Céh tagsággal járó előnyök

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Rosszfiu

Céh tagsággal járó előnyök

HozzászólásSzerző: Rosszfiu » 2012.11.09. 06:48

Fővarázslóként nincs könnyű dolgom ha a tornyunk feljesztésére akarom rávenni az embereimet. Céh tagnak lenni jelenleg semmilyen előnyt nem jelent, csak hátrányt. A torony semmit nem ad a céhtagoknak.
Javaslom hogy minden karakter annyi plusz sebzés-, gyógyítás-, és életerő bónuszt kapjon, amennyi azonos a céhe tornyának a szintjével.

rejko

Re: Céh tagsággal járó előnyök

HozzászólásSzerző: rejko » 2012.11.17. 20:33

sajnos semmijen elönyt nem tapasztaltam ebben a céhes dologban szerintem ide kéne valami vagy kapjanak a csatákért-toronyharcokért tapit meg valamenyi aranyat mert eddig csak fizetnek a játékosok de csak harcot kapnak 2-3 mat attol függ de ingyen csak az energia megy le kérlek irjátok meg nekem hol veszem észre a céhben valo tagság elönyét mert én kerestem de nem találtam csak anyit értem eddig el hogy a szintemhez képest nem birtam megvenni a runákat köszönöm várom mielöbbi változást és válasz sziasztok :?: :!: :| noexpr

kendra77sun

HozzászólásSzerző: kendra77sun » 2013.01.07. 11:51

Egyetértek az előttem "szólókhoz"! Azon kívül hogy ha elérjük a heti arany beadást kapunk néhány % virágnövekedési bónuszt elég karcsú. Ösztönözné a játékosokat a toronycsatában való részvételhez ha bármi plusz dolgot kapnának! Aranyat, tapasztalatot vagy bármit!!! Hiába vagyunk 20-an ha csak mindig ugyanaz a pár ember megy csatázni.

AnnieYouser

HozzászólásSzerző: AnnieYouser » 2013.03.25. 21:25

Csatlakozom én is az előttem szólókhoz. Jó móka a céhtagság, mert jó csapat jött össze és időnként tök jókat "beszélgetünk" a céhfórumban, de ezzel nagyjából ki is merült a tagság előnye. Naponta kétszer csatázunk, amitől nevetséges mértékben nő a céh összvagyona, a fejlődéshez szükséges manna már hónapok óta megvan, de a pénzt akkor is több hónap lenne összerakni, ha a teljes napi "keresetét" az összes tag betolná - de ezt irreális lenne bárkitől elvárni.
Sem aranyat, sem tapasztalatot, sem egyéb extrát nem kapunk akkor, ha rendszeresen járunk csatázni, de még a puszta céhtagsággal sem jár semmi egyéni előny. A rúnákat viszont már csak minden másodikat veszem meg, mert amennyi pénzt befizettem (és a többiek is!) a toronyfejlesztésre, abból vagy több szinttel el lennék maradva a varázslatokkal, vagy kénytelen vagyok tényleg csak minden másodikat megtanulni.

(Bár ez a céhtagságos topic, hasonló a javaslatom a kocsmaharcoknál is, igaz, ott legalább némi arany csurran-cseppen, de ott ugyanúgy csatázunk, nem logikus, hogy akkor a tapasztalat miért nem fejlődik. Lényegében aki a napi minimumot lenyomja, az pont ugyanolyan tempóban halad, mint aki megcsinálja a 12 táblaharcot, 2-3 toronycsatát és még valamennyi kocsmát is - így szinte teljesen felesleges.)

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2014.07.01. 11:11

TÁMOGATOM AZ ELŐTTEM SZÓLÓKAT! wink
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2014.08.08. 20:34

Illetve 1 előnyt tudnék még ide sorolni... mégpedig: A távcsős diploma megszerzése ----> Sikerek csekély de legalább ennyi legyen shy
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”