segítség baj van megerősítésel.

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
ferike004

segítség baj van megerősítésel.

HozzászólásSzerző: ferike004 » 2012.06.27. 20:52

Üdv mindenkinek
nem értem hogyan kell megerősíteni az email címet valamit egyszer nyomogatam vagyis probáltam de akkor olyat hozot ki hogy leíratkoztam.
ha valaki tud segíteni akkor írjon nekem ide köszönöm előre is.

csipkebogyo

Re: segítség baj van megerősítésel.

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.06.28. 04:07

Mivel nem tudom, mit nyomogattál, és miről iratkoztál le, ezért azt javaslom, fordulj a Támogatáshoz, amit ezen a linken érsz el magyar nyelven:

http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Az űrlap második oldalán csak a "Következő" gombra klikkelj, a különböző fórumok nevére ne.
Add meg a regisztrációs mailcímedet, hogy szükség esetén manuálisan tudjanak küldeni visszaigazoló mailt. Add meg a játékosszámodat is, amit a játékban a bal felső sarokban, a neved melletti Profil ikonra klikkelve tudsz megnézni.
Ha citromail, indamail, vipmail vagy freemail fiókod van, akkor regisztrálj új fiókot, méghozzá Gmail fiókot, melyet a mail.google.com oldalon tudsz megtenni, és erre kérj visszaigazoló mailt.
Gmail fiók esetén a levél a Továbbiak --> spam mappában lesz!!!

Sok sikert!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

bunny8686

Re: segítség baj van megerősítésel...

HozzászólásSzerző: bunny8686 » 2012.08.18. 11:28

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni, nem tudom megnézni az üzeneteim a játékban, mert nálam is azt írja, hogy leiratkozott az e-mail címem. Próbáltam megerősíteni, de folyton ezt írja. Lehet az a baj, hogy freemail-es vagyok? Ha van gmail fiókom, hogyan tudok átregizni oda, hogy megerősítsem, ha szeretném hogy ez a karakterem megmaradjon? Próbáltam a támogatás linket is, de az űrlap 2. oldalán az szerepel, hogy adjam meg a felhasználónevem, az nem szerepel hogy a regiszrációs e-mail-em...
Kérjek segítsetek! Köszönöm előre is!

csipkebogyo

Re: segítség baj van megerősítésel.

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.18. 16:17

A játékban a bal felső sarokban a neved melletti Profil lapra klikkelve tudod megnézni a jelenlegi e-mail címed, és ott tudsz megadni egy újat is. Az e-mail mezőbe be kell írni az új címed, majd lent az OK gombbal megerősíteni a változtatást. Ezután erre az e-mail címre kérhetsz új visszaigazoló mailt.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Hibabejelentések”