Mikulás

balizs

Mikulás

HozzászólásSzerző: balizs » 2012.11.30. 18:10

Ezen a szerveren sem müködik a Mikulás. Már kiprobáltam másik böngészön is. Onnan sem jön be.
Megkértem az egyik játékos társat, hogy lépjen be hozzám és nézze meg, hogy ha ö lép rá a Mikulásra akkor müködik- e. Nála müködött.

Fogalmam sincs mi az a gyorsítótár és hogyan kell törölni.

Próbálkoztam frissitéssel is ctrl-F5 akkor sem müködik.
Segítsetek, mert én nagyon szeretek játszani............. ez az egyetlen szórakozásom.

Levander
Kapcsolat:

Re: Mikulás

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.12.01. 12:43

Szia

Ne aggódj, rendbe fog jönni. :)
A törlésről itt egy leírás csipkebogyó jóvoltából:

Gyorsítótár törlésének menete:
-Jelentkezz ki a játékból (rendesen, ne csak az ablakot zárd be)
-Töröld a gyorsítótárat (ennek menetét lentebb találod)
-Zárd be a böngésződet

Gyorsítótár törlése:

FONTOS: A gyorsítótár törlése előtt, kérjük, jelentkezz ki a játékból! Ezután töröld a gyorsítótárat a böngésződ típusának megfelelően az alábbiakban leírtak szerint. Ezután a bongészőt BE KELL ZÁRNI! Ami azt jelenti, hogy a böngészőben, más lapokon megnyitott oldalak is bezáródnak.

Mozilla Firefox: Eszközök -- Előzmények törlése -- válaszd ki a "Minden" opciót -- kattints a Törlés most gombra
Billentyűparancs: Ctrl + Shift + Del

Internet Explorer: Eszközök -- Böngészési előzmények törlése -- Temporary Internet Files (Ideiglenes internetfájlok) -- Törlés megerősítése

Opera: Menü -- Beállítások -- kattints a Haladó fülre -- bal oldalt válaszd az Előzményeket -- jobb oldalt kattints a Törlés most gombra

Google Chrome: Google Chrome személyre szabása és beállítása -- Böngészési adatok törlése --- válaszd ki a Gyorsítótár ürítése és a Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése opciókat -- Kattints a Böngészési adatok törlése gombra

Safari (WIN): Szerkesztés -- Gyorsítótár törlése -- megerősítés
Safari (MAC): nyomd meg a cmd+alt+E gombokat, és töröld a gyorsítótárat

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 4”