Céhtársakat várok!!!

Itt mutathatod be a céhedet, illetve itt kereshetsz céhet vagy tagokat a saját céhedbe.
linacska86

Re: Céhtársakat várok!!!

Hozzászólás Szerző: linacska86 » 2012.10.09. 09:18

Sziasztok!
A nevem : linacska86.
Nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok. Igaz még csak néhány perce ismerem a játékot, de nagyon tetszik.
Szívesen segítek, amiben csak tudok. Akár barátnak való felvételeteket is várom.
Mindenkinek szép napot kívánok. nicesmile

Tweek

Hozzászólás Szerző: Tweek » 2012.10.15. 07:53

Sziasztok!

Tweek vagyok szívesen csatlakoznék a céhbe,én is ma kezdtem csak, viszont annál szorgalmasabb vagyok.
Barátnak is jelölhettek nyugodtan.

Alexszaszi

Hozzászólás Szerző: Alexszaszi » 2012.10.15. 15:16

Sziasztok!

Nem tudom, hogy kerestek-e még csapattagokat, ha igen szívesen jelentkezem. Ma kezdtem még csak a játékot. Ígérem aktív leszek.
Üdv: Alexszaszi

tekoca

Hozzászólás Szerző: tekoca » 2012.10.15. 19:10

Alexszaszi írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy kerestek-e még csapattagokat, ha igen szívesen jelentkezem. Ma kezdtem még csak a játékot. Ígérem aktív leszek.
Alexszaszi írta:Sziasztok!

Szia. Ha van kedved barátnak jelőlhetsz.Szeretettel várlak. nicesmile

tekoca

Hozzászólás Szerző: tekoca » 2012.10.31. 11:16

Sziasztok. Mindenkinek kellemes napot és jó játékot. Köszönöm azoknak akik barátnak jelentkeztek. nicesmile

Alejandro07

Hozzászólás Szerző: Alejandro07 » 2012.10.31. 18:21

Sziasztok! A MagosYDragones céh új tagokat keres! Feltételek: Min. lvl. 30, CHAT használata, Napi fejlődés, Céh segítése a harcban, Heti adó: 500 arany. Jelenleg 14 tagunk van és a Harmincnyolcadik helyen állunk Tizenötös toronnyal! :) Aki akar jelentkezni az írjon nekem itt a fórumon!
Kép

Alexszaszi

Hozzászólás Szerző: Alexszaszi » 2012.11.16. 13:03

Üdvözöllek!

Ha szeretnél egy kedves, barátias hangulatú céh tagja lenni, akkor nálunk a helyed. Feltétel a rendszeres toronyharcban részvétel, a napi 100 arany rendszeres fizetése. A harcok délelőtt és este egyaránt fél 9-kor vannak, tehát itt aktivizálhatod magad. A céhes üzifalat rendszeresen látogatni kérjük tisztelettel. Csak olyanok jelentkezzenek, akik valóban aktívak! Különben kizárásra kerülnek. Köszönjük a megértést.
Várunk szeretettel:
Hétvégi Harcosok csapata

LauraGranger

Legendák Ligája

Hozzászólás Szerző: LauraGranger » 2012.11.16. 14:26

Sziasztok!

A Legendák Ligájába várok sok szeretettel minden szintű érdeklőt. Nincs napi adó, annyit fizetsz be amennyit tudsz. Az egyetlen kérésem hogy heti egyszer minimum lépj be. Nagyon örülnék aktív csapattársaknak. rolleyes Lépj be nem fogsz rosszul járni. wink

tekoca

Hozzászólás Szerző: tekoca » 2012.12.19. 13:37

Alexszaszi írta:Üdvözöllek!

Ha szeretnél egy kedves, barátias hangulatú céh tagja lenni, akkor nálunk a helyed. Feltétel a rendszeres toronyharcban részvétel, a napi 100 arany rendszeres fizetése. A harcok délelőtt és este egyaránt fél 9-kor vannak, tehát itt aktivizálhatod magad. A céhes üzifalat rendszeresen látogatni kérjük tisztelettel. Csak olyanok jelentkezzenek, akik valóban aktívak! Különben kizárásra kerülnek. Köszönjük a megértést.
Várunk szeretettel:
Hétvégi Harcosok csapata

grin

Ez már így nem jó nézz be céhes a felvételekhez ott eligazodsz. Egyébként várunk szeretettel mindenkit

tekoca

Hozzászólás Szerző: tekoca » 2012.12.23. 18:42

Sziasztok.

Üdvözlök mindenkit aki olvassa. A Hétvégi Harcosok csapat várja ktív tagok jelentkezését.
Már nincs sok helyünk. A jelentkezésnél légyszíves párszót írjál magadról. felvételi szint
min 25-ös. Olvassátok el a céhes lapunkat és döntsetek belátásotok szerint.

Üdvözlettel Hétvégi Harcosok

Kellemes ünnepeket Kívánunk Minden játékosnak. :P grin

Válasz küldése

Vissza: “Varázslócéhek”