Letiltandó játékosok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Lujza19670515

Letiltandó játékosok

HozzászólásSzerző: Lujza19670515 » 2012.07.13. 06:30

Vannak közöttünk olyanok, akiknek fogalmuk sincs mi a játék lényege.
Az nem lenne baj, de még a stílusuk is nagyon rossz hozzá. Ezzel sokunk életét megkeserítik.

Kérlek Benneteket, hogy írjátok ide, ha valaki olyan minősíthetetlen stílusban viselkedik mind levelezésben, mind a csatamezőn, mint a mellékletben lévő "barátunk".

DEL

Szerk.: Játékosok nevesítése, és külső oldalakra vezető linkek használata a Fórumokon tilos! Megkérlek, hogy ha ilyet tapasztalsz, ne ide tedd be a képet, hanem a Támogatásnak küldd el. Köszönöm!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2012.09.25. 12:30-kor.
Ok: külső link törlése
"Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt." Kép

zsuzsamama

Re: Letiltandó játékosok

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2012.07.13. 06:46

Lujza, nagyon jó ötlet, hogy nyitottál egy csíkot ennek a témának is :!:
Én, fel is adtam a Barátlista, "tisztítást", mert valóban, jönnek, jöhetnek vissza :!:
No meg, nem igazán szép leveleket kapok azoktól, akiket töröltem :!:
Nem értem most sem, hogy miért fontos, mindenkik-mindenkinek bejelölni, de már hagyom, feladtam a küzdelmet :(
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

susannah

HozzászólásSzerző: susannah » 2012.07.13. 07:30

Ha ilyen leveleket kaptok, AZONNAL írjatok a Támogatásra, ők ki tudják őket tiltani.

csodakert100

HozzászólásSzerző: csodakert100 » 2012.09.25. 11:49

sziasztok.
DEL játékos már jó ideje megkeseríti mindenkinek a játékát. nagyon bosszantó, hogy 39. szinten 100-200 körülieket tud ütni. az is bosszantó , hogy még saját magát sem gyógyítja, nem hogy még csapattársakat. összevetve, mindenki kitesz magáért, ő csak van, de ugyanúgy részesül mindenből. ennél még bosszantóbb az a dolog, hogy az egész szerveren neki van a legtöbb aranya. mire gyűjti ha nem vesz semmi felszerelést?még ennél is bosszantóbb az, amikor beszáll a csapatba és csak füstölög. tehát semmit nem tesz. de ha vége a csatának, a következőben megint elsőként beszáll és csal nézi h mindenki érte harcol. de ami mindennek a teteje az, ha csapatnévnél ki van írva "DEL nélkül" vagy ehhez hasonló szöveg, ő akkor is folyamatosan beszáll a csapatba. jó lenne ha a moderátorok tennének valamit, mert sem levél sem semmi nem hat rá. de lassan mindenkinek elveszi a kedvét a játéktól.

Szerk.: Játékosok nevesítése tilos a fórumon, kérlek, ezt vedd figyelembe ebben a témában is, köszönöm!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.09.25. 12:48

Elhiszem, hogy nagyon bosszantó a játékos tevékenysége, de a játékszabályok ellen ezzel nem vét.

Mint játékos, én is a falnak tudnék menni tőle, meg azoktól, akik átvették a módszerét, moderátorként viszont nem mondhatok mást, mint két sorral feljebb.

Ezenkívül moderátorként azt is hozzá kell tennem, hogy csak addig fogom ezt a témát engedélyezni, amíg a véleményeket kulturált módon tudjátok közölni. Ha elszabadulnak az indulatok, a téma törlésre kerül, kérlek, ezt vegyétek figyelembe. Jogotok van haragudni, és véleményt nyilvánítani, de csak megfelelő módon!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

kitomer

HozzászólásSzerző: kitomer » 2012.09.25. 18:11

Az a "bizonyos" játékos akit fentebb szapulnak Parkinson-kórban szenved! Nem szemétségből, vagy kiszúrásból játszik bénán!Igaz, azt nem tudom, miért játszik olyan játékkal aminek az alapja a pontosan rajzolt rúnák, de nem ítélhetjük el azért mert beteg! Ha nem akarjátok, hogy csatlakozzon akkor állítsátok be úgy a szintkorlátot! Persze ez nem mindenkit segít ki! De gondoltam közlöm a tényállást!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.09.25. 19:09

Én csatáztam vele együtt, mikor még alacsonyabb szinteken jártunk, és akkor tudott pontos rúnákat rajzolni. Ő maga alapított csapatokat, és rendesen csatázott, ezért is tértem mindig vissza hozzá. "Bénákhoz" nem szoktam visszatérni, hogy csatázzak velük.
Továbbá ő maga hirdette több helyen is, hogyan fog játszani, és mások hátán felkapaszkodni.
És végül: ha igaz lenne, amit állítasz, akkor nem tarthatna azon a szinten, ahol tart, mert ott már nem 100-akat köhögnek a szörnyek, hanem ha gyenge vagy, már attól kifekszel, ha rád néznek :)
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

kitomer

HozzászólásSzerző: kitomer » 2012.09.25. 19:16

Hogy az, a ezek szerint átvert volna? nicefrown Ez igazán szomorú!

Almadara:)

HozzászólásSzerző: Almadara:) » 2012.09.26. 00:30

Kedves Csipkebogyó!
Elárulnád, hogy DEL hol is hírdette, hogyan fog játszani és mások hátán felkapaszkodni, szerintem többen is kíváncsiak lennénk rá?! Válaszod előre is köszönöm:)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.09.26. 09:37

Sajnos, ez nem publikus, mert akkor kiderülne, kiktől tudom.

De téged is megkérlek arra, hogy ne nevesíts játékosokat, ugyanis itt már nem csak róla van szó, többen is átvették a módszerét. És ha mindegyik Parkinsonos, akkor lassan a Parkinson-kór népbetegség lesz Upologuson :D
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”