Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.04.10. 15:08

Kedves Játékosok!

A mai nappal elindult a Garbage Garage játék és rögtön egy zsozsóvásárlási akció közepébe csöppentünk.

Ha egy tételben legalább 9,99 euró értékben vásárolsz zsozsót (100 zsozsó), akkor ajándékba érkezik a fiókodra egy pöpec, animált gáztartály.

Kép

A gáztartály a vitrinedbe érkezik és innen kihelyezheted a roncstelepedre, ahol "gázkitörésekkel" emlékezteti az arra járókat arra, hogy ki itt a legvagányabb roncstelep tulajdonos!

Garbage Garage-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.04.16. 05:28

A gáztartályos ajánlat már csak ma, 2013. április 16-án érvényes, holnaptól már nem lesz elérhető.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.04.17. 11:45

Kép - ÓRIÁS IPARI KÉMÉNY

Roncstelepesek figyelmébe!

Minden roncstelepen megeshet néha, hogy el kell égetni, ezt azt. Ehhez ideális ez a kiszolgált, animált ipari kémény, melyet csodával határos módon egyben szállítanak a roncstelepedre egy régi gyártelep szanálása okán.

Ez a roncstelepedre kitehető kémény most ajándékba érkezik a vitrinedbe minden egyszerre minimum 100 zsozsó megvásárlásakor!

Az akció ideiglenes, ragadd meg az alkalmat!

Vissza: “Bejelentések”