Pénz szerzés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
praclika

Re: Pénz szerzés

Hozzászólás Szerző: praclika » 2012.07.20. 01:32

Jó lenne, ha a cuccokat piacon is el lehetne adni. Az öltözékeket és a varázserdőben talált hozzávalókat is. Mivel ez utóbbiak is nagyon esetlegesek irtó soká gyűlik össze amit pl. a róka kér nekem nyolc barlangi gombát kért és egy csomó dolog van már amiből három is van de egy árva gomba nem sok annyi se.

A másik hogy korábban a feladatok közül a munka feladatokért legalább száz aranyat lehetett kapni. Most alig alig fizet ez is. 17 - 18 aranyakat ad ha tökéletesen csinálom akkor esetleg meg duplázza, de ennyi aranyból nagyon nehezen jön össze egy új rúnára való is. Gyakorlatilag nemsokára megint szintet lépek de persze sehol sincs ötezer aranyam még az előzőekben elérhető rúnákra sem. és akkor még a céhekről nem is beszélve. Szóval valamit ki kellene találni, pl. huszas szinttől az egér is adhatna több feladatot mondjuk egy harcost egy rúnást és egy munkást és mindegyiknek vagy varázstárgy vagy erdei cucc vagy komolyabb arany vagy szén jutalma lenne. És főleg a piaci cserebere hiányzik... Az öltözékhez is kellene több lehetőség pl. varázsbot másik fülbevaló melldísz, varázscsizma, kalapdísz... stb...;)
[/color]

Alkarin

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.07.21. 13:38

Valahol az az érzésem, hogy az általunk kért változtatások túlnyúlnak a magyar adminok, moderátorok lehetőségein. ez alapján viszont nem sok értelmét látom a javaslatok topicnak. Jó ötletek mindig lesznek, csak eredményét nem látjuk soha....

aron2

Hozzászólás Szerző: aron2 » 2012.07.27. 12:48

alkarin jól beszél!
értelme soha nem volt! irofógatni az ötleteket.
amugy igen énis csatlakoznék! pénzt szerezni lehetetlen!
(engem hidegen hagy a szén de a pénz idegesit a runákat se lehet megvenni!
ezt elrontották
adtak volna normális árakat aranyért és külön prémiumos szenes runák szénért ami sokkal erősebb de mégis azért el tud lenni a prémium nélküli is!
pl. kertbirodalom 3-kertet meg tudsz venni rendesen (2+1) és prémiummal + egy itt is igy kéne :)
az 1-8 óráig terjedő munka sok játékba bejött ide miért nem lehet berakni?
►⊱»ӜĴUHU4Ӝ«⊰◄vagyok ötös szerveren játszok
kérlek titeket értékelni a mintakertem!
http://s5.kertbirodalom.hu/schaugarten/ ... r=15304528
köszönöm!
jóóóójátékot!!!!!

Mányeh

Hozzászólás Szerző: Mányeh » 2012.07.30. 14:53

Üdv nekem az az ötletem támadt hogy a játékosok küldhetnek aranyat másik játékosoknak olyan jó lenne ha lehetne utalni ha megoldható kérem valósítsátok meg. :)

Alkarin

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.07.30. 18:03

És ki az a jótékony ember, aki minden ok nélkül fogja magát és átküld egy halom aranyat egy másik játékosnak??? Ennek max akkor lenne értelme ha 2-3 karakterrel játszol és a fő karidat tápolod, ez viszont felejtős indok...

Szerkesztve nem odaillő kifejezés használata miatt.
Utólag is elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alkarin 2012.08.01. 11:16-kor.

Mányeh

Hozzászólás Szerző: Mányeh » 2012.07.31. 18:25

Hát mondjuk én küldenék 1 barátnak (kedvesség) Nem az összesre gondoltam

Alkarin

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.08.01. 11:19

Igen, csak tudod ezzel az lenne a gond, hogy akinek aktuálisan épp nincs barátja, az vagy észnélkül nekiáll bejelölgetni másokat, majd sorozatba küldi az üzeneteket aranyért kuncsorogva. Nem lehetetlen, csak a hozzáállást lenne nagyon nehéz szabályozni. Viszont amit valamely témában fellibbentettek lehetőség a piacra kezd bennem is megfogalmazódni. Konkrétan a varázserdei tárgyak közös kereskedelmét lehetne valahogy megvalósítani, akkor megoldódna az arany probléma is, és némi további színesítést adna a játéknak. Nekiállhatnék leírni a részleteket, de azt találja ki a staff... :)

•Makronnus•

Hozzászólás Szerző: •Makronnus• » 2012.08.02. 08:56

Mondjuk én már láttam ilyeneket játékokba tényeg lehetséges a kuncsorgás de szerintem nem rossz ötlet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára •Makronnus• 2014.07.14. 10:40-kor.
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

szegdani21

Hozzászólás Szerző: szegdani21 » 2012.08.19. 15:25

Most kezdtem a játékot de már be látom, igazatok van és támogatom is a dolgot hogy legyen valami munka ahol el mehet dolgozni mondjuk 1-10 órára és óránként keresne x aranyat és szintenként ez nőne. Nem fogok reklámozni de nagyon sok játékba így is lehet pénzt szerezni és nagyon jó dolog. Kedves Team gondoljátok meg, de szerintem sokkal több játékos lenne és persze mi is nagyon örülnénk és meghálálnánk több órás játékkal.

ZsoltiF.M.

Hozzászólás Szerző: ZsoltiF.M. » 2012.11.01. 14:42

-

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”