Flash player

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Almadara:)

Flash player

HozzászólásSzerző: Almadara:) » 2013.01.03. 23:36

Flash player letöltését az androidos telefonok nem engedik, így az upológussal nem lehet telefonról játszani, míg az én kicsi tanyámmal igen, pedig az is Upjers játék. A közeljövőben nem lesz erre valami megoldás, hogy az upológus se kérje flash letöltését? Persze tudom, hogy erre az a válasz, hogy telefonról a játék nem ugyanolyan színvonalú, mint a számítógépről, de azért lássuk be, hogy itt a manó feltöltés elég sok órát elvesz a játékból és telefonról is ellehetne indítani 1-1 passzívmunkát vagy elküldeni aludni, fürdeni...hazafele jövet a munkából a buszon, iskolában a szünetben, mert ez 1-2 percet vesz igénybe és utána úgy is 2 óráig alszik, a 3-4 órás passzív munkáról már nem is beszélve.

•Makronnus•

Re: Flash player

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2013.01.06. 12:02

Támogatom! nicesmile
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

Re-Volt

HozzászólásSzerző: Re-Volt » 2013.01.16. 22:04

Ami azt illeti ez a probléma orvosolható nekem xperia tipom van androiddal és az igaz, hogy nem a legfrissebb flash player (a támogatás probléma miatt), de letölthető és működik is. Nekem legalábbis...egyszerűen begugliztam, hogy flash player android és elsők közt dobott ki egy blogot amelyen a flash player még androidon támogatott verziói letölthetőek akár kozvetlen a mobilra. Ettől függetlenül nekem elég kellemetlen telon jatszani, több apró kellemetlenség is adódik, de arra tényleg alkalmas, hogy csak gyorsan elkuldjem a karakterem aludni vagy passzív feladatra sőt 1-1 alkalommal kertészkedni is lehet.

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2014.07.19. 16:27

/Google Play/

Én még azt írnám ide (mert úgy gondolom ide tartozik) hogy az Upologus kerüljön be a Play Áruházba de leginkább az Upjers portál mert sokan így játszanak! :) Persze ott a gép is de ilyen kis leegyszerűsített változat alvásra evésre fürdésre és néhány rúnafeladatra esetleg. (pl.erre S&F)
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”