Balhétábla

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
angelabp

Re: Balhétábla

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.08.23. 14:00

Nekem az lenne a kérdésem, hogy nem lehetne e külön büntetni azokat, akik csak belépnek egy csapatharcba, azután otthagyják, tudva, hogy a többiek nem hagyják elveszni, hisz az nekik is pontveszteség. Elég sok ilyet látok mostanában, és igen dühítőnek tartom...Én minden nap megcsinálom a 20-at becsülettel, ezt szeretném mároktól is. Két nevet tudok írni kapásból, akik napi szinten így tartják fenn magukat: DEL, és DEL....de gondolom nem csak ők csinálják, de velük napi szinten többször is találkozom. Kérlek csináljatok valamit! .Ha mondjuk a halottól vonnátok pontot, biztos nem gyógyítaná őket senki, átgondolnák...gondoljátok át, köszönöm!

Szerk.: Nem nevezhetsz meg játékosokat a fórumon, és nem keltheted rossz hírüket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2012.08.23. 20:09-kor.
Ok: játékosnevek törlése

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.23. 20:14

Én csatáztam mindkét játékossal, soha semmi bajom nem volt velük, és szeretek is velük csatázni. Ha belépek egy csapatba, mindig az az első, hogy megnézem, ki alapította, és eddig bennük még nem csalódtam.
Szóval neked rossz tapasztalataid vannak velük, nekem jók, és mivel ez minden játékossal így van, nem lehet szubjektív vélemény alapján szankcionálni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.08.24. 04:21

Hozzám is csak úgy csapódnak, az ilyen lejmisták,...elnézést, hogy nevet írtam, nem tudtam, hogy nem szabad. Az egyiket ki tudom zárni, mert nem igazán magas szintű, de nekem magával a ténnyel van bajom, hisz láthatóan szaporodnak az ilyenek. Nem tudnám megtenni, hogy játékba lépek, és mondjuk el megyek főzni...mi bajom lehet??

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.24. 08:42

Nyilván egészséges vagy :lol: :lol: :lol: Ritka betegség :)

Megoldás: rendezzetek meghívásos alapon PvE-ket. Én pl. már nemegyszer csatáztam veletek, részemről tök klassz volt, remélem, ti is meg voltatok velem elégedve :) Szerintem vagytok olyan nagyok, hogy ne legyetek rászorulva a "lejmolósokra". Indítsatok jelszavas csatákat, és akiket érdemesnek tartotok rá, csak azoknak küldjétek el a csaták nevét, jelszavát és időpontját.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.08.24. 16:07

Gondolhatod, hogy ezt is csináltuk, de mindenki más időpontban ér rá...ezt nehéz összehozni. Nekem mindegy lenne, amikor kis időm van feljövök,..csinálom.Persze h rád is emléxem, nem egyszer voltunk egy csapatban... Akit tegnap megneveztem, ma is ideverődött, nem is ment el...160-at csapott. 29-es...nem hiszem, h nem szórakozásból csinálja...:-( Szóval valami rendszer csak kéne. Ma tényleg gondoltam rá, mi lenne, ha elindítanám, és elmennék....,de nem tudnám megtenni.:-(

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.24. 16:26

Naná, mert saját magáért megcsinálja az ember. A 29-est zárd ki, ott a szintkorlátozó, húzd feljebb kicsit. 31-es szinttől felfelé elég sok játékos van, biztos lenne jelentkező, aki menne.
Ha kimaradok a saját csapatomból a lassú gépem miatt, és meglátom, hogy Kar vagy Kat, leginkább oda megyek. Azt nem tudom, te milyen néven szoktál csapatokat indítani, mert téged eddig csak csatlakozni láttalak, alapítóként nem.
Különben én is szoktam azt érezni, hogy a szörny helyett legszívesebben a másikat villámolnám le :) De mivel azt nem lehet, simán csak hagyom maghalni :D
Jó játékot mindenkinek!

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.08.27. 07:43

Én xxx néven indítok, és léptél már be hozzám...kar pedig a céhtársam, velük szeretek igazán játszani, hisz tényleg összeszokott csapat vagyunk. A 29-es már 30-as, de így is ki tudom zárni...engem maga a tény bosszant, h ott tartunk, h rettegünk ha meglátunk egy idegent. Tőled senki nem tart, mert sokat voltunk együtt, és van még pár ilyen, de szaporodnak a simlisek:-(

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2012.08.30. 21:07

csipkebogyót énis láttam már és amúgy nekem sincsen néha bajom a kicsikkel ha 5en vagyunk de sok kicsi van akk nem baj mert legalább a szörny őket is támadja ezzel segítve h a többiek megölhessék a szörnyet a kicsik munkája is benne van ebbe az egészbe mert mindenki volt kicsi.
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

angelabp

HozzászólásSzerző: angelabp » 2012.09.02. 23:28

makronnus...teljesen félreértettél. nekem semmi bajom a kicsikkel, nagyokkal. csak az zavar, hogy némelyik belép...felhőket ereget, és szerzi a pontokat.

•Makronnus•

HozzászólásSzerző: •Makronnus• » 2012.09.03. 17:22

Hát ezt nem javaslom nekik mert engem mindig kővé változtat valaki ilyenkor nem biztos h szimplán lusta lehet belaggolt a gépe vagy az Internettel van gondja
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”