Hiba

Piedone

Re: Hiba

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2011.11.25. 18:52

eldzsi írta:Tanácsod szerint üziztem a supportnak, íme a válasz:

Szia,

A játék jelenleg elérhető és rendben működik. Egy lassúságnak rengeteg oka lehet, akár a számítógép
hardverjellemzői is (pl. kevés memória, lassú processzor, stb.).
Kérjük, ellenőrizd az internetkapcsolatodat (nincs-e bekorlátozva a mobilneted, nem szakadozik-e a wi-fi, stb.),
szükség esetén egyeztess a szolgáltatóddal.
Érdemes kipróbálni a játékot egy másik böngészővel is, könnyen lehet, hogy azzal gyorsabb lesz.
Kérjük, próbáld ki a fentieket, bízunk benne, hogy ez növeli a játékélményed.
További jó szórakozást!

Üdvözlettel:
upjers Támogató Csapat

szóval nagyon nem lettem okosabb, se gépet, se netet nem váltottam tegnap óta, mégis lassú a játék nicefrown
Jelentettem én is a problémát még várom a válaszukat. Egyértelmű hogy nem nálunk van a hiba a frissítés környéke óta ilyen lassú :)

u.i: közben megjött a válasz nekem is, szóról szóra ugyan ez a válasz - mi ez valami sablon duma? magyarul nem érdekli őket a dolog s javulás egyenlőre nem várható
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.11.25. 19:18

Sajnos nem tudok mást javasolni. Nálam is jelen van a lassulás és ahogy elnézem, nálatok is az újítás bevezetésével jelent meg. Már én is szóltam tegnap is és ma is többször is. Reméljük, hogy csak átmeneti, ugyanis a többi játékostól semmilyen bejelentés nem érkezett.

Amit érdemes kipróbálni, az a szokásos böngészőcsere, flash player frissítés, sütitörlés és cache ürítés.

Piedone

Hozzászólás Szerző: Piedone » 2011.11.25. 19:33

Levander írta:Sajnos nem tudok mást javasolni. Nálam is jelen van a lassulás és ahogy elnézem, nálatok is az újítás bevezetésével jelent meg. Már én is szóltam tegnap is és ma is többször is. Reméljük, hogy csak átmeneti, ugyanis a többi játékostól semmilyen bejelentés nem érkezett.

Amit érdemes kipróbálni, az a szokásos böngészőcsere, flash player frissítés, sütitörlés és cache ürítés.
Próbáltam már de semmit nem javít másoknál is fen áll ez a gond csak nem jelzik :)
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Csokioroszlán

Hozzászólás Szerző: Csokioroszlán » 2011.11.25. 19:44

Engem a lassúságnál sokkal jobban zavar az állandó kidobálás, függetlenül attól, hogy éppen pecázok, vagy halat etetek, vagy csak akváriumot váltok. angry Apropó, vajon mi történik a kifogott akármivel, ha éppen csak kiírja, hogy "fogtál valamit" és közben kidob? Roppant bosszantó veryangry
Kertbirodalom - szerver 1 - csokigyár

eldzsi

Hozzászólás Szerző: eldzsi » 2011.11.25. 20:41

Nem gonoszkodásképpen - na jó, egy kicsit - elmondanék egy mesét, ami az üggyel kapcsolatban jutott eszembe, ha nem tetszik, akkor lécci töröljétek:

Egyszer régen egy városban reggelre virradóra eleredt az eső, csöpögött, majd zuhogott, minden vizes lett. A munkába induló emberek esernyőt, esőkabátot vettek magukhoz, és szomorúan panaszkodtak: esik az eső.....
Arra járt a város vezetője és azt mondta: nincs igazatok emberek, süt a nap.
... és az emberek a szakadó esőben immáron esernyő és esőkabát nélkül vonultak tovább.
Itt a vége, fuss el véle grin
Ami más mint az, amit értéknek tartasz,
Az valaki másnak még érték lehet

zezsuzsa0806

Hozzászólás Szerző: zezsuzsa0806 » 2011.11.25. 21:09

Csokioroszlán írta:Engem a lassúságnál sokkal jobban zavar az állandó kidobálás, függetlenül attól, hogy éppen pecázok, vagy halat etetek, vagy csak akváriumot váltok. angry Apropó, vajon mi történik a kifogott akármivel, ha éppen csak kiírja, hogy "fogtál valamit" és közben kidob? Roppant bosszantó veryangry

Engem is állandóan kidobál, nagyon zavaró, ha tartós lesz, és nem javítják, sajnálom, de befejezem!

zezsuzsa0806

Jolikahhh

Hozzászólás Szerző: Jolikahhh » 2011.11.26. 18:54

Sziasztok!
A legutóbbi frissítés óta valóban élvezhetetlen a játék!Hosszú perceket kell várni,h betöltsön vmit,és a kiléptetésről ne is beszéljek!
Bosszantó...
Bár látom,nem Én vagyok az egyetlen,csak azt nem értem,ha előtte minden működik normálisan,akkor 1-1 frissítés után miért Nekünk kell sütik törlésével,új böngésző telepítésével szórakozni!? angry

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.11.26. 19:18

Kérlek, legyetek még egy kis türelemmel.

Csokioroszlán

Hozzászólás Szerző: Csokioroszlán » 2011.12.14. 12:07

Na ilyen még nem fordult elő velem, kb. 11:40 óta próbálok belépni, meg is jelenik a Jolandás akvárium képe "Máris indul" szöveggel, aztán 1 másodpercre felvillan az akváriumom és utána visszadob a bejelentkező oldalra. Mindezt chrome-on adja elő (másra nem is használom). Megpróbáltam mozillán is, ott nem dob ki, de nem is jut tovább a jolandás bejelentkező képnél. Sütik, gyorsítók törölve. Most akkor mi van???

Csokioroszlán

Hozzászólás Szerző: Csokioroszlán » 2011.12.14. 12:10

Aha, csak erre várt, hogy durcizzak egy kicsit :D . Már működik a drága, bár jó lenne tudni, mi volt ez? :?

Lezárt

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 2”