Céh

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
valamivalahol

Céh

HozzászólásSzerző: valamivalahol » 2013.02.03. 16:40

Sziasztok!

Szeretném ha valaki tudás szomjam kielégítené és leírná, hogy a céh miben segít az embernek azon kívül, hogy a diplomát megkapja a befizetett pénz után és mire lehet fordítani a céhbe befolyt pénzt, a céhen belüli rangok milyen lehetőségeket/engedélyeket adnak. questionlips
Vagyis hát eleve mindenről ami a céhekkel kapcsolatos. nicesmile
Köszönöm előre is

csipkebogyo

Re: Céh

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.03. 18:02

A céh inkább csak a csoportos játék öröméért jön létre. A céhnek a karakteredre semmilyen hatása nincs, tehát a céhes sikerektől nem fog a karaktered erősödni, előrébb kerülni, nem lesz több aranyad, stb.
A céhes kasszából a pénzt csak fejlesztésekre és bónuszok vásárlására lehet költeni, mint pl. toronyfejlesztés, új tagok felvételéhez szükséges fejlesztés, céhes bónusz, harci bónuszok.

Mindenre kiterjedő joga a Fővarázslónak van. Ő vehet fel tagokat, vásárolhat bónuszokat, fejleszthet, indíthat beadási célokat.
A Tudók jogai korlátozottabbak. Céhes csatákat biztos, hogy indíthatnak, és a mannát is beválthatják céhes pontokra. Hogy a céhes kasszából költhetnek-e fejlesztésekre, illetve vehetnek-e fel tagokat, azt nem tudom, de hátha erre jár majd egy Tudó, aki tudja :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.02.03. 18:02

valamivalahol írta:Sziasztok!

Szeretném ha valaki tudás szomjam kielégítené és leírná, hogy a céh miben segít az embernek azon kívül, hogy a diplomát megkapja a befizetett pénz után és mire lehet fordítani a céhbe befolyt pénzt, a céhen belüli rangok milyen lehetőségeket/engedélyeket adnak. questionlips
Vagyis hát eleve mindenről ami a céhekkel kapcsolatos. nicesmile
Köszönöm előre is

Látom, új játékos vagy :) Gondolom, van már céhed, ha már idejöttél... :) Különösebb előnye nincs, csak a napi beadási cél, amit hogyha elér a céh, 2-10% pontig (ezt a Fővarázsló állíthatja be) bizonyos időre növeli a virágnövekedést, és hogy tárgyat találhass Varázserdőn.

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.02.03. 18:03

Ó, bocsi Csipke, még nem láttam a hozzászólásod :)

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.02.03. 18:04

csipkebogyo írta:A céh inkább csak a csoportos játék öröméért jön létre. A céhnek a karakteredre semmilyen hatása nincs, tehát a céhes sikerektől nem fog a karaktered erősödni, előrébb kerülni, nem lesz több aranyad, stb.
A céhes kasszából a pénzt csak fejlesztésekre és bónuszok vásárlására lehet költeni, mint pl. toronyfejlesztés, új tagok felvételéhez szükséges fejlesztés, céhes bónusz, harci bónuszok.

Mindenre kiterjedő joga a Fővarázslónak van. Ő vehet fel tagokat, vásárolhat bónuszokat, fejleszthet, indíthat beadási célokat.
A Tudók jogai korlátozottabbak. Céhes csatákat biztos, hogy indíthatnak, és a mannát is beválthatják céhes pontokra. Hogy a céhes kasszából költhetnek-e fejlesztésekre, illetve vehetnek-e fel tagokat, azt nem tudom, de hátha erre jár majd egy Tudó, aki tudja :)

Akkor itt vagyok én; fel tudunk venni tagokat :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.03. 18:05

Köszi, Klau :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

valamivalahol

HozzászólásSzerző: valamivalahol » 2013.02.03. 18:07

Köszönöm a választ

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”