Balhétábla

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kitomer

Re: Balhétábla

Hozzászólás Szerző: kitomer » 2012.09.08. 17:16

Az jutott eszembe, hogy a PvE harcokban RANDOM módon felbukkanhatna egynél több szörny is! Például ha a csapat erőssége 30, akkor lenne mit tudom én egy 18-as, meg egy 25-ös szintű dög is! Ők is egyszerre lőnének mint a PvP-ben a játékosok! Szerintem fel lehetne vele kicsit dobni a játékot!

Klaudius10

Hozzászólás Szerző: Klaudius10 » 2012.11.26. 18:16

Alkarin írta:Valóban ez még egy olyan rész, aminél az asztalba verem a fejem néha... :) A dumálás azért nehézkes, mert a támadások között, főleg PvE, elég kevés időd van, mire mindenki kitalálja és egyességre jutnak jönnek a felhők. Annyiban módosítanám, hogy a csapat kapitányának, legyen egy kis menü gombokkal, amiket kiválasztva és a játékosra, vagy a szörnyre kattintva adhat utasításokat. Elmondottak szerint, támadd, gyógyítsd, stb. Ezek az utasítások villogó jelként jelennének meg az adott karakter felett. Ha nagyon irányíthatóra akarjuk, akkor a menü fölé még a csapattárs nevét begépelve egyedi utasítás is lehetne, amit csak az lát, akinek a nevét beírtad, így elkerülhető lenne, hogy 5 ember gyógyítson egyszerre...

Ezt nagyon jó ötletnek tartom. Nem értem, mi különbség van a csapatkapitány, és a játékos között, azon kívül, hogy a kapitány indítja a csatát. De talán a chat is lehetséges lenne, még támadás előtt, pl. PvP-ben lenne nagyon hasznos, hogy figyuzzatok, most ne lépjetek ki, mindjárt elfogadják a kihívást, így nem lenne olyan, hogy valaki az utolsó pillanatban kilép. wink

•Makronnus•

Hozzászólás Szerző: •Makronnus• » 2012.11.30. 22:09

Támogatom! lol
HARCOLNI MINDIG LEHET! :D
Kép

VodkaMartini

Hozzászólás Szerző: VodkaMartini » 2013.01.18. 11:49

Kösz a "reagálásokat", főleg gyógyrúna témában!

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”