Építész mézeskalács házikó

békeség

Építész mézeskalács házikó

HozzászólásSzerző: békeség » 2015.04.06. 00:43

a leírás szerint húsvét táján lehet beszerezni ,de nem engedi a rendszer aktíválni ,pedig már 6.-a van ,mi az oka ? Van hozzá 15 érmém amit kérnének érte .A másik kérdésem az volna ,hogy az ültetvényen kérhető feladatsor listája esetleg megtekinthető valahol?Mert 2 érméért kérhető újj ,de lutri ,hogy mit dob a rendszer .A *** -én miért nincs meg minden információ a játékkal kapcsolatban ,ha már a tanyán a kérdőjelnél nem kapható mindenre válasz ,akkor legalább itt kellene követni a dolgok változását.Segítséget és maqgyarázatot előre is köszönöm . Tisztelettel : békeség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2015.04.06. 03:46-kor.
Ok: Külső link törlése

Hanga

Re: Építész mézeskalács házikó

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.06. 03:46

békeség írta:a leírás szerint húsvét táján lehet beszerezni ,de nem engedi a rendszer aktíválni ,pedig már 6.-a van ,mi az oka ? Van hozzá 15 érmém amit kérnének érte .A másik kérdésem az volna ,hogy az ültetvényen kérhető feladatsor listája esetleg megtekinthető valahol?Mert 2 érméért kérhető újj ,de lutri ,hogy mit dob a rendszer .A *** -én miért nincs meg minden információ a játékkal kapcsolatban ,ha már a tanyán a kérdőjelnél nem kapható mindenre válasz ,akkor legalább itt kellene követni a dolgok változását.Segítséget és maqgyarázatot előre is köszönöm . Tisztelettel : békeség

Szia

Valószínűleg kiírási hibáról van szó. Ha megnézed szinte minden épülettípus alatt megtalálod a szöveget. A mézeskalácsházat azért nem tudod megvásárolni, mert az karácsonyi, A mellette lévő húsvéti házat lehet most beszerezni.
Az ültetvény feladatsora véletlenszerű, ezért nincs hozzá leírás.
A magyar farmpedia nem az Upjers-hez tartozik.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

békeség

Re: Építész mézeskalács házikó

HozzászólásSzerző: békeség » 2015.04.06. 09:14

nagyon köszönöm a segítségedet ,a mézeskalácshoz viszont akor rosz a szöveg mivel ott említi ,hogy húsvét táján beszerezhető és 2 szerepel az egyiket már megvettem. Tisztelettel : békeség

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 4”