Baráti feladatok

kulcsi

Baráti feladatok

HozzászólásSzerző: kulcsi » 2013.07.24. 14:45

Sziasztok!
Ma sehogy sem sikerül megcsinálni az egyik barátom kertjét, állandóan megszakad a belépés. Ez a kert magas szintű és méretű, de eddig mindennap megcsináltam, ha lassabban is, de betöltötte a gép. A szervezetben más is panaszkodott ilyen jellegű problémáról, igaz ott nem tudom, hogy melyik kerteket nem tudják megcsinálni. Kérdezni szeretném, mi az oka, köze van a tegnapi frissítéshez, lehet rajta korrigálni?
Köszi: kulcsi

Gabesz

Re: Baráti feladatok

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.03. 15:55

Írok hamarosan egy általános, összefoglaló témát a különféle "lassú a játék, nem tölt be, megszakad, kidob", és így tovább problémákhoz. Túl sokan jeleznek ilyet ennyi játék mellett már, és nem bírok egyesével válaszolni, ráadásul minden játékosnál ezer oka lehet az ilyennek. Kevés kivételtől eltekintve ilyenkor általában nem nálunk van a gond, hanem a játékos számítógépe körül, legtöbbször az internetszolgáltatónál.
Ha végeztem az összefoglaló témával, mert elég masszív anyag, berakom a GYIK-be és elolvasgathatod majd, sietek.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.04. 15:18

Elkészítettem, amit ígértem, itt találod a témát: viewtopic.php?f=283&t=21219
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.09.05. 11:56

kulcsi írta:Sziasztok!
Ma sehogy sem sikerül megcsinálni az egyik barátom kertjét, állandóan megszakad a belépés. Ez a kert magas szintű és méretű, de eddig mindennap megcsináltam, ha lassabban is, de betöltötte a gép. A szervezetben más is panaszkodott ilyen jellegű problémáról, igaz ott nem tudom, hogy melyik kerteket nem tudják megcsinálni. Kérdezni szeretném, mi az oka, köze van a tegnapi frissítéshez, lehet rajta korrigálni?
Köszi: kulcsi

Lehet rajta korrigálni,mégpedig azzal, hogy a saját játékodban kikapcsolod az éllatok animált mozgását, és a látogatók megjelenítését is "nincs"re állítod; ezzel a barát nagyméretű kertje is így fog megjelenni, de mivel jóval kevesebb játékelemet kell betöltenie a szervernek, gyorsabban fogsz tudni haladni. A megjelenítés minőségét is átállíthatod alacsonyra, ha gondolod, az is segíthet.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “1. szerver”