélni.
Van egy napi rutin és ezzel ki is merült a játék komplexitása.

Vissza: “Általános”