Sziasztok! küldetések...

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Sziasztok! küldetések...

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.07.17. 18:23

Gabesz írta:Hanga: nagyon szépen fogalmaztam a figyelmeztetésben, szinte könyörgök, hogy ne kelljen kitiltanom, mert tudom, hogy nagyon sokat segítesz másoknak a fórumon, de amire kértelek, légy szíves vedd figyelembe.

Csak a véleményemet szerettem volna ezúttal is leírni. Semmi másom nem maradt... Pedig jól tudom, hogy feleslegesen írogatok, de azért reméltem ki tudom írni magamból. Nem sikerült... nicefrown
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

katka88

HozzászólásSzerző: katka88 » 2012.07.17. 18:31

Kedves Gabesz!

Köszönöm a válaszaidat szeretném azt ha játékos társaim ne szenvedjenek több ilyen kárt és nagyon rossz látni rajtuk és kedves páromon a csalódást és zsörtölödést,hogy most bizzak vagy ne vagy,hogy most töröljem magam vagy ne remélem találtok mielőbbi megoldást és vissza hozzátok a kedvüket a játékhoz.

Köszönettel:Katka88

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 18:34

Hanga, meg ne bántódj, kérlek, de értsd meg, a fórum nem azért van, hogy ide mindenki mindent leírjon. Van, amit nem szabad. Pl. öncélúan toporzékolni sehol egy fórumon se szabad. Vagy azt se nézik jó szemmel sehol, ha valaki épp szomorú és ezt mindenkivel tudatja is újra és újra, csak úgy, hogy lehetőleg aki olvassa, az is elszomorodjon. Te már igencsak kifejtetted a véleményed, az utóbbi pár hozzászólásod inkább csak arról szól, hogy neked most milyen rossz. Nekem is rossz (hidd el, nem kellemes "ügyfélszolgálatos" munkakörben lenni egy hasonló hiba esetén), mégse írom le lépten-nyomon.
Vannak határok egy nyilvános fórumfelületen, kicsit azért figyelni kell, hogy mikor mit és hogyan mond az ember. Erre kérlek csak, mert amúgy szemet szúrt már, hogy sokat segítesz másoknak, hasznos fórumozó vagy alapesetben:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.07.17. 18:34

Na...azt várjuk meg...., hogy itt bárki /aki nem barát/ kárpótlást kap:-D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angelabp 2012.07.17. 18:36-kor.

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.07.17. 18:36

Szia Gabesz!
Már megint egy hiba ami miatt kénytelen vagy a játékosok haragjának kitenni magadat... Sajnállak... :( nyugtasson az a tudat hogy a rossz hír hozóját mindig megkövezik... :( Anno már egy másik játékban volt hasonló, az is Upjerses, akkor is nagy volt a felháborodás, az eredmény pedig magáért beszélt. Akit érintett az a mai napig keserű szájízzel gondol vissza az akkor történtekre.
Most előfordult egy az akkorihoz kísértetiesen hasonló probléma... megint a tolmács szerepét kellett magadra vállalnod. Te személy szerint nem tudsz a becsületesen játszó játékosoknak -akik velem együtt valós pénzt áldoztunk a játékra- semmi megnyugtatót mondani, sajnos. És így fog az Upjers nagyon sok fizető ügyfelet veszíteni...
Van még az interneten böngészős játék ahol sokkal kisebb szabálytalanságért leállították a szervert. Azon oldalak játékfejlesztői is pénzből élnek, azokéból akik hajlandóak megvásárolni a prémium szolgáltatásokat. DE! Oda vissza is mennek az emberkék, mert bíznak a fejlesztőkben! Volt úgy hogy 1 hétre (!!) felfüggesztették a játékot mert 300 fiókot feltörtek...

Kérlek add át jókívánságaimat az Upjers vezetőinek ha módodban áll!

Egy volt játékosuk
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.07.17. 18:38

Mivel állandóan törölsz, csak annyit merek írni: hajrá!

kentauri

HozzászólásSzerző: kentauri » 2012.07.17. 18:39

Köszönöm a válasz Gabesz. A kérdésedre válaszolnék, ha lehet. Szerintem nem az én dolgom meghatározni kinek mennyit lehetne osztani, én nem látom az adatokat a statisztikákat, amit ti szerintem nagyon átlátható módon, nem vesztek figyelembe. Nem bírálni akarom a munkád, mert nem az én feladatom, sajnos most elég kellemetlen helyzetben vagy, amit nehéz megoldani. Ami biztató, hogy még nem zárult le a megoldások köre és dolgozni fog még rajta a csapat. Remélem találtok majd megoldást ami talán a háborgó játékosoknak is tetszeni fog.Ha nem, akkor meg van a véleményem az egészről. Röviden ennyi.
Tisztelettel: kentauri

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 18:40

Ha engem kérdezel, Katka88, ne töröld magad.
Egy vég nélküli játékban, mint amilyen az Upologus is, még akkor is, ha valaki pár szinttel lehagyott egy ilyen probléma végett, a végén úgyis az lesz a ranglisták élén, aki a játékot komolyan veszi.
Én nem játszok a játékokkal (már csak azért se, hogy nehogy ez ellenérzést keltsen a játékosokban), de ha játszanék, engem is kellemetlenül érintett volna a mai eset, viszont nem esnék kétségbe, mert az adminisztrátori tapasztalat azt mondatja, hogy hosszútávon úgyis csak az érvényesül, aki meg is dolgozik érte. Ez a privát véleményem, de ha ne értetek egyet, ne vegyétek a fejem!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

zzsz76

HozzászólásSzerző: zzsz76 » 2012.07.17. 18:41

Gabesz én azt értem hogy te csak a pajzs vagy, de hol van a sereg akkor akivel lehet beszélni ? és ha a fórum nem erre való akkor lennie kellene egy "magamból kibeszélem " oldalnak is. mert hol mondhatom el a véleményem ha sehol ?!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 18:42

kentauri: nem lehet igazságosan eldönteni, hogy kit hogy lenne érdemes kárpótolni egy olyan helyzetben, ahol játékosok tízezrei vannak egy játékban alsó hangon és mindenkit máshogy érint a dolog. Hiába minden statisztika, napló, ez nem így működik. Nagyon észen kell lenni ezzel, nehéz ügy. Van, amikor kivitelezhető, ha olyan van, akkor mindenképp meg szoktuk tenni.

Vissza: “Hibabejelentések”