Nem tudok belépni a kertembe

kispincsi13

Nem tudok belépni a kertembe

HozzászólásSzerző: kispincsi13 » 2014.05.08. 11:52

Kedves Adminok!

Nem tölt be az állatkertem.
Szerver_1
kispincsi13 felhasználó
Errort írt ki, meg hogy ne nyissam meg több ablakban. Próbálkoztam mozzilával és chrommal is.
Mit tudok tenni? Lemaradok az anyáknapi bónuszról.

Gabesz

Re: Nem tudok belépni a kertembe

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.08. 12:40

Próbáld újra, elvileg mennie kell, köszi.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Mamzika

HozzászólásSzerző: Mamzika » 2014.05.14. 12:10

A betöltés után megakad és sehova tovább 1 szerver, Ezt már régen csinálja a családban többen is játszanak ezen a gépen. Senkit sem enged be ,ez lehet a hiba?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.14. 13:36

Mamzika írta:A betöltés után megakad és sehova tovább 1 szerver, Ezt már régen csinálja a családban többen is játszanak ezen a gépen. Senkit sem enged be ,ez lehet a hiba?

Szia

Lépj ki a játékból, töröld a gyorsítótárat, sütiket, indítsd újra a böngészőt. Ellenőrizd a Flash Player-ed frissességét.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha még mindig probléma van a játékkal, akkor próbálkozz a Flash Player sütijének törlésével amit ezen az oldalon tudsz megtenni: KATT IDE

Keresd ki a mfz.wavecdn.de-t, rákattintva jelöld ki, majd válaszd Delete website gombot.

Kép

A megjelenő kis ablakban pedig a Confirm gombra kattints.

Kép

Ha kész, indítsd újra a böngészőt.

Ha még mindig nincs változás, és másfajta böngészőből sem sikerül belépni, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “1. szerver”