Céhes harcok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Bendzsi4

Céhes harcok

Hozzászólás Szerző: Bendzsi4 » 2012.07.15. 13:16

Sziasztok!
Ez, hogy támadhatjuk más céhek tornyát nagyon jó, de szerintem lehetne egy olyan is 10 óránként, hogy nem a tornyot, hanem az aktuális céhnek játékosai ellen lehetne támadni, és az ilyenért is járna mannaérc, céhespont és pénz a céhkasszába. Szóval ilyen céhes PvP-re gondolok ahol az adott céhen belül eldöntik, hogy pl. ki legyen az az 5 játékos aki menne csatázni, és ki lehetne hívni egy másik céh 5 játékosát egy PvP-re ami nem hírnevet adna. Így szerintem kicsit nagyobb összetartás lenne céhen belül is, és a játékosok összemérnék egymással az erejüket.

Tisztelettel: Bendzsi

szabi0

Re: Céhes harcok

Hozzászólás Szerző: szabi0 » 2012.07.17. 18:19

de ha más jákossal összeteni az erejünket az a kocsmában is megtehetjül!!!

BigJimmy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BigJimmy » 2012.07.26. 09:44

És mi lenne, ha két játékos helyet foglalhatna a toronyban, hogy segítsen védekezni? A védekezés függne a védő szintjétől és automatikusan támadásból álltna, vagyis véletlenszerűen odavágna mindkettő valamelyik ellenfélnek. Sőt, ha épp on-line is van a védő, akkor irányíthatná is a karakterét, vagyis támadna azt, akit akar, vagy akár a tornyot is gyógyíthatná. Talán nem lennének olyan unalmasok a támadások, és lenne esély megvédeni is a tornyokat.
Jobb a tűzben égni, mint ázni a húgyban! - Mickey Rourke /Harley Davidson és a Marlboro Man/

Alkarin

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.07.26. 10:21

Pont ezt beszéltük, hogy egy ellenséges támadásnál, gyakorlatilag már csak azt lehet tétlenül várni, hogy mennyit raboltak tőlünk. Tudom, hogy ott vannak a védelmet és a támadást javító felszerelések, de ki ne mondja valaki a szén és arany szót, mert agymenést kapok.... Támogatom a torony mellé beálló, védekezős ötletet.

Módosítás: Legyen legalább pár óra a támadás eldöntése és a tényleges csata között, hogy legalább legyen idő reagálni rá.

BigJimmy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BigJimmy » 2012.07.28. 16:37

Nem kell előtte idő. :) Be lehetne két embernek állni a toronyba, addig természetesen nem lehet feladatokat végeznie, sem kocsmacsatáznia. Nem hiszem, hogy 20 emberből nem lehet beosztani az őrséget.

Nekem egy bank központi fiókját kellett őriznem 13 emberrel, és sikerült a beosztás minden hónapban...
Jobb a tűzben égni, mint ázni a húgyban! - Mickey Rourke /Harley Davidson és a Marlboro Man/

Alkarin

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.07.29. 13:41

Azért a kettő némiképp különbözik, de igazad van, ez is egy jó megoldás... :)

szabi0

Hozzászólás Szerző: szabi0 » 2012.09.02. 13:31

hát ja igazattok van kell pár védő mert nagyo ritka ha eszítenek mássok úgyhogy ez így béna ha azt nézzük

•Makronnus•

Hozzászólás Szerző: •Makronnus• » 2012.09.03. 17:27

Támogatom az ötletet remélem az ADMINOK is mert nem egyszer volt már h a .... Céh a Tornyunkat támadja Mi meg csak jaj ne most mit tegyünk nekem is eszembe jutott 2 ember beáll a toronyba vagy mellé és vagy támadnak vagy gyógyítanak esetleg egyik támad másik védekezik. Tényleg Izgalmasabb lenne minden . Mert így csak tétlenkedünk és nem rajtunk céh tagokon hanem a szerencsén múlik h megmenekül e a torony.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára •Makronnus• 2014.07.14. 10:34-kor.
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

pocckiraly

Hozzászólás Szerző: pocckiraly » 2012.09.09. 19:27

Sziasztok!
Én azt hiányolom ebben a játékban, hogy a céhes üzeneteknél nem lehet látni, hogy írt valaki az üzenőfalra!! Nem lehetne ezt is valahogy jelezni, mint a lámpásnál (vagy kristálygömbnél!), esetleg villoghatna, vagy ilyesmi!!
Amennyiben megvalósítható, jó lenne minél hamarabb!!!
Köszönöm!!!
szerver 1.

Dr. Szenilla

Hozzászólás Szerző: Dr. Szenilla » 2012.10.07. 21:55

Sziasztok!
Lehet, hogy már más is javasolta, lusta vagyok visszaolvasni. :lol: Jó lenne, ha a visszaszámlálás látható lenne a toronytámadásnál. Úgy értem, hogy látható lenne pontosan mennyi idő van még hátra, míg indítható a következő toronytámadás!
Üdv!
Dr. Szenilla

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”