Rúnák vásárlása

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Alkarin

Rúnák vásárlása

Hozzászólás Szerző: Alkarin » 2012.06.30. 16:44

Igazából egy egyszerű dolog, aminek topikot sem érdemes nyitni, no mind1. Lényeg, amikor a rúnákat használjuk, vagy gyakoroljuk, kiírja, hogy mekkora ereje van. Ezt az értéket nem lehetne a rúnaboltban is feltüntetni, a mókaszöveg mellett? :P :)

bali26

Re: Rúnák vásárlása

Hozzászólás Szerző: bali26 » 2012.06.30. 16:55

Ja, végülis kilehetne írni, így könnyebb a választás. Bár amugy meglehet tudni kb. az erejét, hiszen nagyobb szintűnek kell lenned, és többe kerül :)
Herbie, a kisautó!
Nap mint nap félünk felszállni a repülőgépre, hiába biztonságosabb, mint az autó, ami a reptérre visz. A félelem nem racionális, éppen ezért félünk az irracionális dolgoktól.
Seth Godin

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.06.30. 17:59

Alkarin, a rúnák erejének értékét azért nem lehet behatárolni, mert be van építve a játékba az "allergiarúnának" nevezett elem.
Az allergiarúna az, amelyikre a szörny fokozottan érzékeny, és amivel a legtöbb sebzést tudod rá mérni. Ez akkor is így van, ha a szörny allergiarúnája nem a legerősebb rúnád. A szörny allergiarúnáját egy villogó csillag jelzi a rúnakönyvben, mikor meg akarod támadni a szörnyet, és általában az szokott lenni a szörny allergiarúnája, amivel ő visszatámad. Ha tudod, hogyan néznek ki az egyes rúnák használat közben, vagyis a harcmezőn, akkor könnyebb dolgod van a szörny következő allergiarúnájának kiválasztásánál.
PvP harcnál sajna nem figyeltem, mutat-e allergiarúnát a könyv, de akinek van ezen a téren tapasztalata, azt szívesen fogadjuk, szerintem :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

szegdani21

Hozzászólás Szerző: szegdani21 » 2012.08.19. 16:04

Szerintem ennek nem lenne nagy jelentősége mert úgy is szintek szerint kapod a rúnákat és nyilván az a "legerősebb" amelyiket legutóbb kaptad, de ott van az "allergiarúna" amit már tudunk hogy mi és hogy van tehát adott helyzetbe az a legerősebb. Ezért felesleges (szerintem) az hogy amikor veszed ki legyen írva mennyit üt.

Alejandro07

Hozzászólás Szerző: Alejandro07 » 2012.10.31. 18:37

Szia szegdani21! nicesmile Szerintem valaki azért akarja tudni a rúna sebzését, mert ha pl. 30 sebzéspont van a kettő rúna közt akkor valaki inkább az olcsóbbat veszi meg!
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”