Hiba

Pepita67

Hiba

HozzászólásSzerző: Pepita67 » 2013.05.21. 13:37

Sziasztok! Nem vagyok egy hisztizős típus, de ha lehetséges, szeretném ha megoldódna egy régi problémám.
Pár hónapja kipróbáltam pár érméért a kortyolda plusz termelését. Ezzel nem is volt gond, de az utolsó terméket nem hagyta beszedni mert az idő lejártával lezárta a gyártást. Azóta is ott integet a szerencsétlen karakter, hogy jelezze kész a beszedhetetlen termék. Kérném a támogatást valahogy javítsa ki a dolgot, mert nagyon idegesítő. :)

A másik kérdésem, hogy töklevest miért nem tudok csinálni? Látom a levest, tehát valószínűleg jogosult vagyok rá, hogy gyártsam. Mégsem tudom mert az indításnál nincs a listámban...

csipkebogyo

Re: Hiba

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.29. 07:13

Az egyértelmű, hogy ha egy termelési hely prémiuma elvész, akkor onnan nem lehet beszedni a termékeket. Ahhoz újra aktiválni kell a helyet. Ugyanez van a harmadik tanyánál, vagy a többi prémiumos területnél.

A tökleveshez tökolaj is kell, általában azt nem tudják hozzá megszerezni a játékosok, mert annak a gyártásához nem szint kell, hanem teljesíteni kell az olajos feladatsorozat 35. feladatát. Tehát ha a szinted megvan hozzá, de tökolajat még nem gyárthatsz, akkor nem fogsz tudni töklevest csinálni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Pepita67

HozzászólásSzerző: Pepita67 » 2013.05.29. 17:41

Köszi a választ. :)
A kérdésem inkább arra vonatkozott, mivel nem igazán éri meg újra aktiválnom a prémiumos termelést, hogy a támogatás bele tudna-e nyúlni, hogy kitörölje az utolsó termesztést.
A tökleveshez van raktáron 6 db tökolajam is. Lehet, hogy több kéne? Igaz, hogy a tökolaj gyártására még nincs jogosultságom, de a piacon meg tudtam venni. Nem igazán értem, hogy mi a gond...

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.29. 18:43

Szernitem nem tudja megoldani a Támogatás sem, hogy kitörölje onnan a beragadt termékedet, ilyen szinten még ők sem tudnak belenyúlni a játékba.
Épp az a baj, hogy még nem vagy jogosult a tökolaj gyártására.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 4”