Hírdetőtábla

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
JagermastR

Hírdetőtábla

Hozzászólás Szerző: JagermastR » 2012.07.02. 23:08

Sziasztok! Ez szerintem inkább hiba lesz, de nem tudom... a ,,Hírdetőtábla" mindig hajnali kettökor adja be az elsö küldit, ez szerintem nem normális oO
A kocsmában a tündér lány és a béka király az ilyenkor már a legalapabb szintü szenet kéri, és megvan a 20 balhézási vágy, minden 'resetelödött' kivéve a ,,Hírdetőtábla".
Szerintem ezt át kéne állítani akkora, amikor a kocsmában is (0:00kor...) 'resetelödik'

szabi0

Re: Hírdetőtábla

Hozzászólás Szerző: szabi0 » 2012.07.04. 19:03

szerintem az is jó lenne ha több munka jönne mert nekem ez a 12 kevés iconcry

susannah

Re: Hírdetőtábla

Hozzászólás Szerző: susannah » 2012.07.06. 10:27

JagermastR, itt van a kérdésedre a válasz, a fórum Gyakran Ismételt Kérdések Hirdetőtábla című rovatából másoltam ki.

A hirdetőtáblán minden nap maximum 12 új feladat jelenik meg, az első 01:00 órakor (02:00-kor nyári időszámítás esetén), majd utána óránként egy egészen 12:00 óráig (13:00-ig nyári időszámítás szerint). A feladatok között lesz 2 munkafeladat, 4 rúnafeladat és 6 harcifeladat. A feladatokat aznap 23:59 óráig teljesíteni kell, ha másnap mind a 12 feladatot meg akarod kapni. Ha marad feladat a hirdetőtáblán, akkor ennek megfelelően kevesebb új feladat érkezik, úgy, hogy másnap összesen 12 feladat szerepeljen a táblán.
Figyelem: Egy feladat akkor számít elvégzettnek, ha leokéztad a feladat teljesítéséről szóló értesítést. Munkafeladatoknál elegendő, ha azt időben indítod el, azaz még valamivel éjfél előtt.
Figyelem: A játékban az irányadó idő mindig a szerveridő. Ez eltérhet a számítógéped időbeállításától. Ezért a határidős érdemes a fontos dolgokat, pl. egy fontos feladatindítást, inkább egy picit előbb, mint az utolsó pillanatban elvégezni.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”