hibabejelentés

vivi48

hibabejelentés

HozzászólásSzerző: vivi48 » 2014.04.15. 20:10

Én nem tudom, de most este volt karbantartás. de nem tudom mit csináltak., Sajnos nem jó az eredmény mert ugyan nem tudom mi volt a baj, de most tuti elszúrták. teljesen lelassították a játékot, így viszont élvezhetetlen a játék. Extrém netem van, de etetni egy kocka földet is -aratni vetni öntözni nehezen lehet- véleményem szerint lassúsága miatt. körülbelül a betárcsázási net szintjére,/sőt../ van lebutítva a játék. Crohm böngészőm van, az előzmény, a chokik, stb ürítve. tehát az nem lehet oka. délután még jó volt. Kérem megnézni és megjavítani a hibát, melyet előre is köszönök, üdvözlettel heni48 4 szerver

Hanga

Re: hibabejelentés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.15. 22:15

vivi48 írta:Én nem tudom, de most este volt karbantartás. de nem tudom mit csináltak., Sajnos nem jó az eredmény mert ugyan nem tudom mi volt a baj, de most tuti elszúrták. teljesen lelassították a játékot, így viszont élvezhetetlen a játék. Extrém netem van, de etetni egy kocka földet is -aratni vetni öntözni nehezen lehet- véleményem szerint lassúsága miatt. körülbelül a betárcsázási net szintjére,/sőt../ van lebutítva a játék. Crohm böngészőm van, az előzmény, a chokik, stb ürítve. tehát az nem lehet oka. délután még jó volt. Kérem megnézni és megjavítani a hibát, melyet előre is köszönök, üdvözlettel heni48 4 szerver

Szia

Kipróbáltam chrome böngészőben a 4-es szerveren lévő kertemet. Nálam minden rendben van.
Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

eurowest

HozzászólásSzerző: eurowest » 2014.12.11. 12:36

Szia!
Tegnap óta a vevőknél csak később és nem lehetőségem van.Ki tud segíteni.Már többször újra indítottam.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.11. 16:43

eurowest írta:Szia!
Tegnap óta a vevőknél csak később és nem lehetőségem van.Ki tud segíteni.Már többször újra indítottam.

Szia

Van a polcodon annyi áru amennyit a vevő kér? Ha nincs, akkor a bevásárlólistán a termék neve piros színű.

Pl.:
1. Nincs elég tojás

Kép

2. Minden termékből megvan a kért mennyiség a polcon

Kép

Maryke12

HozzászólásSzerző: Maryke12 » 2015.04.10. 10:19

Sziasztok! Megtaláltam ötször a birkapárt a memóriajátékban, de a plusz ajándékot nem kaptam meg. Azt írta, ha megvan ötször egy pár akkor megkapom a másik állatot jutalmul. Tegnap megvolt az öt és még mindig nem kaptam meg. Kérlek segítsetek.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.10. 11:51

Maryke12 írta:Sziasztok! Megtaláltam ötször a birkapárt a memóriajátékban, de a plusz ajándékot nem kaptam meg. Azt írta, ha megvan ötször egy pár akkor megkapom a másik állatot jutalmul. Tegnap megvolt az öt és még mindig nem kaptam meg. Kérlek segítsetek.

Szia

Ha 5x megszerzed a birkát csokisbödönnel a fején, akkor 6. alkalommal már Csokikeverő birkát kapsz ajándékba.

fecskefióka

hibabejelentés

HozzászólásSzerző: fecskefióka » 2015.10.16. 17:08

A legújabb módosítás óta, kb. 3 napja nem tudok szerződést küldeni sem magamnak, sem másik játékosnak, azt írja ki a rendszer, hogy nem találja a tanyát...

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.16. 17:37

fecskefióka írta:A legújabb módosítás óta, kb. 3 napja nem tudok szerződést küldeni sem magamnak, sem másik játékosnak, azt írja ki a rendszer, hogy nem találja a tanyát...

Szia

Nálam hibátlanul működik a funkció. Nem lehet, hogy véletlen elírtad a tanyanevet? Esetleg nem került szóköz a tanyanév elé?

fecskefióka

HozzászólásSzerző: fecskefióka » 2015.10.16. 18:10

Hanga írta:
fecskefióka írta:A legújabb módosítás óta, kb. 3 napja nem tudok szerződést küldeni sem magamnak, sem másik játékosnak, azt írja ki a rendszer, hogy nem találja a tanyát...

Szia

Nálam hibátlanul működik a funkció. Nem lehet, hogy véletlen elírtad a tanyanevet? Esetleg nem került szóköz a tanyanév elé?

Szia!
Nem írtam el... akkor sem működik, ha beírom, de föl van véve a kapcsolatok közé, és onnan beszúrva, sőt, a kapcsolatokból indítva sem lehetséges, a válasz: "Nem találtuk a játékost." Nagyon dühítő... Évek óta játszom, ez az egyetlen "káros" szenvedélyem, de tegnap reggel már majdnem megszüntettem a tanyáimat... Nem mintha nagy érvágás lenne az üzemeltetők számára, hisz érmét még nem vásároltam... De többször kacérkodtam vele... :(

ÓÓÓ.... rájöttem... ékezet nélkül kell írni a tanyanevet... eddig ez normálisan ment... Azért a változásról lehetett volna írni valamit az információk közé...
Köszönöm a gyors választ, a tippet...

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.16. 18:35

Nem tudok ilyen változásról.

Kép

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 4”