Pálca s Becsület

Itt mutathatod be a céhedet, illetve itt kereshetsz céhet vagy tagokat a saját céhedbe.
¤ kb ¤

Pálca s Becsület

Hozzászólás Szerző: ¤ kb ¤ » 2012.08.15. 17:20

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a topicot, mert szeretném megosztani az egész varázsló-világgal, milyen nagyszerű csapat áll mellettem.

A céhet három hete hoztam létre, mert az előző társaság, ahol tag voltam, kezdett széthúzni.
Azt szerettem volna, ha egy olyan céh jön össze, ahol nincs sértegetés, nincs vita, oldottan és empatikusan élvezzük együtt a játékot. És így is lett. Persze mi sem vagyunk hibátlanok, de a tökéletlenségünk csak jobbá tesz minket.

Szeretnék nyilvánosan megdicsérni néhány céhtagot.

SID!
A weboldal, amit a céhünknek varázsoltál, hát hogy is mondjam, CSODÁLATOS! Köszönöm neked grin

LUJZA!
Az, hogy a meghívásomra csatlakoztál hozzánk, az egyik legjobb dolog a céh életében! Mint egy biztonsági ernyő, szinte bármikor elérhető vagy, segítesz és bátorítasz minket, nem sajnálod megosztani a tapasztalatod és olyan háttérmunkát végzel, ami sok-sok sikerhez vezet minket. Hálásak vagyunk! lol

SAMTAL! CSIGABIGE! SYLVIKE! FIREFLY! FRINGIPILLA! SVLINA! Nagyon aktívak vagytok ebben a játékban és a csapatjátékos jelzőt is nektek találták ki. Lehet számítani Rátok, és ez olyan jó! wink

SID! MUKLA! BARBI29! BOGIROZI12! Néha-néha szembetalálkozunk az üzenőfalon és ez mindig nagy öröm számomra! Gyertek gyakrabban! rolleyes (Bogirozi, a vicceidet nemcsak, hogy szívesen olvasom,de már többször lendítették át a baráti társaságot egy-egy holtponton. Adj belőle minél többet!)

TIKA55!
Rád is büszke vagyok, mint mindenki másra, de van egy külön piros pontom a számodra. Elhagytad a céhet egy barátért (amit természetesen sajnáltunk, de értettünk) és volt bátorságod, szereteted felénk visszajönni, sőt, mint jó céhtag, hoztál még egy embert :D shy

COJONE! Olyan, mintha a kezdetektől velünk lennél! Várom a további recepteket a weboldalunkra és remélem, sokat csatázunk együtt! cool

SCSI! Te láthatatlan ember! Tudom, hogy valamikor, valahol, valahogy Te is játszol. Élvezettel olvasom a vicceidet és a szintnövekedésen látom, hogy aktív vagy, még ha más ritmusban is, mint a többiek. Néha lepj meg minket a társaságoddal:D cool

GWEN, KISMANÓ, MFECA, DURACELNYUSZI, ZOLKA0! Hiányolunk Benneteket! Ami kicsit kaptunk belőletek, az kedves, barátságos, szellemes volt, ne fukarkodjatok! Gyertek, írjatok, harcoljatok!

Drága Csibéim mind!
Büszke vagyok rátok! Nem a mi céhünk az első a ranglistán, sőt, még az első oldalon sem vagyunk. Nem a miénk a legtöbb manna, a legfejlettebb torony, a legmagasabb szintátlag. De sosem akarnék másik csapatot, sosem szeretnék más céhbe tartozni.

Köszönöm nektek!

Sid

Re: Pálca s Becsület

Hozzászólás Szerző: Sid » 2012.08.15. 18:50

Nagyon szépen köszönjük.
Olyan vagy számunkra mint egy jó anyuka és egy jó barát keveréke grin

Egérke78

Hozzászólás Szerző: Egérke78 » 2012.08.15. 22:41

Sziasztok!
Először is elnézést kérek, hogy csak így berontok a céhes felületetekre, de megakadt a szemem a beíráson :P
Úgy gondolom, - és szerintem vannak még rajtam kívül mások is, - hogy nagyon szép gesztus volt Tőled név szerint megdicsérni, kiemelni a céh tagjait!

Szeretnénk gratulálni - és további sok sikert kívánunk - a Pálca s Becsület céh tagjainak!

Kép
Addig szeress, amíg lehet... mert megeshet, hogy mikor szeretnél, már késő lesz!

¤ kb ¤

Hozzászólás Szerző: ¤ kb ¤ » 2012.08.16. 07:46

Sid, Egérke, nagyon köszönöm a dicséretet. De, tudjátok, ez tényleg nem rólam szól.
(Persze azért bitangul jól esik shy )

Szép napot mindannyiunknak,
KB

cojone

Hozzászólás Szerző: cojone » 2012.08.17. 18:11

Köszönöm a meleg szavakat. Kissé maffiásan fogalmazva: Jó a Családhoz tartozni! ( én már csak ilyen vagyok )

Lujza19670515

Hozzászólás Szerző: Lujza19670515 » 2012.08.25. 17:14

Kép

Kedves Koribogi!

Nagyon sajnáljuk, hogy el kellett hagynod a játékot!
Nemcsak a céhed tagjainak, hanem kivülállóknak is Te mutattad meg, hogy lehet szeretve is játszani.
Most ezt a példát visszük tovább és minden nap a Pálca és Becsület általad lefektetett szabályai szerint haladunk utunkon.

Reméljük, hogy találkozunk még az életben! wink
"Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt." Kép

Lujza19670515

Pálca s Becsület tagfelvételt hírdet

Hozzászólás Szerző: Lujza19670515 » 2013.01.14. 17:54

Kedves játékosok!

Szeretnénk olyan AKTÍV játékost felvenni céhünkbe, akinek a napi elfoglaltsága lehetővé teszi a reggel 7:00 és este 18:00-as toronyharcot.
Elvárt szint: 40-es vagy ennél magasabb.
Heti adó: játékos szintje x 10 arany

Kérem, hogy gyerekek és komolytalan érdeklődök NE jelentkezzenek.

A céh jelenleg zárt. Így kérem, hogy az érdeklődők privát üzenetben jelentkezzenek nálam.
Mindenképpen pár soros bemutatkozásra számítok.
Üres jelentkezések automatikusan törlésre kerülnek!!!

Köszönöm:

Lujza
"Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt." Kép

Válasz küldése

Vissza: “Varázslócéhek”