visszaigazolás

kriki2000

visszaigazolás

Hozzászólás Szerző: kriki2000 » 2013.02.27. 13:48

Minden belépéskor megjelenik, hogy nem igazoltam vissza az e-mail címem. Követem az utasításokat, a megadott freemail címre megkapom a regisztrációt, rákattintok a linkre. A következő belépéskor (az Én Kicsi Tanyámra) ismételten megjelenik a figyelmeztetés, hogy igazoljam vissza az e-mail címemet. iconcry A segítséget előre is köszönöm!

csipkebogyo

Re: visszaigazolás

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.27. 13:59

MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

kriki2000

Hozzászólás Szerző: kriki2000 » 2013.02.27. 14:25

Köszönöm a gyors válaszod. Én a visszaigazolást megkapom a freemailbe, rá is kattintok a linkre az utasításnak megfelelően, megjelenik egy új oldal "ok" felirattal.......ezután a játékba belépve kezdődik minden előröl. "Az e-mail címed nem került 14 napon belül visszaigazolásra..............................". Különösebb gondom nincs vele, csak nem szeretném ha ezért elveszne a tanyám. Lehetséges, hogy e miatt "odavész" a tanyám????

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.27. 14:35

Nem tartom valószínűnek, de azért jobb, ha ezt a Támogatás erősíti meg. Aláírásomban a képre klikkelve tudsz nekik bejelentést tenni, és feltétlenül add meg a játék nevét, szervered számát, játékosnevedet és azonosítódat, amit a tanyád feletti malackás képre klikkelve találsz meg, 8 jegyű szám. Na meg persze a regisztrációs e-mail címedet is.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 4”