Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
gafzhu

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van!

HozzászólásSzerző: gafzhu » 2014.12.12. 16:49

maddi321 írta:
gafzhu írta:Sajna így sem jelent kihívást, 10 év nagy idő, és csak ez az egy kíhívás van addig a játékban... magyarán lehetetlen. Eddig meg lehetett csinálni a diplomákat virág/varázsredő/alkímia nélkül is, így már nem lehet.

Most nem biztos,hogy 10 évig tart ezt elérni. Hát,kinek ennyi idő. Lehet,hogy valakinek kevesebb,valakinek több. Lehet,hogy akinek magasabb a rangja,hamarabb megszerzi, akinek alacsonyabb, az később, de még ez sem megy menetszerűen, és lehet,hogy egy gyengébb rangú hamarabb megszerzi.

Hmmm... most a szintlépés 2 hónap, 15% bónusszal és napi 2 békással... Van hátra a 100.-ig 11 szint az minimum 22 hónap... ez sem semmi és a szintlépéshez szükséges idő folyamatosan emelkedik... ez is eltart még néhány évig... Szvsz ez így már nem kihívás.

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2014.12.14. 10:20

gafzhu írta:
maddi321 írta:
gafzhu írta:Sajna így sem jelent kihívást, 10 év nagy idő, és csak ez az egy kíhívás van addig a játékban... magyarán lehetetlen. Eddig meg lehetett csinálni a diplomákat virág/varázsredő/alkímia nélkül is, így már nem lehet.

Most nem biztos,hogy 10 évig tart ezt elérni. Hát,kinek ennyi idő. Lehet,hogy valakinek kevesebb,valakinek több. Lehet,hogy akinek magasabb a rangja,hamarabb megszerzi, akinek alacsonyabb, az később, de még ez sem megy menetszerűen, és lehet,hogy egy gyengébb rangú hamarabb megszerzi.

Hmmm... most a szintlépés 2 hónap, 15% bónusszal és napi 2 békással... Van hátra a 100.-ig 11 szint az minimum 22 hónap... ez sem semmi és a szintlépéshez szükséges idő folyamatosan emelkedik... ez is eltart még néhány évig... Szvsz ez így már nem kihívás.[/quote7
Hát, lehet,hogy másnak meg kihívás. Igaz,hogy eltarthat néhány évig, de nem lehetetlen elérni. De nem erre kell alapozni a játékot szerintem. Nem csak Ujpers diploma létezik. Nekem rövidebb ideig tart szintet lépni, de ez lehet,hogy azért van,mert még gyengébb szinten állok. De nyugodtan lehet küzdeni a diplomáért, és meg is lehet szerezni. A titka az,hogy nem szabad megunni a játékot. :) wink

Tejinashi

HozzászólásSzerző: Tejinashi » 2014.12.16. 04:35

Sziasztok!

Nekem egy észrevételem lenne, de lehet, hogy csak én látom rosszul a dolgokat... Valahogy az Upológus játék hanyagolva van. Elmondom mire gondolok. Két éve kezdtem játszani, és akkor volt éppen egy event ha jól rémlik, valamilyen köpenyt lehetett nyerni. Azóta viszont semmi hasonlót nem tettek be a játékba. Kezd az az érzésem lenni, hogy a készítők nem nagyon akarnak ezzel a játékkal foglalkozni. Pedig nem rossz játék, igaz kitartás kell hozzá, de szerintem mindenki örülne egy kis változatosságnak. Nem lehetne valami hasonlót indítani, mint két évvel ezelőtt? Még ha így Karácsony előtt néhány nappal, az se lenne baj, legfeljebb átnyúlna a jövő évbe.

Üdv: Tejinashi (82. szint)

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2015.02.06. 19:39

Tejinashi írta:Sziasztok!

Nekem egy észrevételem lenne, de lehet, hogy csak én látom rosszul a dolgokat... Valahogy az Upológus játék hanyagolva van. Elmondom mire gondolok. Két éve kezdtem játszani, és akkor volt éppen egy event ha jól rémlik, valamilyen köpenyt lehetett nyerni. Azóta viszont semmi hasonlót nem tettek be a játékba. Kezd az az érzésem lenni, hogy a készítők nem nagyon akarnak ezzel a játékkal foglalkozni. Pedig nem rossz játék, igaz kitartás kell hozzá, de szerintem mindenki örülne egy kis változatosságnak. Nem lehetne valami hasonlót indítani, mint két évvel ezelőtt? Még ha így Karácsony előtt néhány nappal, az se lenne baj, legfeljebb átnyúlna a jövő évbe.

Én a 11legendssel kapcsolatban érzem ezt. :oops:

Tejinashi

HozzászólásSzerző: Tejinashi » 2015.02.09. 18:19

maddi321 írta:

Hát a kedves moderátorok nem nagyon szóltak hozzá, szerintem már azt se tudják, hogy ez a játék létezik... :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.09. 18:26

Tejinashi írta:
maddi321 írta:

Hát a kedves moderátorok nem nagyon szóltak hozzá, szerintem már azt se tudják, hogy ez a játék létezik... :(

Tudok róla, hogy létezik a játék. Anno játszottam is vele.

Légyszíves olvasd el azt amit korábban írtam: viewtopic.php?f=479&t=23719&p=576488#p576480
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2015.02.09. 20:48

Tejinashi írta:
maddi321 írta:

Mármint melyik játék? Az Upologus vagy a 11legends? Vagy mindkettő? :o :D

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.10. 10:31

Minden nap azon dolgozunk, hogy a közösségünknek minél több és jobb játékot tudjuk nyújtani, többek között magyar nyelven is.
Párhuzamosan több, mint 30 projekten dolgozunk, és reményeink szerint ez a szám csak nőni fog.
Ennek mentén adódik néha olyan, hogy egy-egy játék több fejlesztést kap, más játékok kevesebbet, ezt nagyon sok stratégiai, marketing és egyéb szakmai tényezők döntik el.
Törekszünk rá természetesen, hogy lehetőleg mindig minden játékban legyen valami újdonság.
Ha esetleg ez egy játék esetén adott időszakban éppen nem sikerül, akkor talán éppen egy másik játékkal igyekszünk előrukkolni, tehát javasoljuk, hogy ha az egyik játékot éppen kevésbé izgalmasnak találod, regisztrálj az Upjers-portálon (hu.upjers.com), ha még nem lenne ott regisztrációd és nézz körül az egyéb játékaink között is, illetve figyeld a híreinket az újdonságokról.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2015.02.10. 17:54

Gabesz írta:Minden nap azon dolgozunk, hogy a közösségünknek minél több és jobb játékot tudjuk nyújtani, többek között magyar nyelven is.
Párhuzamosan több, mint 30 projekten dolgozunk, és reményeink szerint ez a szám csak nőni fog.
Ennek mentén adódik néha olyan, hogy egy-egy játék több fejlesztést kap, más játékok kevesebbet, ezt nagyon sok stratégiai, marketing és egyéb szakmai tényezők döntik el.
Törekszünk rá természetesen, hogy lehetőleg mindig minden játékban legyen valami újdonság.
Ha esetleg ez egy játék esetén adott időszakban éppen nem sikerül, akkor talán éppen egy másik játékkal igyekszünk előrukkolni, tehát javasoljuk, hogy ha az egyik játékot éppen kevésbé izgalmasnak találod, regisztrálj az Upjers-portálon (hu.upjers.com), ha még nem lenne ott regisztrációd és nézz körül az egyéb játékaink között is, illetve figyeld a híreinket az újdonságokról.

Lehet. De én csak 2 játékkal játszom. Az Upologus és a 11legends. És így természetesen azt szeretném, ha ez a 2 játék kapna több fejlesztést. :) :)

Tejinashi

HozzászólásSzerző: Tejinashi » 2015.02.10. 19:42

Nem kell párhuzamosan 30 project, elég csak 10, de akkor legyen megcsinálva és egyik se szenvedjen hiányt a másik rovására.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”