Visszajelzés a játékról és a GYIK-ről

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Iseus

Re: Visszajelzés a játékról és a GYIK-ről

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.04.28. 17:08

Lelkileg már felkészültem rá. :D

Egyébként nekem sem jutott eszembe elsőre, ezért is néztem utána gyorsan, hogy pontosan hogy is van a képlet. Rég tanultam már ezeket, ráadásul nem is használom a hétköznapokban.
Iseus

Enabled

HozzászólásSzerző: Enabled » 2013.06.23. 07:50

Sziasztok!

Nekem alapjában véve tetszik a játék, de ez az energiahiány kikészít teljesen!
Olvasgattam pár topic-ot néztem néhány hozzászólást, és ezzel a problémával nem csak én vagyok így, mások is akadnak akinek ez bosszantó :(
Értem én amit csipkebogyo mond, hogy majd nagyobb szinten jobb lesz, de azért az sem elhanyagolandó, hogy el is kell jutni addig, és én pld 10 vagyok tudom nem nagy, de éppen ezért mondom hogy már most 275 perc amíg tele lesz az energia. Ez azért bosszantó mert haladnék de nem tudok ...

Ugye a legkisebb kisautó is majd 40 energiába kerül a megvásárlástól az eladásig, és az csak egy "vas"sokra nem megyek vele. Láttam valahol hogy megjegyezték hogy a begyűjtéshez is energia kell, az volt rá a válasz hogy a való életben is ... Szerintem már az is kicsit dobna a dolgon, ha a megvásárláshoz, a rámpára rakáshoz, majd a begyűjtéshez felhasznált energia megmaradna ill nem kellene hozzá energia. Értem én hogy kell a lové a szerver fenntartására, meg a programozó sem dolgozik ingyen, tudom mert én is hasonló körökben mozgok, ez tiszta sor de ez a kevés energia semmi másra nem jó mint a játékmenet megakasztására, semmi más célt nem szolgál. Valamint nagyobb szinten amikor majd órákba telik esetleg egy egy jármű szétbontása, akkor is lesznek kisebb autók amiket gyorsan szét lehet szedni, szóval én ezt nem tartom "indoknak" hogy -majd nagyobb nagyobb szinten annyi energia lesz hogy el sem tudod használni-, mert biztos vagyok benne hogy el fogom tudni.

Köszi hogy elolvassátok!

csanika2

HozzászólásSzerző: csanika2 » 2013.07.13. 14:21

tetszik a jatek csak ami bajom van vele hogy eleg gyakran akkor szakad meg a kapocsolat mikor kellene erkezen a jargany ez eleg idegesito

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.07.31. 22:12

A GYIK és a játék nincs összhangban.
Pl. a GYIK-ban 6 féle tankot sorolnak fel, a játékban ezzel szemben csak az első 3 tanktípus szerepel.
Vagy a játék nincs frissítve, vagy a GYIK nem tudom, honnan veszi a +3 féle tankot. A sikerek alapján csak az első 3 tank után jár jutalom, akkor meg minek kellene a másik 3 féle tankot majd bontanunk?

Jó lenne, ha valami visszajelzést kapnánk, hogy a GYIK lesz-e aktualizálva, vagy a játékban várható valami fejlesztés.

iicaa

HozzászólásSzerző: iicaa » 2013.08.06. 20:19

Sziasztok, nagyon szeretem a játékot de sajnos napok óta percenként kidob a rendszer nemcsak engem hanem a barátaimat is.Remélem tudtok rajta segíteni és újra játszható lesz .

DavidRS4

HozzászólásSzerző: DavidRS4 » 2013.08.06. 23:35

iicaa írta:Sziasztok, nagyon szeretem a játékot de sajnos napok óta percenként kidob a rendszer nemcsak engem hanem a barátaimat is.Remélem tudtok rajta segíteni és újra játszható lesz .

Szia!
Én már írtam emiatt a támogatásnak, a választ IDE be is másoltam, ha esetleg érdekel. Már többen is jeleztük ezt, de sajnos még sokszor előjön ez a hiba.

Hogy a témához érdemben is hozzászóljak:
A fórumról eltűntek a moderátorok (tudom hogy nyár van, de attól még a fórumot sokan használják), ezzel még addig kéne csinálni valamit, amíg nincs nagyobb káosz. (elég csak benézni a Klubokhoz, az csak a kezdet...) A többi upjers fórumon mintha lennének, de nem tudom pontosan hányan vannak és kinek mi/melyik rész a feladata.
Kép

sityu69

HozzászólásSzerző: sityu69 » 2013.12.15. 21:02

Én azt vettem észre, hogy amikor az autót szétbontod a rámpán 7 cucc van körülötte, plusz a kaszni.
De a garázsban már csak 6 cuccot plusz a kasznit lehet eladni.
Hova lett 1 cucc, amiért megdolgoztunk "energiával" és idővel.
Várom válaszotok!!!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.15. 21:12

Az a hetedik "cucc" az apróbb alkatrészeket jelenti, amik nem a garázsba, hanem a raktáradba kerülnek, ahonnan azután a barátaid adhatják el őket, illetve feladatokba tudod beadni ezeket.

Idézet a GYIK témából: viewtopic.php?f=333&t=18587

"A kiszedett alkatrészek a jármű körül fognak megjelenni szétszórva.

A szétszedéskor néha lehet találni a járművekben illegális dolgokat: fegyvereket, ékszereket; ezeket jelenteni kell a rendőrségnek, amiért pontot lehet kapni.

Az alkatrészeket ezután el kell takarítani: a főbb alkatrészek a garázsba kerülnek, ahonnan majd el lehet őket adni, a kisebbek pedig a raktárba, ahonnan majd többfelé is folytathatják az útjukat."
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.12.28. 12:32

A GYIK-ben nem lehetne egy topic arról, hogy milyen fegyvereket lehet kapni a kocsikhoz?

szszaby

HozzászólásSzerző: szszaby » 2014.05.07. 20:38

http://www.garbagegarage.hu/5.9bb113565 ... /main/game

Fura csata. Kimenetele elég érdekes az arányokat nézve.

Vissza: “Általános”