Belépés

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
angelabp

Belépés

HozzászólásSzerző: angelabp » 2014.01.09. 15:56

Helló!

Az "angelabp" nevű profilommal játszok, és most nem enged be a játékba, mert azt írja, hogy helytelen a jelszó. Délelőtt még beengedett, de most nem. Biztos, hogy nem én változtattam meg! És nem is olyan egyszerű, hogy bárki kitalálja.

Ilyenkor mi a teendő??? :cry:

Gabesz

Re: Belépés

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.09. 16:03

Gondold végig, hogy miért nem oké a megadott adat. A szerver sose téved, ha nem enged be, akkor a bevitt adat nem a szóban forgó fiókhoz tartozik. Általában valami bagatell oka szokott lenni az ilyesminek.
Szükség esetén kérhetsz új jelszót a jelszókérő rendszerrel a játék főoldalán a fiókhoz tartozó e-mail címedre.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2014.01.09. 16:05

Próbáltam a jelszó emlékeztetőt, de nem küldött az e-mailemre semmit. És a böngészőm elmenti a jelszót, nem kell beírnom. Ezért csodálkoztam, hogy nem engedett be. És akárhányszor próbálkoztam, nem ment... :(

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.09. 16:40

Ha nem kaptál hibaüzenetet a jelszókérés során, akkor a megadott e-mail cím valóban egy fiókhoz tartozik a szerveren és ki is megy az e-mail (hacsak nem tiltottad le a hírleveleinket, de ha jól tudom, ilyenkor is hibaüzenetet kell kapj). Keresd a spam-mappában, promóciós mappában, mindenhol, ahova e-mail érkezhet.
A böngésző megjegyezhet jelszavakat, de attól adott pillanatban még lehet más a jelszavad. Mondok egy extrém példát, ha pl. a varázslócéhben beadjátok egymás jelszavait a közösbe, annak tipikusan lehet olyan következménye, hogy egyszer csak hupsz, valaki lecserélte a jelszavad. Nem mondom, hogy ez történt nálad, csak azt mondom, a szervernek mindig igaza van, és ennek mentén gondold végig, hogy mi történhet. Amíg a te címed tartozik a fiókodhoz, addig mindig tudsz kérni rá új jelszót. Vigyázz nagyon a fiókodra.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2014.01.09. 16:44

Köszönöm a választ, de tudom, hogy mindig is ez volt a jelszavam (mindenhova ez az..) és sose adtam meg senkinek. :/ És kb percenként frissítek az e-mailemre is, de nem jön semmi, pedig már párszor kértem emlékeztetőt, és ki is írta, hogy "A jelszókiküldés sikeresen megtörtént!", pedig én nem kaptam semmit :(

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.09. 16:47

Angéla, én nem tudom, hogy mi a gond, én csak azt tudom neked elmondani, hogy hogy működik a dolog:).
Ha nem tudsz belépni, akkor az az adat, amit beírsz, adott pillanatban nem jó a fiókhoz. Hogy elírod-e, hogy más kitalálta-e a jelszavadat, hogy beadjátok-e közösbe a jelszavakat, hogy leült-e a kistesó a gép elé, én ezt nem tudhatom:). Mindezt te tudod végiggondolni. Magyarázat mindig van, és mindig abból kell kiindulni, hogy nem a szerver téved, annak mindig igaza van.
Szükség esetén használd a támogatási linket az aláírásomban, a bejelentésedben a fiókhoz tartozó e-mail címet add meg és ha tényleg az tartozik hozzá, küldünk válaszban új jelszót neked. A válaszunk is érkezhet a bejövő mappán túl a levélszemét mappájába is néha.

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2014.01.09. 16:51

Tudom, hogy nem ti/a játék/a szerver cseszte el... :D csak eszméletlenül dühít, hogy nem tudok belépni.ilyesmi még sose fordult elő, és kicsit aggasztó... pláne, ha az ember belegondol, hogy mennyi idő és pénz van benne, ha már azt nem is nézzük, hogy szeretem is játszani... nicefrown megpróbálok mindenféle jelszó emlékeztetős dologba belemászni :D remélem sikerül valamit összehozni..

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2014.01.09. 17:34

Kaptam új jelszót :D köszönöm a segítséget! :)

Vissza: “Hibabejelentések”