Ip cím ellenőrzés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
tezsemacska

Ip cím ellenőrzés

HozzászólásSzerző: tezsemacska » 2013.03.11. 17:35

Sziasztok!
Időszerű lenne az IP címek leellenőrzése. Lehet,hogy sok idő és kevesebb lesz a játékos létszám de nagyon sok játékosnak van több karaktere is (3-4 esetenként több is), amit páran arra használnak fel,hogy más céheknél "kémkedjenek" és ezt büszkén hirdetik is. Beférkőznek egyszerre több céhbe is eleinte még kedvesek aztán megpróbálnak viszályt szítani ,vagy csak nem csinálnak semmit és a másik karakterükkel meg ártanak a céhnek azzal,hogy adatokat szolgáltatnak. Komolytalannak hangzik de szerintem ez így nem tisztességes. Még ha játék is akkor is tisztességesen kell játszani.
Köszönettel: VámpírCica :? :shock:

Klaudius10

Re: Ip cím ellenőrzés

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.03.12. 18:17

tezsemacska írta:Sziasztok!
Időszerű lenne az IP címek leellenőrzése. Lehet,hogy sok idő és kevesebb lesz a játékos létszám de nagyon sok játékosnak van több karaktere is (3-4 esetenként több is), amit páran arra használnak fel,hogy más céheknél "kémkedjenek" és ezt büszkén hirdetik is. Beférkőznek egyszerre több céhbe is eleinte még kedvesek aztán megpróbálnak viszályt szítani ,vagy csak nem csinálnak semmit és a másik karakterükkel meg ártanak a céhnek azzal,hogy adatokat szolgáltatnak. Komolytalannak hangzik de szerintem ez így nem tisztességes. Még ha játék is akkor is tisztességesen kell játszani.
Köszönettel: VámpírCica :? :shock:

Ezt valahogy másként kellene megoldani, ugyanis az IP cím ellenőrzése nem minden esetben megfelelő megoldás. Mi mondjuk persze közös IP címről játszunk anyukámmal, de ennél van rosszabb is: egész család, 4-5 ember játszik közös IP-ről.

valamivalahol

Re: Ip cím ellenőrzés

HozzászólásSzerző: valamivalahol » 2013.03.24. 21:33

Szerintem se valami jó ötlet mert ki lehetne játszani én is itthon 2 gépről játszok attól függően, hogy az alsó/felső emeleten van dolgom, de gondolom ha valaki akar kémkedni így nyugodtan tudna tovább ha van otthon 2gép a házban és azok meg akiknek 1 van de többen játszanak róla meg meglennének hurcolva, csak mert nincs több gépük.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”