Hiba jelentés

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Hiba jelentés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.05. 09:13

LightFlame írta:Sziasztok!
Ma elértem a 79. szintet, de a Küldetést adó egér ezt nem hajlandó tudomásul venni. nicefrown Nem ad feladatot, kiírja, hogy majd ha elérem a 79.szintet, akkor lesz feladat. surprize Lefotóztam ezt, ha szükséges, meg tudom mutatni. Már próbáltam frissítést, ki-belépést a játékba, sütitörlést - semmi változás. Mit csináljak? nicefrown

Szia

Írja a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot hanem a "Következő"-re kattints.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

LightFlame

HozzászólásSzerző: LightFlame » 2013.08.05. 09:34

Hanga írta:
LightFlame írta:Sziasztok!
Ma elértem a 79. szintet, de a Küldetést adó egér ezt nem hajlandó tudomásul venni. nicefrown Nem ad feladatot, kiírja, hogy majd ha elérem a 79.szintet, akkor lesz feladat. surprize Lefotóztam ezt, ha szükséges, meg tudom mutatni. Már próbáltam frissítést, ki-belépést a játékba, sütitörlést - semmi változás. Mit csináljak? nicefrown

Szia

Írja a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot hanem a "Következő"-re kattints.)

Szia, először oda akartam, de átirányított a fórumra... Akkor írok, köszi nicesmile

elizabeth50

R tanonc feladata

HozzászólásSzerző: elizabeth50 » 2014.01.17. 15:02

Sziasztok. Sajnos nem tudom elhelyezni a tanoncot pl.borospincébe, ez már máskor is előfordult.

elizabeth50

Hanga

Re: R tanonc feladata

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.17. 15:21

elizabeth50 írta:Sziasztok. Sajnos nem tudom elhelyezni a tanoncot pl.borospincébe, ez már máskor is előfordult.

elizabeth50

Szia

Húzd rá a tanoncot az épületre. Ha a körvonala zöld, akkor engedd el. Ha piros, akkor mozgasd az épületen addig míg zöld nem lesz.
Katt ide:
Kép

Kép

Ez az Upologus fóruma. A My Little Farmies-ét itt találod: viewforum.php?f=404

elizabeth50

HozzászólásSzerző: elizabeth50 » 2014.01.21. 15:07

Sziasztok!Légyszi segítsetek,a barátok besegítése után már több esetben nem kaptam meg a kártyát,melyből választhatok. My Little farmies játékról van szól. elizabeth50

elizabeth50

HozzászólásSzerző: elizabeth50 » 2014.01.21. 15:21

Sziasztok! Köszönöm a választ,de hidd el rengeteget kísérleteztem vele,hogy a tanoncot berakjam valamelyik épületbe,hirtelen odaugrik ahol az emberke dolgozik, piros,hiába mozgatom,csak a járdán dolgozva zöld.Egy tanonc már mindenütt van,egyetlen helyre tudtam 2 tanoncot elhelyezni. Kérlek nézzetek utánna,most ujra vettem egyet ,de semmi,csak sepreget. köszi.elizabeth50

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.21. 18:41

elizabeth50 írta:Sziasztok! Köszönöm a választ,de hidd el rengeteget kísérleteztem vele,hogy a tanoncot berakjam valamelyik épületbe,hirtelen odaugrik ahol az emberke dolgozik, piros,hiába mozgatom,csak a járdán dolgozva zöld.Egy tanonc már mindenütt van,egyetlen helyre tudtam 2 tanoncot elhelyezni. Kérlek nézzetek utánna,most ujra vettem egyet ,de semmi,csak sepreget. köszi.elizabeth50

Nézd meg az épületben, hogy van-e hely munkásnak.

Kép

Ha sikerül megbeszélnünk, a hozzászólásokat ide fogom áthelyezni: viewtopic.php?f=411&t=20438

kisböbe

HozzászólásSzerző: kisböbe » 2015.08.06. 17:49

Szeretném jelezni, hogy a kártya cserénél....a meglévő kártyához nem adta hozzá a cserét. A cserét másnéven szereplő saját farmon tettem...kizárt hogy más elvitte. Jó lenne ha ilyen hibákat be lehetne egy külön kijelölt helyen jelenteni. A segítséget előre köszönöm...főleg ha vissza kapom az elveszett kártya részletemet./drágakőbánya kártya részlet/

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.08.06. 18:02

kisböbe írta:Szeretném jelezni, hogy a kártya cserénél....a meglévő kártyához nem adta hozzá a cserét. A cserét másnéven szereplő saját farmon tettem...kizárt hogy más elvitte. Jó lenne ha ilyen hibákat be lehetne egy külön kijelölt helyen jelenteni. A segítséget előre köszönöm...főleg ha vissza kapom az elveszett kártya részletemet./drágakőbánya kártya részlet/

Szia

Ez az Upologus játék fóruma. A My Little Farmies fórumát itt találod: viewforum.php?f=404

Legközelebb kérlek a megfelelő fórumra írj! Köszönöm.

A problémát nem kellő részletességgel írtad le, így arra tudok tippelni, hogy nem jelölted be cserénél a másik farmod.
Mivel leírtad, hogy többfiókozol (multizol), ezért felhívom rá a figyelmed, hogy ez szabálytalan.

§ 7 A felhasználó kötelezettségei

(2) A Felhasználó kötelezettséget vállal arra vonatkozóan, hogy az egyes Szolgáltatásokhoz egyszerre csak egy felhasználói fiókot használ. Több felhasználói fiók egy Szolgáltatáson belüli egyidejű használata (az ún. többes felhasználó) nem megengedett.

...

(7) Az előzőekben körülírt kötelezettségek vétkes megszegése esetén az üzemeltető azonnal és bármikor megszüntetheti a felhasználó részvételi jogosultságát az adott szolgáltatás illetve valamennyi szolgáltatás tekintetében, ezen túlmenően pedig zárolhatja vagy törölheti a felhasználó adott szolgáltatások tekintetében használt, érintett felhasználói fiókjait. A felhasználói fiók- illetve fiókok törlésekor, vagy zárolásakor még meglévő prémiumvalutáért, illetve a már befizetett kiegészítő Szolgáltatásokért kártérítés vagy pénzbeli megváltás nem jár.

Általános Szerződési Feltételek: http://upjers.com/terms?lang=hu

Olvasd el ezt a témát is: viewtopic.php?f=410&t=20414

Vissza: “Hibabejelentések”