Lesznek még fejlesztések? Várható a játék újbóli beindulása?

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Lyaranie

Lesznek még fejlesztések? Várható a játék újbóli beindulása?

Hozzászólás Szerző: Lyaranie » 2014.04.13. 17:06

Már csak azért, mert a kocsmákba pl. fél órát kell várni arra, hogy egy ember betévedjen egy csapatharcra, a játék elején meg mindig hemzsegtek az emberek. Most meg még a fórum is elég kihalt.
Továbbá valami nagyobb fejlesztések várhatóak még?

Hanga

Re: Lesznek még fejlesztések? Várható a játék újbóli beindul

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.13. 17:29

Lyaranie írta:Már csak azért, mert a kocsmákba pl. fél órát kell várni arra, hogy egy ember betévedjen egy csapatharcra, a játék elején meg mindig hemzsegtek az emberek. Most meg még a fórum is elég kihalt.
Szia

Sajnos nem tudom, hogy lesznek-e fejlesztések és azt sem, hogy mikor, de ha betesznek valami újdonságot akkor arról a Bejelentések fórumrészben olvashatsz.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

klauqueeny

Hozzászólás Szerző: klauqueeny » 2014.08.08. 11:59

Sziasztok!
(Remélem jó helyre írok)

Én nagyon örülnék, ha lennének új játékfejlesztések!
Illetve ötletként még, az új állandó játékelemek mellett, ( már ha lesznek ilyenek)
én nagyon örülnék aktuális gyűjtögetős játékelemeknek!
Mint pl: Két évvel ezelőtt volt mézeskalács gyűjtögetés, ami tavaly karácsonykor kimaradt, én személy szerint nagyon vártam, mert az előzőben nem sikerült nyernem.
Tehát, a karácsonyi mézeskalács gyűjtögetés nekem tetszett, szerintem másnak is, és még e mellett, húsvéti nyuszik gyűjtése és bármilyen más ünneppel kapcsolatos, összegyűjtős játékelemnek mindenki örülne szerintem!
Válaszotokat előre is köszönöm!

•Makronnus•

Hozzászólás Szerző: •Makronnus• » 2014.08.08. 18:48

Pontosan :D
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

klauqueeny

Hozzászólás Szerző: klauqueeny » 2015.04.05. 13:26

Még mindig kitartóan várjuk, hátha lesz időszakos gyűjtögetés! :)
Kicsit megint fellendítené a játékot.

maddi321

Hozzászólás Szerző: maddi321 » 2015.04.05. 19:11

Lyaranie írta:Már csak azért, mert a kocsmákba pl. fél órát kell várni arra, hogy egy ember betévedjen egy csapatharcra, a játék elején meg mindig hemzsegtek az emberek. Most meg még a fórum is elég kihalt.
Nem biztos,hogy mindig fél órát kell várni. Attól függ,kik vannak éppen fönn,illetve hány csapatharc megy.

maddi321

Hozzászólás Szerző: maddi321 » 2015.04.05. 19:19

klauqueeny írta:Sziasztok!
(Remélem jó helyre írok)

Illetve ötletként még, az új állandó játékelemek mellett, ( már ha lesznek ilyenek)
Mint pl: Két évvel ezelőtt volt mézeskalács gyűjtögetés, ami tavaly karácsonykor kimaradt, én személy szerint nagyon vártam, mert az előzőben nem sikerült nyernem.
Tehát, a karácsonyi mézeskalács gyűjtögetés nekem tetszett, szerintem másnak is, és még e mellett, húsvéti nyuszik gyűjtése és bármilyen más ünneppel kapcsolatos, összegyűjtős játékelemnek mindenki örülne szerintem!
Szia. Ennek mindenki nagyon örülne. Már nagyon jól jönnének a fejlesztések. De természetesen más játékokba is. Én például a 11legendsbe várnék frissítést. Bízzunk benne,hogy lesz majd idő ezt a játékot is fejleszteni. :) :) :)

Tejinashi

Hozzászólás Szerző: Tejinashi » 2015.04.11. 20:09

klauqueeny írta:Sziasztok!
(Remélem jó helyre írok)

Új játékfejlesztés? Karácsonykor sem volt semmi, csak a szokásos szénvásárlás, pedig simán be lehetett volna kapcsolni az előző évben futott gyűjtögetős eventet, csak hát lusták voltak rá...

harcimarci

Hozzászólás Szerző: harcimarci » 2015.07.09. 20:20

Ugyanmar kerem szepen penzbol elnek maguknak...bonusz akciok bonusz akciokon...semmi fejlesztes ezzert kihalt a jatek.Pontosan ha 50 jatekos ha jatszik e jatekal...tobbi inaktiv lefele,mert unalmassss,megis jatszom miert?csak ugy.

Tejinashi

Hozzászólás Szerző: Tejinashi » 2015.07.15. 16:06

harcimarci írta:Ugyanmar kerem szepen penzbol elnek maguknak...bonusz akciok bonusz akciokon...semmi fejlesztes ezzert kihalt a jatek.Pontosan ha 50 jatekos ha jatszik e jatekal...tobbi inaktiv lefele,mert unalmassss,megis jatszom miert?csak ugy.
Na ezért írtam, hogy nem kéne több játékot fejleszteni, hanem a meglévőket kéne felhúzni és élvezetesebbé, változatosabbá tenni.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”