Sziasztok! küldetések...

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
zzsz76

Re: Sziasztok! küldetések...

HozzászólásSzerző: zzsz76 » 2012.07.17. 18:43

ja még csak annyit hogy a hibát ti okoztátok, akkor ti is oldjátok meg.

katka88

HozzászólásSzerző: katka88 » 2012.07.17. 18:49

én személyszerint nem szeretném magamat törölni a játékból ,de párom igen.
Nagyon megszerette a játékot.remélem mihamarabb lessz rá megoldás.
Csak tényleg fáj látni más fájdalmát.
én nem áltam a ranglista elején nem is fogok de párom igen és most nagyon csalódott.De én bízok bennetek és megoldjátok!!

Köszönöm

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 18:52

Minimancs: én nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz, de ha a Torpiára, akkor nagyon nem jól látod. A Torpiában anno volt egy hiba, sikerült a szervert is visszaállítani. Néhány hangadó játékos nem tudta ezt elfogadni, mert minden áron ki akarták iktatni a főellenségüket a szerverről és egyszerűen képtelenek voltak elfogadni, hogy nem töröljük pusztán azért a játékost, mert szerintük ő csaló volt. Ennyiről volt szó, semmi másról, és nagyon szépen kérlek, ne keverd ide megint, mert nem gondolom, hogy ide tartozik. Megijesztheted a többi játékost, és ezt nem szeretném.
Sok fejlesztő van. Nálunk még nem törtek fel 300 fiókot, de ha te olyan fejlesztőket részesítesz előnyben, ahol a jelenlegi probléma helyett 300 fiókot csak úgy feltörhetnek, akkor játssz annak a fejlesztőnek a játékaival.
Én meg láttam már olyan fejlesztőt, aki két hétig nem is reagált semmit egy hibára, és utána még két hétig szereltek és képzeld el, hogy egyetlen játékos száját nem hagyta el semmi kulturálatlan ennek ellenére a fórumon. Ilyen is van, hogy egy közösség egyszerűen csak képes indulatok és prekoncepciók nélkül kommunikálni.
Úgyhogy, ha megkérhetlek, a felesleges vádaskodásokat és hangulatkeltést kerüld, mert az ilyesmi nem tűrt dolog egy fórumon.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

sieraq

HozzászólásSzerző: sieraq » 2012.07.17. 18:54

Persze az érvényesül aki kitartó és komolyan veszi a játékot!Feltéve ha ilyen soha de soha nem fordul elő többet!!!
Ha most nem csináltok semmit ne is várjátok,hogy bármit is írtok ezután azt elhidjük!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 19:01

Sieraq: amit írtam a kitartásról, az egy privát vélemény volt. Nem azért írtam, hogy feltétlen valaki abba is belekössön. Te szabadon gondolhatsz mást. Én azt tudom, hogy mi minden nap azon dolgozunk (és nem keveset), hogy minden játék minél zökkenőmentesebben működjön. De ahol számítástechnika van, ott akadhatnak hibák. Ahogy egy autóban is elromlik néha valami. Olyan játékfejlesztő nincs, aki 100%-ban 100%-ig tökéletes játékot tud produkálni. Ezért, ha ez lenne az elvárásod, akkor tudd, hogy ehhez csak közelíteni tudunk megfeszített munkával.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.17. 19:05

Engedelmetekkel a témát lezárom. Mégpedig két okból:
- már minden létezőt elmondtam, amit tudok, többet nem tudok mondani jelenleg
- hajnal óta a problémán dolgoztam, szeretnék én is pihenni.

A bejelentésben a főbb tudnivalókat megemlítettem, kérem, próbálja meg mindenki jól érteni, és elhinni, hogy a legjobb megoldást választottuk, ami technikailag és más szempontok miatt lehetséges volt. Tényleg nagyon sajnálom, hogy most nem tudtunk hatékonyabban intézkedni, én se vagyok megelégedve vele és röstellem a dolgot.
Ha lesz további változás, mindenképpen értesítelek titeket, ugyanott, a Bejelentések-rovatban.
Szépen kérek mindenkit, hogy a továbbiakban úgy fórumozzon, ahogy az elvárható, azaz a meddő vádaskodás, gyalázkodás, stb, kerülésével, mert az ellentétes a fórumszabályzattal, és ha volt hiba a játékban, ha nem, a fórumszabályzatot itt be kell tartani.

Különös tekintettel erre a passzusra:

"Javaslatok és Kritikák

Fontos szem előtt tartani, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy kommunikációs platformként szolgáljon a játékosaink számára. A konstruktív, építő jellegű kritikákat illetve a javaslatokat és ötleteket mindig szívesen fogadjuk (és ezeket a fórum megfelelő rovatába kérjük helyezni) - viszont ezeknek valóban tényeken kell alapulniuk és az általános játékélmény javítását kell, hogy szolgálják. Jelentős különbség van az építő párbeszéd és a minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk között, melyek esetleg alkalmasak a jó hírünk aláásására, játékosok félrevezetésére, megijesztésére, hergelésére. Fenntartjuk a jogot arra, hogy kommentár nélkül eltávolítsuk azon hozzászólásokat (ill. lezárjuk és eltávolítsuk a hozzájuk tartozó témát), melyek ebbe a kategóriába esnek és a hamis képet festhetnek a játékainkról vagy a vállalatunkról."

Lehet beszélgetni a dologról az Általános rovatban egy téma alatt, mondjuk ITT, de csak a megfelelő hangnemben és egymás felé kellő tiszteletet mutatva.

Köszönöm előre is mindenkinek a konstruktív hozzáállást!

Vissza: “Hibabejelentések”