:(

Itt mutathatod be a céhedet, illetve itt kereshetsz céhet vagy tagokat a saját céhedbe.
micike81

:(

HozzászólásSzerző: micike81 » 2012.09.15. 10:12

Sziasztok nemrégen kezdtem el az upologus játékot és nem nagyon tudom hogyan kell barátokat szerezni ha valaki tud segíteni azt szépen megkérem segítsen és jelöljön be barátnak előre is köszönöm! Micike81

Hanga

Re: :(

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.09.15. 10:20

micike81 írta:Sziasztok nemrégen kezdtem el az upologus játékot és nem nagyon tudom hogyan kell barátokat szerezni ha valaki tud segíteni azt szépen megkérem segítsen és jelöljön be barátnak előre is köszönöm! Micike81

Sziasztok!

Kétféleképp juthattok "baráthoz":

1. Barátlistán keresztül:
Az épület padlásterében kattints a pergamenre:
Kép

A megjelenő pergamen aljára írd be az ismerősöd nevét, majd kattints a sötét színű manó képére:
Kép

2. Statisztikákból kikeresve:
Menj a korcsmába, és kattints a bal oldalon lévő pergamenre:
Kép

Ott a sötét manóra kattintva ki tudod választani azt a játékost akit barátnak szeretnél jelölni:
Kép

Mindkét esetben a másik félnek is jóvá kell hagyni a jelölést.

Jobb ha olyan játékost jelöltök ki akinél érdekel, hogy mikor alszik/fürdik/eszik és harcol, vagy írni szeretnél neki. Ugyanis más funkciója nemigen van.

E-mail címre barátjelöléshez nincs szükség.

Amihez E-mail cím kell, az a Barátmeghívás a bagolynál. Új, még nem regisztrált barátokat lehet meghívni. Ha aktív lesz és eléri a 15. szintet, akkor kapsz jutalmul 500 aranyat. Kép

Jó játékot kívánok! nicesmile
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Varázslócéhek”