Prémium tagság

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Lujza19670515

Prémium tagság

HozzászólásSzerző: Lujza19670515 » 2012.07.12. 09:04

Kedves Fejlesztők!

Először is szeretném megköszönni ezt az új játékot. Nagyon élvezem, szinte az egész napomat kitölti.

De több kérdésem is lenne:

1. A többi játékukban nagyon jól működik a Prémium tagság. Itt miért nem lehetett megvalósítani?
Amint megfigyeltem a kispénzű játékosok is ki tudják valahogy szorítani a havi 2.000 ft-ot pl. az Én kicsi tanyámon.
De az Upológosban akár hetente rá lehetne költeni ezt az összeget, ha haladni szeretnénk.
És ennyi pénzért olyan prémium funkciókat kaphatnánk, ami élvezetesebbé teszi a játékot. Pl Prémium funkcióval lehetne normális mértékben csökkenteni a pihenési időket, mert így két órát kell várni a következő csatasorozatig. De addig sem tudunk szinte semmit csinálni, mert figyelnünk kell mikor szükséges átállni alvásról evésre vagy fürdésre.
Már az is nagy segítség lenne, ha a 3 feltöltést egyszerre elindíthatná, aki szeretné.
Nem utolsó sorban gondoljunk azokra a játékosokra, akik iskolába vagy munkahelyre járnak. Esélyük sincs, hogy elvégezzék a napi 12 kötelező és 20 ajánlott csatát. 1-2 héten belül törlik magukat a játékból.

2. Ha itt is lenne piac, akkor lehetne szenet, bónusz felszereléseket vásárolni.
Tudom, hogy ez előnyösebb lenne a kezdőknek a haladókkal szemben, de egyszer Ők is lesznek haladók, akik szívesen áldoznak a játékra.

3. Meg kellene szigorítani a barátlista használatát. Ha egyáltalán szükség van rá.
- Egyrészt nekem a céh a barátaim köre.
- Másrészt, ha valakit elutasítok és letiltok, ne tudjon visszajönni. Mert tegnap ez is megtörtént.
( Mikor le akartam tiltani a következő üzenet jelent meg: A játékost már letiltottad, ellenőrizd a barátlistádat)

4. Talán egy etikai-kódex is szükséges lenne, mert sajnos sokan egyáltalán nem tudják hogyan kell viselkedni csata közben, illetve az obszcén nevű csapatokat és a direkt kártokozó játékosokat le is lehetne tiltani.

Összegezve: ha nincs fizetőképes játékos gárda, akkor ingyen sem tudunk majd játszani, mert nem lesz pénz a fejlesztésekre, moderátori és háttérmunkákra.

Köszönöm: Lujza
"Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt." Kép

szabi0

Re: Prémium tagság

HozzászólásSzerző: szabi0 » 2012.07.17. 18:29

egyetértek

tekoca

HozzászólásSzerző: tekoca » 2012.11.10. 15:45

szabi0 írta:egyetértek

Sziasztok ez tömören igen jól megfogalmazott és egyetértek vele. nicesmile

Rosszfiu

HozzászólásSzerző: Rosszfiu » 2012.11.10. 16:44

Kedves Lujza!
Jók az észrevételeid, de nyitott kapukat döngettél meg. :-)

Lujza19670515

HozzászólásSzerző: Lujza19670515 » 2012.11.13. 16:23

És azóta sem történt semmi, pedig ez már 4 hónapja volt.

De legalább lennének újítások, mert kezd nagyon ellaposodni a játék.
Legalábbis nekem nem sok kihívás van már benne.

És ahogy látom, több Upjers játék kapott újításokat, nem is keveset.
Pedig ez a legdrágább az összes közül ;)
"Ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt." Kép

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2012.11.24. 21:32

Lujza19670515 írta:Kedves Fejlesztők!

Először is szeretném megköszönni ezt az új játékot. Nagyon élvezem, szinte az egész napomat kitölti.

De több kérdésem is lenne:

1. A többi játékukban nagyon jól működik a Prémium tagság. Itt miért nem lehetett megvalósítani?
Amint megfigyeltem a kispénzű játékosok is ki tudják valahogy szorítani a havi 2.000 ft-ot pl. az Én kicsi tanyámon.
De az Upológosban akár hetente rá lehetne költeni ezt az összeget, ha haladni szeretnénk.
És ennyi pénzért olyan prémium funkciókat kaphatnánk, ami élvezetesebbé teszi a játékot. Pl Prémium funkcióval lehetne normális mértékben csökkenteni a pihenési időket, mert így két órát kell várni a következő csatasorozatig. De addig sem tudunk szinte semmit csinálni, mert figyelnünk kell mikor szükséges átállni alvásról evésre vagy fürdésre.
Már az is nagy segítség lenne, ha a 3 feltöltést egyszerre elindíthatná, aki szeretné.
Nem utolsó sorban gondoljunk azokra a játékosokra, akik iskolába vagy munkahelyre járnak. Esélyük sincs, hogy elvégezzék a napi 12 kötelező és 20 ajánlott csatát. 1-2 héten belül törlik magukat a játékból.

2. Ha itt is lenne piac, akkor lehetne szenet, bónusz felszereléseket vásárolni.
Tudom, hogy ez előnyösebb lenne a kezdőknek a haladókkal szemben, de egyszer Ők is lesznek haladók, akik szívesen áldoznak a játékra.

3. Meg kellene szigorítani a barátlista használatát. Ha egyáltalán szükség van rá.
- Egyrészt nekem a céh a barátaim köre.
- Másrészt, ha valakit elutasítok és letiltok, ne tudjon visszajönni. Mert tegnap ez is megtörtént.
( Mikor le akartam tiltani a következő üzenet jelent meg: A játékost már letiltottad, ellenőrizd a barátlistádat)

4. Talán egy etikai-kódex is szükséges lenne, mert sajnos sokan egyáltalán nem tudják hogyan kell viselkedni csata közben, illetve az obszcén nevű csapatokat és a direkt kártokozó játékosokat le is lehetne tiltani.

Összegezve: ha nincs fizetőképes játékos gárda, akkor ingyen sem tudunk majd játszani, mert nem lesz pénz a fejlesztésekre, moderátori és háttérmunkákra.

Köszönöm: Lujza

Kedves Lujza!
1. Válasz: ezt a komornyik elintézi neked az alsó emeleten baloldalt.

2. Válasz: Teljesen egyetértek veled énis javasoltam már de sajnos még nem valósították meg. iconcry

3. Válasz: Töröld le őket a barát listádról. Próbáld meg őket többször is tiltogatni. Ha nem megy ne vedd őket figyelembe ne válaszolj az üziükre és töröld le őket.

4. Válasz: Pillanatnyilag erre csak a jelszavas csapat a megoldás. questionlips

Összegzés: Spórolgasd a szenet

Remélem segítettem. :D

És a Moderátorok már tényleg átolvashatnák az ötletek topicot :oops: Köszönöm h végigolvastátok ezt a hosszú regényt

Üdv • Makronnus • ;)
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

tezsemacska

HozzászólásSzerző: tezsemacska » 2013.03.09. 10:25

Sziasztok! :idea:
Egyetértek Lujzaval minden téren, abban is ,hogy ez a legdrágább játéka az upjersnek, mert ha haladni szeretnél az nagyon sok szénbe kerül.Viszont a játék egy idő múlva elég egysíkúvá válik. Ráférne már valami class reform. (pl.: új szörnyek/repülő/,aktív szövetség a baráti céhek között amiből ténylegesen profitálhatnak/esetleg egy plusz közös chat fal és lehetőség a szövetséges céhek közötti szabad átjárásra/, kéretlen barátfelkéréseket letiltó menü,esetleges piac ahol az alacsonyabb szintű játékosok jó minőségű cuccokat vásárolhatnának a magasabb szintű játékosoktól ezzel is segítve a magasabbakat a drága rúnák megvételében,míg ők profitálhatnak a plusz sebzés,gyógyítás és élet bónuszokból.) :ugeek: :idea:
Üdvözlettel :VámpírCica :roll:

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.03.11. 18:19

tezsemacska írta:Sziasztok! :idea:
Egyetértek Lujzaval minden téren, abban is ,hogy ez a legdrágább játéka az upjersnek, mert ha haladni szeretnél az nagyon sok szénbe kerül.Viszont a játék egy idő múlva elég egysíkúvá válik. Ráférne már valami class reform. (pl.: új szörnyek/repülő/,aktív szövetség a baráti céhek között amiből ténylegesen profitálhatnak/esetleg egy plusz közös chat fal és lehetőség a szövetséges céhek közötti szabad átjárásra/, kéretlen barátfelkéréseket letiltó menü,esetleges piac ahol az alacsonyabb szintű játékosok jó minőségű cuccokat vásárolhatnának a magasabb szintű játékosoktól ezzel is segítve a magasabbakat a drága rúnák megvételében,míg ők profitálhatnak a plusz sebzés,gyógyítás és élet bónuszokból.) :ugeek: :idea:
Üdvözlettel :VámpírCica :roll:

Én is javasoltam már a chates ötletet. Talán van már 3 hónapja, a mézeskalácsos akció óta, hogy úgy meguntam a játékot, hogy csak azért lépek havonta be, hogy beszéljek kicsit a céhtársaimmal. Ha létre jönne a chat, biztos rögtön visszatérnék az aktív játékosok körébe.

astonov

HozzászólásSzerző: astonov » 2013.12.02. 12:50

Volna még egy észrevételem: az idő kiirása elég fura módon oldották meg az egymást követő üzenetek időkiírását, nem lehetne ezt lecserélni a humaoid változatra?
Ars prima regni est, posse invidiam pati.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”