"Ingyen coin/szén/ reklám ajánlatok/

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Tiger1977

"Ingyen coin/szén/ reklám ajánlatok/

HozzászólásSzerző: Tiger1977 » 2012.12.18. 20:35

Sziasztok.

A problémám hogy több 1-5 coin /x16 szén/db/ ingyenes ajánlatot is végig csináltam,videókat is megnéztem nem 3-at nem 5-öt sokkal többet...,regisztráltam ahova kellett/tovább küld másik oldalra amin már fizetni kell!!!! pfff nesze neked ingyen ajánlat.../
De mindösszesen 1 ajánlat volt az ami meg is adta az igéret szerinti szenet....

Mi a helyzet a többi Állítólag ingyen ajánlattal? miért nem kapjuk meg a feladat/regisztráció-ért ígért jutalmat?

Tisztelettel: Tanyás Tigris.

Klaudius10

Re: "Ingyen coin/szén/ reklám ajánlatok/

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2012.12.19. 17:37

Tiger1977 írta:Sziasztok.

A problémám hogy több 1-5 coin /x16 szén/db/ ingyenes ajánlatot is végig csináltam,videókat is megnéztem nem 3-at nem 5-öt sokkal többet...,regisztráltam ahova kellett/tovább küld másik oldalra amin már fizetni kell!!!! pfff nesze neked ingyen ajánlat.../

Mi a helyzet a többi Állítólag ingyen ajánlattal? miért nem kapjuk meg a feladat/regisztráció-ért ígért jutalmat?

Mire gondolsz??? A játékkezdeti 30 szénre??? :roll: questionlips 8-)

•Makronnus•

Re: "Ingyen coin/szén/ reklám ajánlatok/

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2014.07.12. 14:51

Tiger1977 írta:Sziasztok.

Ilyenekkel mindig ez van
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

Vissza: “Hibabejelentések”